Секси и глупави или грозни и умни

  • 6 291
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 018
Попитах мъжете от форума, но сега бих искала да науча какво мислят и жените по този въпрос.
Какви бихте си избрали да бъдете, ако имахте възможност да избирате само между тези двете - секси и глупави или грозни и умни  Mr. Green

Може да подкрепите мнението си със случка, която доказва правотата ви. А какви сте всъщност?

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 17:36 от Бо_

# 1
  • Мнения: 5 940
секси и умни

# 2
  • Мнения: 982
Е,то това не е дадено като опция.

# 3
  • Мнения: 7 837
Дали е секси да си задаваме такива умни въпроси?  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 212
Че то възможно ли е такова съчетание... След като го няма като опция значи не се среща често ....

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Тук всички искат да са секси, умни, добри, с крилца - два чифта ако може.
Никой няма да си признае, че е грозен и умен, нито, че е красив и глупав.

# 6
  • Мнения: 212
Тук всички искат да са секси, умни, добри, с крилца - два чифта ако може.
Никой няма да си признае, че е грозен и умен, нито, че е красив и глупав.
Аз съм с два чифта. Който не вярва може да провери.

# 7
  • Мнения: 2 018

Добре, аз ще отговоря първа - секси и глупава  Joy, някак си съм по-щастлива тогава. Само се питам, като остарея какво ли ще ми остане  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Красота разбира се, достатъчно.

# 9
  • Мнения: 4 447
Ай стига бе. Ти сериозно ли питаш?  Shocked Whistling

# 10
  • Мнения: 5 940

Добре, аз ще отговоря първа - секси и глупава  Joy, някак си съм по-щастлива тогава. Само се питам, като остарея какво ли ще ми остане  Mr. Green
Ти не питаше ли за мъже?

# 11
  • Мнения: 2 018

Добре, аз ще отговоря първа - секси и глупава  Joy, някак си съм по-щастлива тогава. Само се питам, като остарея какво ли ще ми остане  Mr. Green
Ти не питаше ли за мъже?

Може би не съм била ясна. Редактирах въпроса си! Вие жените какви бихте искали да бъдете?

# 12
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Зависи от средствата, с които разполагам.
Ако са достатъчно за "пълна промяна" - грозен и умен.
Ако не стигат - шЪ го ограмотявам, поне за пред хора да го докарва интелигент. Laughing

Я, въпросът се отнасял за собствената ми личност... Ами пак същото. Обаче при втора опция ще си напиша предварително план-програма за петилетката. Обаче дали ще успея да я прочета? 

# 13
  • Мнения: 5 940
Предпочитам да съм умна и грозна, каквато съм, че така все ще измисля начин да съм секси.

# 14
  • Мнения: 274
А откога красивото задължително е секси? Примери за обратното колкото искаш........

# 15
  • Мнения: 2 032
Какво искам ли? Искам авторката да започне да си пие умните хапчета; на красотата не държа, но такава степен на плиткоумие намирам за обидна към другите съфорумки.

А, да, и световем мир искам, разбира се.

# 16
  • Мнения: 984
Секси и глупава, разбира се.  Crossing Arms
Но най-добре тъпа и грозна.

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 18:05 от д-р Mишон

# 17
  • Мнения: 2 563
Била съм грозна, не ме е страх.  Laughing

# 18
  • Мнения: 804
В момента съм грозновата и умна.
Преди бях секси и гениална.  Embarassed
И от двете май няма кой знае каква полза...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783
"Помощ, помощ!" - квикна Прасчо...

# 20
  • Мнения: 25 600
Красотата ще спаси света!  Flutter
А ако съм и глупава, направо ще си повярвам!  Hug

# 21
  • Мнения: 502
Нима някоя жена ще си признае,ако е грозна и глупава?Нека говорим за всички категории,почти всяка от нас се смята за секси и умна,не е ли така?

# 22
  • Мнения: 7 837
Да започнем разбора от кг, но и от височината.

# 23
  • Мнения: 984
Така да бъде! Аз започвам. Аз съм ниска и дебела! Тъповата също! ooooh!
Сега е ваш ред  да споделите. Анонимността е гарантирана bowuu

# 24
  • Мнения: 502
Като стана въпрос за килограми,вярвате ли на мъжа си,когато ви казва,че и по-закръглена сте му секси?

# 25
  • Мнения: 5 940
Като стана въпрос за килограми,вярвате ли на мъжа си,когато ви казва,че и по-закръглена сте му секси?
Ами то си има други начини да разбереш дали си секси за мъжа ти, не е от говоренето... Wink

# 26
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Като стана въпрос за килограми,вярвате ли на мъжа си,когато ви казва,че и по-закръглена сте му секси?

Абе, зависи от килограмите, все пак. Wink
Ама пък и смее ли да каже друго... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 17 407
Стига, бе, пак ключ ли искате!
Грозна и умна предпочитам- аз съм си и такава. Доволна съм, от толкоз мъже, все на някой ще му се сторя и секси.

# 28
  • Мнения: 7 186
И секси и глупава не е лошо. Красивите жени поумняват поради честите си контакти с умни мъже Whistling

# 29
  • Мнения: 17 407
Съмнявам се, но щом казавате, може и тъй да е Mr. Green

# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
бях хубава и тъпа, сега съм по- скоро грозна и по- умна от преди , ама нека ми е

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 5 605
И секси и глупава не е лошо. Красивите жени поумняват поради честите си контакти с умни мъже Whistling
Peace И аз мисля, че секси и глупава не е лош вариант.

# 33
  • Мнения: 3 423
Аз съм красива и умна. Докато не се влюбя.
Тогава ставам още по-красива за сметка на
лекото оглупяване. Но пък спирам да говоря,
така че оглупяването няма как да ми проличи.

# 34
  • Мнения: 2 407
Важното е да е умна!

# 35
  • Мнения: 822
Ако съм глупава,ще ми е достатъчно да съм секси...
Ако съм умна,надали ще съм доволна от това,че съм грозна...
Да живее душевния баланс!

# 36
  • Мнения: 17 407
ДА ме извини авторката, но- придържайте се към двете възможности за избор Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 300
избирам грозна и умна.

# 38
  • Мнения: 281
грозен и умен.

# 39
  • Мнения: 6 167
грозна и умна. 

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Грозна и умна избирам и аз. Умната жена е привлекателна, защото е интересна.
Едит Пиаф е била много грозна, ама мъжете са умирали за нея. Жорж Санд също. Коко Шанел. Клеопатра (ха да излеза за малко от Франция Mr. Green).

# 41
  • Мнения: 3 447
Умната жена може да бъде каквото си поиска... дори секси и глупава, ако се наложи.

# 42
  • Мнения: 2 254
Пак ли ще леем калъпи???
  П.П.Аз съм умна и симпатична.Защо трябва да се подтискам тук,и да си въобразявам,че съм една от кофтите комбинации,зададени като избор? Mr. Green

# 43
  • Мнения: 17 407
Оф, аман от оригиналничене Mr. Green Пита се какви избираме да бъдем, никой не лее калъпи Wink

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Умната жена може да бъде каквото си поиска... дори секси и глупава, ако се наложи.
Именно.

# 45
  • Мнения: 6 167
Умната жена може да бъде каквото си поиска... дори секси и глупава, ако се наложи.

Именно. Менюто за умната жена е от сто страници.

# 46
  • Мнения: 2 254
Аха!И оригинална съм била.
  Заядлива Дренка таква.

# 47
  • Мнения: 17 407
И злобна, и завистлива Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 447
Егати, аман от злоба и завист в тоа фором.

# 49
  • Мнения: 984
А бе вие като не щете да сте злобни и завистливи, марш по леглата, ааа ма ха. Чуш, красавици-принцеси съ извъдихте.

# 50
  • Мнения: 3 447
Красавици-принцеси, но и с грахово зърно под дюшека, ех.

# 51
  • Мнения: 7 186

Сетих се за нещо от нея- "Ако една жена до 30 години не е успяла да стане красива, значи просто е глупава" Grinning  

# 52
  • Мнения: 17 407
Ох, стига спам и клишета, моля ви са! Аз красива не съм, както казах, умна- да. За сексито- относителна работа. За един секси, за друг- грозна и антисекси Grinning

# 53
  • Мнения: 3 447
Ох, стига спам и клишета, моля ви са!
Добре де, аз съм красива и умна... от това по-голямо клише, здраве му кажи  Grinning

# 54
  • Мнения: 822
Пука й на простата жена,че менюто на умната е от сто страници...
Нейното може да е от половин страница и пак да бъде щастлива...
И цял живот да не разбере,че имало още 99...

# 55
  • Мнения: 984
Ми тъй де, тя е свещена в тъпотата си, но и красива в ежедневието. Какви менюта, туй да не ви е китайски салон за масажи.

# 56
  • Мнения: 3 423
Ми тъй де, тя е свещена в тъпотата си, но и красива в ежедневието. Какви менюта, туй да не ви е китайски салон за масажи.
Светът щеше да е друг,
ако масажите бяха тай.

# 57
  • Мнения: 281
Жорж Санд също. Коко Шанел. Клеопатра (ха да излеза за малко от Франция Mr. Green).

Жорж Санд била жена.
Остава да ми кажете, че Габриел Гарсия Маркес е мъж...
За Синди Шелдън знам, естествено.
Аз съм много секси.

# 58
  • Мнения: 183
Искам да съм глупава и секси.Ама, толкова глупава, че през акъл да не ми минава, че съм глупава.И толкова секси, че зад себе си да чувам пропитата с чувственост и романтизъм реплика "Пу, машалааа..."

За сега съм постигнала само първата част от мечтата си.Събирам пари за втората.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Секси и глупава, разбира се. Глупавите не знаят, че са глупави и животът им е по-лек.

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ако наистина няма опция "секси и умна", за което много съжалявам, предпочитам да съм "грозна и умна", защото така ще съм богата без да живея с мисълта, че съм си продала дупето на някой шкембест богат чичко. От друга страна погледнато, ако съм "секси и глупава" няма да ме притеснява тази мисъл (щото нали съм глупава). Но като цяло не харесвам шкембестите чичковци, така че - твърдо "ГРОЗНА И УМНА"..

# 61
  • Мнения: X
Попитах мъжете от форума, но сега бих искала да науча какво мислят и жените по този въпрос.
Какви бихте си избрали да бъдете, ако имахте възможност да избирате само между тези двете - секси и глупави или грозни и умни  Mr. Green

Мисля си, всяка жена неизбежно минава и през двете фази. Flutter

# 62
  • Мнения: 2 018
Бях провокирана да пусна тази тема от едно запитване, направено преди доста време. Резултатите са били в полза на секси и глупави. Радвам се, че повечето от вас приеха предизвикателството и откликнаха с чувство за хумор.
Подминавам с усмивка ядливи забележки по повод пускането на темата!
Човек има избор в живота - това дали да бъде глупав или умен, не е даденост или генетично заложено!

# 63
  • Мнения: 3 447

Мисля си, всяка жена неизбежно минава и през двете фази. Flutter
Да, естественият процес на остаряване  Laughing

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Грозна и умна.
А, и дебела, за да е добра.

# 65
  • Мнения: 183
Човек има избор в живота - това дали да бъде глупав или умен, не е даденост или генетично заложено!

Е, стига де.Аз, до сега, само с това се оправдавах.

# 66
  • Мнения: 2 018
Човек има избор в живота - това дали да бъде глупав или умен, не е даденост или генетично заложено!

Е, стига де.Аз, до сега, само с това се оправдавах.

 Joy Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 830
Категорично: Грозна и умна.

И, не, не съм съгласна с това, че глупостта и умността не са генетични.

# 68
  • Мнения: 17 407
ДА, добре, че са висшите сили, които ни предоставят тази възможност за избор Grinning

# 69
  • Мнения: 2 481
Секси Peace и  да се правим на глупави Peace

# 70
  • Мнения: X

Мисля си, всяка жена неизбежно минава и през двете фази. Flutter
Да, естественият процес на остаряване  Laughing

Точно това имах предвид.  Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 4 867

Жорж Санд била жена.
Остава да ми кажете, че Габриел Гарсия Маркес е мъж...
За Синди Шелдън знам, естествено.
Аз съм много секси.

А Сидни Шелдън?

# 72
  • Мнения: 2 018
Категорично: Грозна и умна.

И, не, не съм съгласна с това, че глупостта и умността не са генетични.

Мисля, че много неща зависят от родителите, възпитанието, средата... и в последствие идва и твоят избор!

# 73
  • Мнения: 17 407
И туй не е баш така, ама карай. В смисъл, че те си зависят, ама дали ше си глупав или умен- не е като да не е генетично заложено. ПОне в зародиш, после си го доразвиваш Mr. Green

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ох, толкова време мина, а аз още не мога да реша. Помогнете ми, моля!
Пуснете анкета...

# 75
  • Мнения: 750
Бе нека съм тъпа....ама убава! Mr. Green
Хич не ми требе да съм умно Квазимодо! Crazy

А каква съм аз ли?
Убавица,не особено умна!
Не искам да съм умна......достатъчно ми е,че съм хитра! Sunglasses

# 76
  • Мнения: 8 999
Ако бях мнооого секси и глупава, сега щях да съм омъжена за един от най-богатите мъже в България.
Но, слава Богу, не съм чак такава красавица!

# 77
  • Мнения: 78
Ами ако е възможно до към 25-30 год. възраст, секси и глупава,
а в останалата част от живота си грозна и умна  bowuu

# 78
  • Мнения: 17 407
Уви, не е толкова просто Mr. Green
baibibi, само аз ли не те разбрах...

# 79
  • Мнения: 2 018
С малко закъснение, но пуснах анкетата  Peace

# 80
  • Мнения: X
С малко закъснение, но пуснах анкетата  Peace

Е аз сега като жабата - да се разчекна ли?  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 17 407
ГласувАх- втора опция, много ясно Wink

# 82
  • Мнения: 33
Факт е, че секси - глупавичките котенца си живеят по-леко и безметежно щастливо. Дали искам като тях? Незнам, винаги съм ги поглеждала с насмешливо пренебрежение, но когато някоя такава е до мъж, който си струва и ...завист, човешко е.
И нали съм си русичка, пак се питам "Е, защо?" . Толкова ли са първосигнални мъжете...знам си отговора, ама....

# 83
  • Мнения: 17 407
АМа вие сериозно ли си мислите, че всички мъже мрат за секси и глупави жени?

# 84
  • Мнения: X
разбира се,че е по-удобно да си секси и глупав,поне не си тормозиш акъла с излишни въпроси.

# 85
  • Мнения: 57
секси и умни, раzбира се  Grinning

# 86
  • Мнения: 3 447
АМа вие сериозно ли си мислите, че всички мъже мрат за секси и глупави жени?
Не, но ако си секси и глупава, го мислиш, което автоматично ти прави живота по-лек  Laughing

# 87
  • Мнения: 33
Абе не мрат, ама повечето са на принципа на най-малкото съпротивление...

# 88
  • Мнения: 17 407
По- лек? Само така си мисля Mr. Green

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мрат за секси жени, а вече кои смятат за секси...

# 90
  • Мнения: 17 407
Е, това и аз го писах по- назад.

# 91
  • Мнения: 600
бих предпочела секси и глупава. много секси и средно глупава. не чак от най-тъпите Mr. Green смятам, че така по-безметежно, неусетно и щастливо ще прекарам живота си. ще имам по-малко бръчки, по-малко безсънни нощи, по-малко битови притеснения.

ама нъц, пак не съм улучила.

# 92
  • Мнения: 516
На тези години ми е късно да предпочитам, каква да бъда. Знам, каква съм.

# 93
  • Мнения: 33
Много секси и средно глупава наистина май е най-добрата комбинация Simple Smile Sunglasses
За съжаление грозна и глупава е по за предпочитане пред грозна и умна...

# 94
  • Мнения: 982
АМа вие сериозно ли си мислите, че всички мъже мрат за секси и глупави жени?
Не, но ако си секси и глупава, го мислиш, което автоматично ти прави живота по-лек  Laughing
Ако си глупава няма до осъзнаваш,че си такава.

# 95
  • Мнения: 17 407
Добре, де, ама не искам да съм. Що не гласувате? Mr. Green

# 96
  • Мнения: 33
Е, гласувахме Simple Smile Под строй

# 97
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Гласувах - секси и глупава!
От толкова много мъже около мен, все някой ще ме намери за умна Mr. Green

# 98
  • Oslo
  • Мнения: 659
Ами аз не знам каква съм, какво остава да знам каква искам да бъда.....

# 99
  • Мнения: 750
АМа вие сериозно ли си мислите, че всички мъже мрат за секси и глупави жени?
Не всички !Само умните мъже.Те харесват идеята жената да е по умна от тях.Нали трябва да изпъкнат като капацитет.А това е възможно,само ако жената е глупавка ама секси!И те доволни и те хепи! Mr. Green
И не е задължително жената наистина да е глупава.Просто не трябва да го показва пред тях! Joy

# 100
  • Мнения: 1 470
Секси и глупава...Всеки мечтае за това което няма Hug...

# 101
  • Мнения: 7 837
Много MILF, много нещо...

# 102
  • Мнения: 3 092
Като стана въпрос за килограми,вярвате ли на мъжа си,когато ви казва,че и по-закръглена сте му секси?
не ми го е казвал , ама и да беше нямаше да му повярвам ... Close
Не , определено не съм доволна от изброените опции за гласуване .Моята я няма  WinkNaughty

# 103
  • Мнения: 2 018
Предпочитам, да се смятам за глупава и да виждам, че има хора, които ме превъзхождат /от тях се уча/ защото ако реша, че съм поумняла бих спряла да се усъвършенствам и бих се взела много на сериозно.

Към тези, които не гласуват, защото не им са достатъчни опциите - всички се стремим към съвършенството, кой по-малко, кой повече се е доближил, но ако за миг само си представите, че неограниченият избор, който ви предоставя живота, се е свел до тези две опции и нищо друго, то тогава коя бихте предпочели  Peace

 

# 104
  • Мнения: 17 407
Е, да- при положение, че си секси и умна, явно е трудно да приемеш какъвто и да е друг вариант Mr. Green

# 105
  • Мнения: 2 018
Е, да- при положение, че си секси и умна, явно е трудно да приемеш какъвто и да е друг вариант Mr. Green

Ахам    Joy

# 106
  • Мнения: 3 092
то тогава коя бихте предпочели  Peace

 
е добре де - тогава секси и глупава , айде ! Wink

# 107
  • Мнения: 2 018
то тогава коя бихте предпочели  Peace

 
е добре де - тогава секси и глупава , айде ! Wink

Не си гласувала  Peace

# 108
Грозна и умна, ще си направя пластика и воала умна и привлекателна на външен вид, секси защото умната жена е привлекателна,

# 109
  • Мнения: 3 092
то тогава коя бихте предпочели  Peace

 
е добре де - тогава секси и глупава , айде ! Wink

Не си гласувала  Peace
А , вече гласувах , край ....и като гледам съм от мнозинството   Mr. Green Laughing

# 110
  • Мнения: 880
Секси и глупава.Другото ще ми е много трудно да го понеса Laughing

# 111
  • Мнения: 6 992
Аз и сега си мисля, че съм грозна и умна...
Лошото е, някой да не си мисли, че съм грозна и тъпа Blush

# 112
  • Мнения: 3 886
грозна и умна Peace

# 113
  • Мнения: 5 877
Грозна и умна, щот съм свикнала Simple Smile Ама второто е до доказване на противното  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 151
Секси и глупава с грозен и умен мъж Simple SmileНевероятна комбинация

# 115
  • Мнения: 390
Предпочитам да съм грозна и умна...и май съм си такава Embarassed

# 116
  • Мнения: 369
Всяка достатъчно интелигентна жена би следвало да се старае да изглежда добре и да осъзнава предимствата от това да си секси. Peace (Не визирам секси-имидж като на чалгаджийка или красота на гримиран топ-модел, ами по-скоро в смисъл на привличане на интереса на противоположния пол.)

Та не виждам как би се реализирал вариантът с "умна, но грозна".  newsm78 Ако дадена жена си позволява да е дотолкова неподдържана и необаятелна, че да бъде наречена грозна, то за мен тя е глупава.  Twisted Evil Освен, ако вие нямате друга дефиниция за "умна"?

# 117
  • Мнения: 17 407
Твърде буквално се приема "грозна". ДА речем- несимпатична, или нещо такова. Колко жени, обаятелни за всеки мъж познаваш?

# 118
  • Мнения: 369
Е, хайде сега, всички мъже! Нали наскоро една гУспоЙца ни обяснява за недосегаемите мъже? Тях не ги броим hahaha

Иначе почти не познавам несимпатични жени. Повечето могат да се нагласят да изглеждат много добре, поне когато ситуацията го изисква. Грозотата рядко е природна даденост, по-скоро е въпрос на приоритети. Повечето от "супер мацките", които съм познавала, без грим са просто трагедия. С неправилни черти, изтощени коса и кожа, белези и т.н. Но успяват да се прикрият добре под грима и самочувствието.  Tired

Моето твърдение е, че всяка жена може да е симпатична и привлекателна, стига да го поиска и да работи по въпроса. Няма такова нещо като да се родиш грозен и да си останеш такъв цял живот, освен ако нямаш някакви непоправими вродени дефекти. Ако видиш пълничка жена с мазна коса, пъпчива кожа и раздърпана сива тениска, ще си кажеш- пфу, тая каква е грозна.  Sick Но ако тя отслабне, смени си дрехите, измие се и си направи прическа, сложи малко грим- ето ти очарователна жена.  Grinning

Умните жени би трябвало да знаят за този факт и да съумяват да го използват когато им се налага. При кандидатстване за работа, среща с гадже, по конкурси и т.н. А в някой форум бях чела темата на една жена, която се оплакваше, че не я взели на работа заради външния й вид. Не помня подробности, но ставаше дума за позиция, на която се работи с клиенти и все пак малко или много представляваш фирмата. Ами ако е не само дебела, ами мръсна и несресана, как да я вземат, пък било и с 1000 дипломи? Тя не беше сложила снимка, май само теглото си посочи като причина. Но все пак има и дебели жени с обаятелно излъчване и поддържан вид, та едва ли само килограмите са били проблема. Но тази жена явно беше глупава и предпочиташе да се самозалъгва вместо с малко усилия да промени нещо.  ooooh!

# 119
  • Мнения: 17 407
Аха, ми добре. Laughing
ХЕм грозна, хем глупава, викаш била тази форумка...

# 120
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Красива съм. Когато съм в настроение, съм и секси. Не говоря много, понякога - никак, така че изглеждам и много умна.

# 121
  • Мнения: 1 817
Красива, секси и умна съм  Wink ! А освен това съм пример за това, че има и такива блондинки Peace !

Общи условия

Активация на акаунт