Апарат за вода у дома?

  • 30 674
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
Някой има ли си от тези апарати за топла/студена  минерална вода у дома?
Как зареждате водата? Чрез фирма ли?
 Моят мъж има желание да купи, но е видял само на Елит  Sick около 60 лв е струвал.
Препоръчайте  други марки, цени, зареждане ... Изобщо всичко около тях, за което предварително ви благодаря.  bouquet

# 1
  • Мнения: 491
Ние имахме,с-р работа вършеше.Тубата струва около 10лв,зареждахме си я сами,от един склад,но по заведенията знам че им ги носят.Първоначално знам,че трябва да си купиш самата туба,и после само я даваш като амбалаж.Сега мисля да си вземем пак такава машина,но при нас не съм виждала в тези големите туби за машина да има Девин изворна и малко се чудя.

# 2
  • Мнения: 36
Аз пък не съм особено доволна.Май заема повече място отколкото да върши работа.Другото което не ми харесва е че студената вода е прекалено студена -все трябва да викам след малкия да си сипва и от топлата малко. #2gunfire

# 3
  • Мнения: 824
Един галон струва 10лв.Ако пък имаш възможност,след като се сдобиеш с галон,можеш да си наливаш от Бургаските минерални бани.

# 4
  • Мнения: 3 251
Аз пък не съм особено доволна.Май заема повече място отколкото да върши работа.Другото което не ми харесва е че студената вода е прекалено студена -все трябва да викам след малкия да си сипва и от топлата малко. #2gunfire
Изстудяването поне за зимата може да се изключи-нашият апарат на работа го позволява това и ползваме сега само подгрятата вода. За лятото-ще върши перфектна работа.
А за пълненето- става и със закупени по-малък литраж бутилки.

# 5
  • Мнения: 347
Доколкото знам от повечето фирми, които педлагат зареждане на тези машини, можеш да си закупиш и самата машина.Поразрови се в нета.А  иначе и аз знам че един галон е 10лв.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Фримите, които зареждат с такава вода предлагат и автомати. Но имат изискване за 4 галона (мисля) на месец.
Ние питахме лятото, ама не щат да го носят на 5-я етаж, защото нямаме асансьор и се отказахме. Аз ако ще си го нося нагоре, по-добре да си купувам от магазина.

# 7
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Нашият диспенсър струваше 29лв и е за топла вода и вода със стайна темтература, няма за изстудяване, но пък имате предполагам хладилник  Mr. Green (идеалния вариант за студена водица, който съм замислила в най-скоро време: хладилник с диспенсър http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09000579 http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026103)
 Аз съм от Добрич, зареждам галон трапезна вода "Келто" около 19л за 5,00лв Минералните са 5,00лв 5,50лв 6,00лв-цитирам по памет Горна баня, Девин, Хисаря. Фирмата е Келто. От там и си купих диспенсъра, имат много модели.
 Ако искаш мога да го снимам нашия и да пусна снимки или да сканирам брошурата със снимките и цените на диспенсърите  и водите.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 09:59 от gadelinka

# 8
  • София
  • Мнения: 463
Има по принцип едни с агрегат, които са по-добрия вариант ,но са и по-скъпи. Обикновените са ,ми обясняваха с някакви неща като вентилаторни парки ... Shocked идеята е че са по-калпови но са под 100 и около 100лв. Аз имам Елит (като тръгнах преди 2г да купувам и бяха изчезнали всички други марки)  доволна съм ,но не я оставям денонощно пусната, само когато ми трябва, всеки ден поне по веднъж. В офиса имаме няколко от тези с агрегатите, не се изключват изобщо и работят с години , като сме около 100 човека -сещаш се какво пиене на вода пада  Joy
Вода за в къщи си поръчваме от фирма -няма проблем да ти карат по 1 голяма бутилка ,или както там се нарича. Аз поръчвам в Горна баня, днес поръчваш и на следващия ден я карат. Има вариант и да не си купуваш машина ,сключва се договор и ти предоставят такава ,но трябва да купуваш определено количество вода на месец, а и това са ползвани другаде машини в повечето случаи  Sick В Технополис има повечко марки и големини на машини-безкрайно удобно съоръжение е това ,не топля вода в кани и по котлоните, страхотно улеснение.Смело купувай ,имат си гаранция  Hug
А вода съм купувала и от МЕТРО.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имах мерак за такава, но след като една машина подпали офис на познати се отказах.

# 10
  • Мнения: 617
Ние имаме и си го ползваме непрекъснато.
Нашия струваше 80 лв, взехме го от ритони. Водата струва от 5,20 до 6лв за галон зависимост от марката. Носи ни ги фирма поръчвам сутринта и следобед я носят. В къщи сме 4 човека и един галон стига за една седмица. Ползваме само студената вода за топла си топлим в микровелето. Сега дори съм изключила машината да не охлажда водата, че стаята в която държа диспенсъра и без това е достатъчно студено.
Ако искаш може и да не си купуваш машина мога да ти дам телефона на фирмата от която зареждам те ще ти обяснят как може да ти дадът диспенсър без да го купуваш, мисля че трябва да купуваш определено количество вода на месец и диспенсърът ти е без пари.

# 11
  • Мнения: 3 251
Благодаря ,  момичета!
Явно ще купуваме- само трябва да пообиколим малко магазините за техника.
mimi_mimi , точно в "Ритони"  е видял мъжа ми, че предлагат само "Еlite".
Ако искаш мога да го снимам нашия и да пусна снимки или да сканирам брошурата със снимките и цените на диспенсърите  и водите.
Ако не те затруднява, ще ти бъда благодарна!   bouquet

# 12
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Благодаря ,  момичета!
Явно ще купуваме- само трябва да пообиколим малко магазините за техника.
mimi_mimi , точно в "Ритони"  е видял мъжа ми, че предлагат само "Еlite".
Ако искаш мога да го снимам нашия и да пусна снимки или да сканирам брошурата със снимките и цените на диспенсърите  и водите.
Ако не те затруднява, ще ти бъда благодарна!   bouquet

Няма проблем, ама довечера че сега съм на работа Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 564
Ние имаме и си го ползваме непрекъснато.
Нашия струваше 80 лв, взехме го от ритони. Водата струва от 5,20 до 6лв за галон зависимост от марката. Носи ни ги фирма поръчвам сутринта и следобед я носят.Сега дори съм изключила машината да не охлажда водата, че стаята в която държа диспенсъра и без това е достатъчно студено.

И ние сме с диспенсер от около месец и половина.На Елит е нашия само че го взехме от Метро.

# 14
  • Мнения: 30
 И  нашия е на Елит,само че го взехме от Явор,за близо 100лв Rolling Eyes
Много е удобно за вкъщи,особено като водата от чешмата не става за пиене...

Общи условия

Активация на акаунт