Как да разбера дали ми изневерява?

  • 42 180
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много зависи от вашите лични отношения и доколко се разбирате, когато си говорите.
При нас е така - когато нещо не ми е приятно, казвам му директно - не ми е приятно това, което става, не се чувствам добре, когато криеш нещо от мен и аз неволно разбирам. Той ме разбира, отговаря с ОК и всичко е наред. Той също ми споделя, кое не му е приятно в моето поведение и така.
Важно е да се уважавате и разбирате един друг. Няма значение дали става дума за изневяра или за други неща. Ако искате да сте заедно, всеки трябва да има доверие на другия и да се съобразява с това, което не иска да му бъде причинено.
В твоя случай аз не бих имала съмнения, но аз не съм ти, нито моят съпруг е твой, та затова в началото казах, че много зависи от личните ви отношения по принцип.
Единственият съвет, който ще си позволя да ти дам е, да се стремиш към открити отношения във връзката ви, а не да се дебнете и съмнявате един в друг.

# 31
  • Мнения: 606
Точния отговор на въпроса "Как да разбера дали ми изневерява?" е със шпионаж! Поведението наистина е съмнително, но може просто така да изглежда. Ако му покажеш съмненията си и ти е верен, ще го раздразниш, а ако кръшка - ще се покрие качествено!
От колко време сте заедно? Имате ли деца?

# 32
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Рано или късно той сам ще се издаде по някакъв начин,това не остава скрито за дълго си мисля аз,макар и да не ми се случвало.

# 33
  • Мнения: 606
макар и да не ми се случвало.
Забрави да напишеш "може би", доколкото познавам мъжете...

# 34
Я му спретни една романтична вечеря на свещи,
сложи си едно секси-боденци,
а вечерта да е само твоя,
вземи му акъла!!!

  chef

# 35
  • Мнения: 887
И аз бих се усъмнила при тези "симптоми", но ми се струва, че ако един човек изневерява ще бъде по-предпазлив, затова може и да не е това, което си мислиш. Аз не бих се издала за подозренията си, но бих го наблюдавала, защото рано или късно ще се издаде ако има нещо. Ако му правиш сцени на ревност ще си влошите взаимоотношения и ще стане по-зле. Все пак мъжът ти има вероятност и да не ти изневерява и дано да е така.

# 36
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
От личен опит:
При положение, че отношенията ни си бяха много добре, не сме се карали и др. такива, точно същите неща ме накараха и мен да се усъмня. Известно време си повтарях, че са глупости, защото нищо между нас не се беше променило - всичко си беше ОК. Накрая не издържах, и направих проверка на ICQ, на пощата, на разпечатката от телефона, на SMS-ите.... Колко интересна история се появи пред очите ми, просто небеше истина. Така че, никога не се знае  Tired

# 37
  • Мнения: 232
Поведението му наистина е много съмнително. Смятам,че имаш основание да го подозираш.

# 38
  • Мнения: 588
От личен опит:
При положение, че отношенията ни си бяха много добре, не сме се карали и др. такива, точно същите неща ме накараха и мен да се усъмня. Известно време си повтарях, че са глупости, защото нищо между нас не се беше променило - всичко си беше ОК. Накрая не издържах, и направих проверка на ICQ, на пощата, на разпечатката от телефона, на SMS-ите.... Колко интересна история се появи пред очите ми, просто небеше истина. Така че, никога не се знае  Tired

Същата история ама 1:1
Кой бе, моя мъж ли да изневерява?!
Никога!
Да ама не...

# 39
Благодаря на всички ви за отговорите. във всеки от тях намирам онази истина която търся.....и все още съм объркана. Всичко си върви по старому и аз затворена с зетето съвсем изтървах края....та дори и по зле става, защото на моменти не си сдържам и нервите. Дано е самозаблуда ...

# 40
  • Мнения: 421
    Аз пък не мисля,че това са сериозни доказателства за изневяра.Е,има и предистория,но все пак не бива да си правиш кардинални изводи според мен. Единствената сериозна причина за съмнения виждам в цитираната от Лабрадор предистория ... а не в чатенето,мейлите,въпрасната колежка,която не е дошла на работа и излизането от стаята.  Ако започнеш да ровиш усилено можеш да се наденеш на нож с две остриета - вместо да го стреснеш,ако нистина ти изневерява,да го отчуждиш още повече,ако пък не ти изневерява! 
   Та иначе казано,ако толкова много те глождят тия съмнения и не можеш да седиш мирна....прави си леки проверчици,но не да му силош сол на главата,точно обратното - промени се малко ти! Започни и ти да излизаш от стаята докато говориш по телефона (надявам се все имаш кой да ти звъни) Наблюдавай му реакциите,но в никакъв случай не му показвай,че се съмняваш в изневяра.

# 41
  • Мнения: 2 926
Я стига!И какво ако ти изневерява - заради някаква си забежка,ще разбиеш семейството си?
На всеки се случва.Спри да ровиш и да се съмняваш.

# 42
Някои от признаците:
-усещаш,че е доста по-изнервен и сприхав
-прави ти някакви глупави и безпочвени забележки
-има неспокоен сън
-ако имате дете,започва да става нервен и спрямо него
Поначало един семеен мъж е логично да се пази...но внезапно появилата се нервност и заядливост е знак,че трябва да си отваряш очите на 4.
 

# 43
РАЗПЕЧАТКИТЕ!!!
Аз така узнах!

# 44
  • Мнения: 315
изчезне ли доверието - лошо.моят мъж понякога не се прибира с дни - работата му е такава.аз никога не питам кога ще се върне/фаталистка съм,а е път все пак/,къде беше/ако трябва - ще ми каже/;той с нежелание отсъства от нас/ама не ми го обяснява - просто се усеща в държанието му/.умира за детето и гледа всяка свободна секунда да е с нас.
връзката ни е дълга и проверена/имали сме кризисни ситуации и се държахме здраво един за друг/.
вярвам му безусловно и никога не бих го следила - унизително е и за двамата.
той ми вярва безусловно - моята работа понякога изисква да се прибирам късно вечер-той гледа детето;понякога излизам с приятелки по женски -никога не е имало проблеми .карах вечерни курсове - той пое изцяло грижата за дома през това време.
уют - за мен това е вечер вкъщи...
ако при теб нещата не са така - може и да сте избързали с брака , а може би сте просто много млади, но изяснете нещата помежду си, а не губи енергия да го следиш и да гадаеш.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 10:38 от milsim1

Общи условия

Активация на акаунт