Извънматочна ?????

  • 9 978
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 202
Съчувствам ти най-искрено за преживяното...сега ти пожелавам да се възстановиш психически възможно най-бързо, да превъзмогнеш болката и ти желая това да е последната болка занапред; нека живота бъде по-щедър към теб и скоро ти поднесе дълго очаквания и така изстрадан подарък, който заслужаваш Hug

# 91
  • Мнения: 206
Съчувствам ти най-искрено за преживяното...сега ти пожелавам да се възстановиш психически възможно най-бързо, да превъзмогнеш болката и ти желая това да е последната болка занапред; нека живота бъде по-щедър към теб и скоро ти поднесе дълго очаквания и така изстрадан подарък, който заслужаваш Hug
PeaceНямам сили да добавя нищо повече! Hug Hug HugКогато се почувстваш готова, винаги ще бъдеш добре дошла във форума Hug

# 92
  • Мнения: 395
chivas, съжалявам за загубата ти. Прегръщам те силно  Hug Hug Hug
Знам, че много боли, но не се предавай пак ще стане  Peace
Бързо възстановяване и не спирай да вярваш.

# 93
  • Мнения: 1 146
Чивас, много съжалявам. Ще видиш, че си по-силна от колкото изобщо някога си предполагала. В такива моменти човек започва да се познава истински и разбира колко потенциал се крие в него.
Твоята тема е най-истинската, която съм чела тук. Болката ти ме докосна, аз самата съм мислила как ще преживея подобна ситуация.
Остави си време да се съвземеш. Въпреки че звучи изтъркано, такива моменти ни дават духовна сила и каляват.. наистина. Аз самата съм имала трудни моменти, в които съм надхвърляла многократно собствените си възможности. Въпреки че не са били свързани с такива емоции.
  bouquet

# 94
  • Мнения: 2 270
Съчувствам ти най-искрено за преживяното...сега ти пожелавам да се възстановиш психически възможно най-бързо, да превъзмогнеш болката и ти желая това да е последната болка занапред; нека живота бъде по-щедър към теб и скоро ти поднесе дълго очаквания и така изстрадан подарък, който заслужаваш Hug
PeaceНямам сили да добавя нищо повече! Hug Hug HugКогато се почувстваш готова, винаги ще бъдеш добре дошла във форума Hug
Peace Hug

# 95
  • Мнения: 129
Чивас,мила,истински ти съчувствам за станалото.Просто нямам думи.С теб сме Hug

# 96
  • Мнения: 3 010
chivas, съжалявам за случилото се, когато се похвали просто не смеех да ти честитя и си четях мълчаливо, то при теб всичко започна някак ненормално с тези предположения за извънматочна с ЧХГ-та които не се развиваха много нормално............. Познато ми е до болка какво усещаш в момента, преживях го 2 пъти за 1 година след 3годишен стрилитет.  Дано Бог да ти даде сили да се съвземеш по-скоро и без страх продължиш борбата, защото миличка вярвам 4е победата е близо. Прегръщам те силно и знай, 4е форумът е за това да си помага взаимно и да се съветваме и информираме!!! Не обръщай внимание на коментарите и нападки - във форума съм от 2004г. и съм пускала какви ли не тъпи теми, но твоята наистина ще е от полза на много моми4ета. Успех миличка и не се сърди на Бога а продължавай да се надяваш с подобни изпитания в живота ни Той просто иска да ни накара пове4е да му вярваме  Praynig

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 260
съжалявам мила  Cry

# 98
  • Мнения: 611
Съжалявам за това , което ти се е случило Hug
Подкрепям изцяло мнението на Денди
Ние сме тук и когато се почувстваш по-добре те чакаме отново при нас, но с най - хубавата новина Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 1 146
Мила, освободи място за лични съобщения!

Общи условия

Активация на акаунт