Българска телевизия

  • 26 800
  • 157
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 559
Е да де,щото паролата е стара #2gunfire .....гледаи си в bgtelevizia.com...
Паролата е пускат в форума Peace..или понжакога си е директно над телевизорчето

# 46
  • Мнения: 3 674
Всичко изпробвах и всичко е платено.  newsm45 .....Как можеее...ееееей... smile3514

# 47
  • Мнения: 1 101
Ето не6то новоцък и е доста добро Peace

# 48
  • Мнения: 4 700
lozeva, мерси  Hug

Пък дано и него не го направят платено.  Praynig

# 49
  • Мнения: 3 674
lozeva...да си жива и здрава!  Hug

За  някои програми иска параола. Намерих я във форума...обаче не намерих къде да се вкара тази  паролата?  newsm78 Никъде не излиза прозорче?

Някаой да е разбрал нещо по въпроса?  newsm78

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 17:51 от ЧервеноВинце

# 50
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
lozeva...да си жива и здрава!  Hug

За  някои програми иска параола. Намерих я във форума...обаче не намерих къде да се вкара тази  паролата?  newsm78 Никъде не излиза прозорче?

Някаой да е разбрал нещо по въпроса?  newsm78


На мен ми излезе, като натиснах Националната телевизия, ама не намерих паролата. отивам да търся във форума.

# 51
  • Мнения: 4 700
Aми като влеzете във форума мисля, че е третата тема. Там я пиШе паролата

# 52
  • Мнения: 3 674
lozeva...да си жива и здрава!  Hug

За  някои програми иска параола. Намерих я във форума...обаче не намерих къде да се вкара тази  паролата?  newsm78 Никъде не излиза прозорче?

Някаой да е разбрал нещо по въпроса?  newsm78


На мен ми излезе, като натиснах Националната телевизия, ама не намерих паролата. отивам да търся във форума.


Аха обатното на  мен... Joy...

А иначе  паролата е   44exdjertsa44   Peace


http://forum.bgtelevizia.com/viewtopic.php?f=3&t=2

Най-посла гледам телевизия....... Hug Но се наложи да инсталирам Mozilla Fairefox,  че с Уиндоус не ставало... Crazy

Тя паролата е една и съща и за  www.bgonlinetv.net  и www.bgtelevizia.com  Hug

# 53
  • Мнения: 1 101
Това пи6е в форума на онлайн тв
Уважаеми потребители, искам да се извиня предварително за евентуални технически проблеми при гледане на каналите на живо. Както сте забелязали единствено БТВ, КАНАЛ 1 и Планета се гледат директно от нашия сървър. Останалата част гледате благодарение на www.bgtelevizia.com. Имаме за цел в кратък срок да пуснем всички българки канали директно от нас, но и ние и bgtelevizia предоставят услугата безплатно и разполагаме с ограничени ресурси.
Все пак мисля че когато това стане качеството на картината значително ще се подобри, след като потребителите се разпределят мезду нас и bgtelevizia.

# 54
В момента може да се гледа Канал 1 бтв и нова тв  безпроблемно без да търсите парола тук и там на www.bgonlinetv.net, останалите не работят но скоро ще пусне момчето всички интересни канали (поне така обещават) и ако са със същото качество както и в момента, то евала на пича. Не знам дали вече сте я пробали но е много добро. Има архив на всички предавания на запис а телевизиите вече н са от bgtelevizia.com. Аз до сега гледах там (ако може да се нарече гледане), щото прекасва на всеки 10 секунди, но сега много му се кефа на нвия сайт.
Ето какво пише във форума:

Уважаеми потребители, уведомяваме ви че в срок не по дълаг от 10 дни ще можете да гледате абсолютно безплатно и с високо качество всички по интересни български телевизии на живо. За сега ще с задоволите с канал 1, бтв и нова  Предвидени са следните канали:
- Канал 1
- bTV
- Нова ТВ
- TV2
- TV7
- GTV
- Канал 3
- Диема
- Диема 2
- Планета ТВ
- Fox Life
- Fox Crime
- Фен ТВ
- ВВТ

Ако някой има желание за определен канал който не е в листата по горе, да пише във форума или директно на Admin.

# 55
  • Мнения: 3 674
ferdy26...Да си жива и здрава!!!!!!!!!  Hug Hug Hug  bouquet

Много хубаво качество на предаванията...само дето записите  не могат да се спират, връщат или превъртат напред...   Sad

Но се днадяваме че и това ще може! Браво на БГонлайннеттв...  bouquet


# 56
  • Мнения: 1 101
Цитат
Много хубаво качество на предаванията...само дето записите  не могат да се спират, връщат или превъртат напред...   
Може моЖе..но трябва да се зареди цялото предаване (става едновременно с гледането...долу зелената лента трябва да се запълни и след това може и да се превърта напред назад Peace

# 57
  • Мнения: 3 674
Цитат
Много хубаво качество на предаванията...само дето записите  не могат да се спират, връщат или превъртат напред...   
Може моЖе..но трябва да се зареди цялото предаване (става едновременно с гледането...долу зелената лента трябва да се запълни и след това може и да се превърта напред назад Peace

Мерси...сега видях   Hug

# 58
  • Мнения: 638
ferdy26,много благодаря за сайта   bouquet

# 59
  • Мнения: 122
Сайта изглежда готин,само че като кликна на някоя телевизия само ми изписва над екрана да взема паролата от форума ,само дето не ми се отваря никъде поле където да вкарам паролата.Знаете ли защо е така,какво да направя?

Общи условия

Активация на акаунт