салпингит

  • 3 907
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Пуснах една тема във здравните,но никой нищо не казва,за това ще опитам и тук,а ако прецените че не трябва изтриите темата.Та става въпрос за това че вчера като ходих на преглед и се оказа че имам салпингит и оофорит,лекарката нищо не ми обясни по-въпроса,четох из нета разни неща,но ако на някого му е познато нека каже за какво иде реч.Много благодаря.

# 1
  • Мнения: 44
Здравей ,предписа ли ти антибиотици?Салпингит е възпаление на тръбата,а оофорит е възпаление на  яйчниците.Спокойно,ако е хванато в началото няма проблем Praynig

# 2
  • Мнения: 20
Здравейте! Аз съм с диагноза остър салпингит и оофорит. В сряда бях на лекар и той ми каза че едната тръба вече почти е излекувана от нагревките които правих 10 дена но другата не е. Изписа ми антибиотик дурацев, витамин б и свещички които да пия по време на цикъла и тогава ще ми направи и цветна снимка. Моля ви ако някой знае нещо повече за тази диагноза да ми пиши. Много се притеснявам и от тази цветна снимка Cry

# 3
  • Мнения: 44
vesi_82, как д-ра ти е разбрал, че едната тръба е почти излекувана, а другата още не, това не се вижда на обикновен преглед? Само оофорита може да се констатира на пеглед.
Не се притеснявай от цветната снимка, няма нищо страшно, ако ти сложат упойка нищо няма да разбереш!

# 4
Хм.. аз бях 5 дена в АГО и пак не ме излекуваха ...постъпих с бяло течение ,болки в яйчниците и бъбреците.. Казаха че вече съм добре ,но не е така..на гинеколог ходих отново след това - същите болки...Сега ходя на физиотерапия и се надявам вече да мине от нагревките ,но извода ми е че никой не ти обръща нужното внимание и просто ей така те оставят  Cry Cry Вече не знам какво да правя и започнах да си внушавам че е венерическо заболяване ... Възможно ли е  Confused Confused

# 5
offfff seriozno li ne si se opravila i az imam takava diagnoza Sad i lejah 5 dni v bolnicata mnogo jalko ako ne se opravq tolkova lesno bolkite sa ujasni

# 6
  • Мнения: 682
мимз докато беше в болницата не ти ли пуснаха изследвания?Направи микробиология и хламидия, за да отхвърлиш възможността, възпалението да идва оттам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт