Кажете нещо за хотел Енергоремонт-Паничище. А друг хотел да ви е харесал повече?

  • 2 211
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 642
Искам да ви помоля за впечатления от хотела? Доволни ли бяхте от обслужването?
Също и ако може някой да каже дали в апартамент могат да спят 4 човека, какво представлява самия апартамент. Иска ми се да отидем там, защото има басейн, но ако ви е харесал друг хотел похвалете го  Simple Smile
Зная, че имаше тема за Паничище, но май никой не влиза вече там, затова отварям нова тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Не съм отсядала там, само съм влизала и разглеждала хотел Енергоремонт., но доколкото знам е един от най добрите хотели на Паничище.  Другият, който може би е по - нов и луксозен (и по-скъп) се намира точно срещу него - Теменуга, но той няма басейн.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Ние бяхме в Енергоремонт, двойна стая, не апартамент обаче. На Тименуга ходехме на заведението за разнообразие. Стоите на първия етаж се виждаха-ужасно са тесни, няма никакво място и е твърдо клоустрофобично. Нашата стая в Енергоремнот беше двойна, като имаше спалня, двойка диван с масичка, детската кошара и пак беше доволно широко. Нищо не мога да кажа за апартаментите. И на двете места персоналът беше любезен (поне лятото).

Общи условия

Активация на акаунт