Бременни чужбински мами - 17

  • 24 027
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 951
Честито   bouquet Да ви е жива и здрава  Grinning

# 46
  • Мнения: 405
Честито на мама amielle! Да ви е  жива и здрава дъщеричката!

Трънче, аз съм писала доста подрибно за моето раждане, ако искаш потърси в предишните ми мнения. Не знам дали е удачно да го поствам тук, защото не искам да плаша бъдещите майки, не на всеки му се чете за раждането (не че беше толкова страшно де, просто аз съм го описала с подробности). На мен много ми помогнаха подготвителните класове, за да знам какво да очаквам - та горещо ги проепоръчвам на всички бременни.

Май сега Индиана чакаме, не се е обаждала скоро....

# 47
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
честити коремчета на Марински, karolinaa и ВЕчерница,    bouquet  bouquet  bouquet лека и бе3проблемна до края  Hug Heart Eyes

честита дьщеричка на мама amielle   bouquet  bouquet  bouquet нека расте 3драва и щастлива  Hug Heart Eyes

бяхме в сряда на доки....бебо е 440 грама, мама му  bowuu е качила от началото само 3....дано да не станат много повече  Praynig....всичко е наред, много мьрда, особено вечер ooooh! Whistling.... та така от нас...

Ели, Кита, кьде се скрихте?

# 48
  • Мнения: 1 559
Здравейте момичета,отдавна не съм писала тук,и гледам че ме няма в очакващите...
Ели Hug,ако не те затруднява добави ме:термин 19.06 ...в сряда съм на ехо,и ще докладвам какво са видели,розово или синё... Laughing

# 49
  • Мнения: 176
Трънче, аз съм писала доста подрибно за моето раждане, ако искаш потърси в предишните ми мнения. Не знам дали е удачно да го поствам тук, защото не искам да плаша бъдещите майки, не на всеки му се чете за раждането (не че беше толкова страшно де, просто аз съм го описала с подробности). На мен много ми помогнаха подготвителните класове, за да знам какво да очаквам - та горещо ги проепоръчвам на всички бременни.

Май сега Индиана чакаме, не се е обаждала скоро....

Ооох, Атти Joy  Какво да ни плашиш, тя наш'та свършила вече - "белята" сме я направили, ще не ще, трябва да излиза след някой друг месец. Виж ако не бяхме бременни всички тук... тогава вярно е опасно да се слушат родилни истории, да не влияем отрицателно на прираста все пак  Mr. Green

Индиана, давай, ний сме с теб!

amei, блазе ти - 3 килца само. Аз съм вече +4, а съм още в 17та седмица и половина  ooooh! Днес доки ми поднесе прекрасната новина че захарта ми е на границата на нормалното и да не ям никакви въглехидрати  Cry. И понеже сладко така и така почти не кусвам (не е нормално това за мен, но откакто съм забременяла хич не ми се яде), сега трябва и захарта в кафето и чая да разкарвам, а много мразя без захар. Пфууу, кофти. Надявам се следващи изследвания да дадат по-добър резултат, тези все пак бяха правени на 3 Януари, след-празнично, че и рожденик имах тогава и си бях хапвала тортичка за закуска...

amielle, да ви е жива и здрава рожбичката, много хубаво име сте и избрали!

# 50
  • Мнения: 1 559
Абе момичета,радвайте се,3,4 колца нищо не са Laughing...аз сам в 20 седмица и съм 9 кила отгоре #Cussing out Sick...и предния път така 30 кила качих,и сега пак ще е същата май ooooh!...мразя се понякога,но тва е положението Tired

# 51
  • Мнения: 1 325
Amielle, честито  Hug Да ти е жива и здрава Бианка
Нашата Даная е толкова кротко бебе Hug пожелавам и вашите да са такива Laughing имаме колики но тихомълком си ги преживяваме Hug милата ми  Hug Гледам , че обсъждате килограми, да се отчета и аз през бременността качих 12кг след секциото бях -7 остават ми още пет килца Simple Smile

# 52
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
трьнче, хич не 3абла3явай....до сега са само  Whistling 3, но не сьм ка3ала от колко сьм почнала да бременея  ooooh! Crazy и колко И3ОБЩО не свалих след Шокито Twisted Evil.....та хич не сьм 3а 3авиждане #Crazy.....плаче ми се даже...ама, тва е положението, както ка3ва  megan79  ooooh!

# 53
  • Мнения: 1 593
Аууу, чета ви и ви завиждаааам ... иска ми се пак да съм бременна (ама ако може без 1вия триместър  Crazy). Не мога да повярвам, че толкова бързо забравих какво беше...

то лек има де - хващам мъжо ей сега и...  Joy

Мари_Рус, честито ти кротко бебе. Моето до 40ти ден хич не  беше кротко, ама така е - тез дето сме случили на момчурлчяги,..

аз качих 15 кила, като до 21гс бях трупнала  вече 8 Shocked. В болницата оставих 5  Confused Останалото - недоспиване и неядене му беше майката...

# 54
  • Мнения: 176
Ууу, Jenna, много юбаУ летящо бебе си имаш, бре! Сладур. С какъв фотоапарат е сниман? Определено едва ли е като нашия Канон point and shoot Mr. Green

Мда, определено втория триместър (щях да напиша семестър - кукнала съм вече  doh) е по-добре, сега проблема ми е обратен - много енергия, много чудо, не ме свърта на едно място, вечер не ми се спи и в 10-11 часа слизам до фитнеса да въртя колело  ooooh!... И понеже док не дава да тичам, все сънувам едно тичане, едно чудо... на, снощи пак печелих състезание  Crazy.

# 55
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Amielle, честито!
Да ти е жива и здрава Бианка, много да Ви радва!
Амейче, тук съм. Спотайвам се и шия, че Инатa ме е хванала да ушие, една огромна фея, около 30 малки балерини, една китка ей така между другото и накрая едни коне. Обаче, колко коне е забравила, не е истина. Та бързам, нямам никакво време. Simple Smile
Чакам си резултатите от четворния тест /чак ме изненадаха дзверовете тук, аз съм правила двоен и троен/
Ели появи се, да ни успокоиш, м??

# 56
  • Мнения: 6 390
Лелелеее за няколко дена - пълно с хубави новини  Party Party Party Party
Само така  Hug Hug Hug

Amielle, честито и от мен!!!!
Страхотно име, много нежно и мило звучене има, много ми харесва!
Да ви е жива и здрава и много радост да ви носи!!!!!!!!!



Марински, karolinaa и ВЕчерница, megan79 - добре дошли в отбора, лека и безпроблемна ви желая


Аз всъщност не мога да променям първия пост, май трябва да питам Дивиана, за тагове дали ще ми даде, или тя ще ви впише в голееееемия списък  Wink Grinning

Вечернице
а кога очаквате третата радост?

Да дам отчет
между пункция на корема, и вземане на кръв от вената - не знам кое е по болезнено... демек... почти нищо не се осеща и при двете  Grinning така че не страшете Wink
Доктора дето ни беше подпукал на ред, приличаше на Садам - лика-прилика просто  Laughing
До две седмци ако не ми се обадят, да се броя за ок, след три седмици резулата ще е при личния ми гинеколог, и той ще ми каже всичко ...
Свекърите дойдоха три дена, уж аз да лежа, пък то какво стана... не се спряхме  ooooh! Grinning ама както казах, почти нищо не се чувства, предполагам че като ти е лошо сам ще си легнеш  Blush

Мерилу
правили са ти пункцията в 13.та седмица ли? Ами то няма толкова вода при бебето, в смисъл като му измучат и малкото което има, е много опасно, затова уж след 16.та седмица се правела...

Каролинаа
ти май пишеш за трипъл теста - нали... щото пункция в 10.седмица... newsm78

Ките
според годинките е и теста, на най-ладите - двоен, и тн  Mr. Green Hug

Марински
исках само  Hug Hug Hug Hug за теб, прочетох при юлките за твойте премеждия

За кг си е болна темата... но за сега съм само +2, но пък корема ми стърчи много, преди по това време бяхме в бг, и само едни познати познаха че съм бременна... другите се чудеха дали да ми вярват Laughing чак накрая качих... многото кг на веднъж - в последния триместър...

# 57
  • Мнения: 6 390
Посестримо
ти защо имаш 30.дена по малко to go в лентичката си  Crossing Arms

вчера
В хола слагаме гипсокартон - и е адска лудница, бомба паднала... един пръст бял прах навсякъде - вчера шлайфали били Crazy...
Идваме си от градина с Емката - отварям и припадам  ooooh! - казвам
Лелелелееее ужас... тук е страшно...страшно...страшно - повтарям...
а тя ме успокоява
Мами, тук не е страшно, тук сме си в къщи, нищо страшно няма - и ме гали...

# 58
  • Мнения: 1 584
Добре дошли на новите попълнения Hug

Ели, радвам се, че е минало всичко добре. Стискам палци и резултатите да са добри Hug

Аз за кг ..вече съм 17 г.с + 6 дена и на последната консултация бях цели 200гр отгоре Wink Ама аз и с предната бременност почнах да качвам след 18та седмици и ги докарах точно +12 до края. Затова пък в болницата почти нищо нe оставих и последните 3кг си ги влачих 1г Sad

Иначе днес се прибрах от бг с някакъв супер ранен полет и съм станала в 2.30. Няма да казвам как ме цепи главата сега, бучат ми ушите, повръщах, а следобяд трябва да вися и при педито за ваксина  ooooh!

# 59
  • Мнения: 1 951
Ели благодаря  Hug Стискам палци при теб всичко да е наред  Grinning

За амниоцентезата и аз знам че се прави най-рано в 16та седмица  newsm78

Трънче направо ти завиждам, аз се задъхвам ужасно докато кача стълбите до втория етаж, а ти колело караш...  Laughing

Момичета, кажете, дояждат ли ви се разни български неща които ги няма там където сте?

Общи условия

Активация на акаунт