климатик art cool?

  • 2 429
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
момичета,моля ви помагайте.много ми харесват климатиците-art-cool на lg.но никой не ми казва нищо конкретно-всеки ми казва,че не ги препоръчва,но без подробности.моля ви,споделете мнения и дайте отзиви.благодаря ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 459
Я, имало още един луд като мен:) И аз много ги харесвам и ще се радвам някой по-разбиращ да се включи.

# 2
  • Мнения: 265
дано някой се включи!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
кое по-точно ви се нрави?
Това, че могат да са като картини ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 459
Ами да, то не е малко:)
Стандартните климатици са ми много грозни...
А и както споменах в една друга тема, мястото ми е ограничено до 60см ширина

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 459

Ти какво сега? Подиграваш ли ми се?  Blush
Ако някой ме убеди, че са боклуци, естетвено е, че няма да си взема само заради външния вид. Ама все пак би било добре като се дават много пари, да получиш нещо красиво за тях, не мислиш ли?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ние сме с Art Cool на LG вече втора година. Работи, както и jet cool на LG. И добре изглежда. Друго?

# 8
  • Мнения: 1 925
miamy, LG като цяло не топлят на ниски Т, също така са с високо ниво на шум, т.е. влагат повече във външния дизайн на вътрешното тяло, отколкото в качеството на самия климатик. Като цяло техническите параметри на ART Cool не могат да се сравнят с водещи марки като Toshiba, Mitsubishi, Fujitsu, TOYOTOMI, Daikin, CORONA, Sharp... За един климатик в крайна сметка е важно, да е икономичен,  да топли при ниски Т, да изстудява при високи Т, да е ниско ниво на шум ( а не да трака като трактор, както съм чувала ART Cool-a ), да има дълъг живот ( LG дават около 5 години, докато производители като Мицубиши, Тошиба дават по 10 г. ). В общи линии ART Cool е модел атракция, в никакъв случай не е добър като климатик - като картина също  Wink

# 9
jivotinche
Не! Stop Не ти се подигравам! Но се изумявам от факта, как някой е готов купи нещо само заради външния вид Thinking
Климатика не е просто печка, калорифер или микровълнова която да внесеш в къщи, да я включиш в контакта и да работи!
Само ще допълня Stra4iatela
Коефицент на трансформация  hahaha 3.6 за 9ка....технология от преди 10г.

# 10
  • Мнения: 1 925
Jackas,  Hug
Вчера докато пишех отговора и се замисих, как примерно не ме кефят хладилниците да са с правоъгълна форма и искам кръгъл хладилник, и ще си го взема, въпреки че примерно не изстудява, а топли Crazy
miamy, jivotinche , някакво убеждение промъкна ли се у вас ?

# 11
  • София
  • Мнения: 459
ама чакайте малко сега... нещо не сме се разбрали.
Никога не съм казала, че ще си купя нещо, само защото е красиво.
Имах предвид, че ако е средно качество, това че е красив помага...
На мен ми трябва климатик, който да охлажда лятото и да топли само в междинните сезони, за зимата ще сме с парно.
Не е нужно да се хвърлям на най-класните и съответно най=скъпи климатици.

А и съм ограничена от към място..
другия ми вариант са тези вертикалните, не си спомням марката... има ги в Технополис

И преди да сте ме захапали като казах Техно..., определено като стигна до покупката, ще потърся специалзиран магазин:)

# 12
  • Мнения: 265
stra4iatela,благодаря ти много за компетентната информация.сега наистина съм наясно с възможностите и параметрите на тоя модел климатици.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

другия ми вариант са тези вертикалните, не си спомням марката... има ги в Технополис

И преди да сте ме захапали като казах Техно..., определено като стигна до покупката, ще потърся специалзиран магазин:)

само, че тези вертикалните ги има само там, в Технополис-а.
LG имат доста добри и надеждни климатици в последните си серии и са почти безшумни.

# 14
  • София
  • Мнения: 459

Благодаря за инфото, Шани:)
А ти какво мислиш за тези вертикалните? Заслужават ли си парите? И вършат ли работа?

Общи условия

Активация на акаунт