Започнах много да забравям

  • 16 706
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 407
Аз също съм много зле и забравям доста често.Така на скоро си загубих телефона,шапката и една пелена на малкия може и други да е имало,но тези са ми най-пресни.  ooooh! Опитвам се да чета за изпити,но не се получава,всичко забравям за отрицателно време.Може наистина да е от преумора,но нямам на кого да разчитам за малко почивка.
Дано да е временно явление и скоро да отмине,че някой ден главата ще си забравя някъде  hahaha

# 46
  • София
  • Мнения: 431
И аз съм от забравящите. Правя някакви безумни неща, забравям, че съм ги направила и после обвинявам роднините. Абе направо срам и позор  Sick

# 47
  • Мнения: 9 481
Мила,аз веднъж дори забравих да накърмя Лора! ooooh!
Напълно нормално е.Аз например нямам никакви социални контакти,единствените ми разговори са около бебетата.Дори кръстословиците не решавам както преди,изреченията си прекъсвам по средата,защото съм забравила какво искам да кажа!
Пробвай да си почиваш повече,това с пъзела е страхотна идея! Grinning

И на мен ми се е случвало Blush
Пъзели редях, но сега мисията- невъзможна! Де да разпъна голям пъзел при наличието на 2 годишен бандит?? Thinking Mr. Green

# 48
  • Мнения: 66
И аз започнах да забравям още през бременността. Четох че било нормално и след като родиш това се оправяло. Обаче аз родих преди една година а паметта ми е все по-зле. Вече взех сериозно да се притеснявам.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 649
Гледам ти лентичките - ами май е нормално. Моите зверчета са на 4г и 9 месеца и на 4 месеца и пет дни - забравям като за световно. Май наистина се казва преумора тази болест и еднообразие... А как няма кой да ми помогне и смени дори за час... Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 197
Ох аз само с едно забравям ooooh!,а с две не знам.Мисля,че е нормално

# 51
  • Мнения: 4 451
И на мен често ми се случва. Изморена съм до смърт. Confused Аз често се опитвам да облека бебешкото яке на голямата дъщеря, която е на 5г. и обратно. Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 270
И аз съм същия случай. Кърмеща, с две деца. В момента и с двете сме по цял ден в къщи сами. Каката е болна и постоянно забравям да й дам лекарството. Или се чудя давах ли го  newsm78? В колко часа го давах newsm78?...
Ходих на едни изследвания преди време, изръсих се една добра сума и след месец се сетих, че съм забравила да се обадя за резултатите  ooooh!  Embarassed

Чудех се дали няма някакви програми за напомняне.

# 53
  • Мнения: 3 376
При мен се започна откакто забременях,та досега...

# 54
  • Мнения: 750
Като беше малкия на 2-3 месеца, отидох до супера да пазарувам с двете напред-назд и по едно време дъщеря ми пита, мамо къде е брат ми. Направо се вледених и ужасих от себе си, точно бебето в количката да забравя #Cussing out. Снощи (9 месеца по късно), връщам се от работа с колата спирам пред супера, пазарувам и се прибирам вкъщи, че какво като съм отишла с кола до супера, не е задължително и така да се върна. Mr. Green

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Просто си много ангажирана с двете дечица и явно мозъкът ти си намира начин да почива Peace

# 56
  • Мнения: 66
От както забременях - не съм в час  Shocked А иначе съм супер организиран и помнещ човек, а и работата ми беше такава... Колегите се побъркваха с мене накрая, защото бях толкова разсеяна   #Cussing out #Cussing out, а все са разчетали аз да им напомням за нещата в офиса   Joy

# 57
  • Мнения: 156
И аз се притеснявах, че забравям често, но след количеството на отговорите се успокоих. icanfly

# 58
# 59
  • Мнения: 1 289
При мен се започна откакто забременях,та досега...

И при мен е така за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт