Как сте с цикъла при кърмене?

  • 2 845
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Ах, малкия хитрец Laughing  Laughing  Laughing

# 31
  • Мнения: 6 206
Смейте се вие, смейте, на чужд гръб. Laughing
Поне се успокоих малко като ми даде отрицателен тест...

# 32
  • Мнения: 532
И при нас никакви симптоми.И не ми липсва. А презервативите ги държа далеко малката да не ги стига , че знаеш ли.Не че е лошо , ама да не оставаме изненадани.

# 33
  • Мнения: 4 915
Липсва. Какъв кеф!  Laughing  Laughing

# 34
  • Мнения: 554
Моят все още липсва Thinking !
Кърмя вече седем месеца и не се е появявал въобще.Даже миналата седмица ходих на доктор да видя дали всичко е наред Simple Smile !

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
2 месеца след раждането си ми идва редовно, пак е болезнен и ПМС яко ме тресе.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мойто цикъл идва през месец. Докато му свикна доста бременни фантазии ме споходиха. Blush

# 37
  • Haskovo
  • Мнения: 150
И моят цикъл липсва.Лекарят ми беше казал, че докато кърмя може и да не ми дойде така че не се шашкам особено,правя си тестове от време на време че то не се знае Thinking и така Grinning

# 38
  • Мнения: 2 609
Дойде ми 2 месеца след раждането Imp (а ми беше толкова хубаво без него),от тогава ми е редовен,да чукна на дърво,най-много 2 дни да ми закъснее...

# 39
  • Мнения: 772
точно един месец след раждането се появи (1-2 дни след края на лохиите Imp ) и оттогава е по-точен от всякога общо-взето; май е по-малко болезнен, но и малко по-продължителен. а аз си кърмя

# 40
  • Мнения: 385
При мен се възстанови 1г. 1м. след раждането. И много ми хареса тази паузата от 1г и 10м. без него.

# 41
  • Мнения: 155
Никакъв го няма. Дойде само, когато Гоги беше на 2,5 месеца и оттогава- нищо.

# 42
  • Мнения: 967
Ами на мен преди няколко дни ми се появи за първи път след раждането. Ще видим след месец дали ще е редовен, но мисля, че и година и половина без него не е зле (9мес бременност и 9 мес. кърмене). Направо бях забравила за това, ама бързо бързо си припомних  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 616
Цитат на: belinda
Няма го никакъв.Не ми липсва особено, но пък така не мога да следя..нали се сещате...да не стане сестричка....Пък като стане - стане, к'во да правим сега Grinning

И при мен положението е същото. Изобщо не ми е притрябвал, ама ме е страх, че няма да се усетя, ако съм бременна. Пък не му е времето за друго бебе....

# 44
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Гласувах нередовен, но и аз незнам. В смисъл, че миналия месец ми дойде нещо като цикъл, но по-продължителен и сега никакъв го няма..............................

Общи условия

Активация на акаунт