ВНИМАНИЕ "Памперс"

  • 4 650
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
момичета, извинете ме, ако темата не е за тук или вече има подобна, но съм притеснена и искам да предупредя и вас!
от както се е родила малката сме с "Памперс" и нямаме никакви проблеми. до сега... от известно време дупето(и бубата) на малката се зачерви и обрина. мазах с какво ли не- нищо не помага. махнах памперса( трудно е, защото през зимата се изпуска по-често) и обрива понамаля. ходихме вчера при педито и тя беше категорична, че е от новите памперси(тези ароматизираните). имало страшно много деца в подобно на нашето положение. и не е обрив, а ГЪБИЧКИ. сега мажем с една пастичка и търсим усърдно от старите памперси(което е почти мисия невъзможна, защото дори в "Била" няма).
желая ви приятен ден и да нямате такива проблеми  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Съжалявам за случилото се, но моят син откакто се е родил е на Памперс и няма никакви проблеми. Никога не му е изпускал памперса, не се обривал от него ...нищо. Така че явно си е до дете.

# 2
  • Мнения: 114
да, и ние до сега не сме имали проблеми- бях много доволна от тях. сега обаче с тези новите Cry! дано никой не преживее този ужас. наистина беше ужас, защото се появиха 2-3 като лишейчета(големи червени петна), които бяха мокрещи. за пръв път виждам такива!
и да попитам- някой знае ли дали в "Метро има от старите памперси?

# 3
  • София
  • Мнения: 415
И ние в началото бяхме на "Памперс",но подобни проблеми не сме имали.Проблемът беше,че Марти се мокреше с тях и се налагаше да ги сменям често.

# 4
  • София
  • Мнения: 609
Махнах Pampers много отдавна,всеки втори изпускаше,не знам на какви съм попадала.Сега ползвам едни италиански и съм много доволна вече година.
Дано се оправи бързо детенцето Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 5 744
да, и ние до сега не сме имали проблеми- бях много доволна от тях. сега обаче с тези новите Cry! дано никой не преживее този ужас. наистина беше ужас, защото се появиха 2-3 като лишейчета(големи червени петна), които бяха мокрещи. за пръв път виждам такива!
и да попитам- някой знае ли дали в "Метро има от старите памперси?
Съжалявам, че така се е получило при вас. И аз не харесвам новите, но по други причини - по-тесни са  Rolling Eyes Мисля, че в Метро няма от старите. Мъжът ми беше купил от Фантасико от промоционалните пакети, дето подаряват халатче - бяха от старите, но не знам дали не се е паднало просто така.

# 6
  • София
  • Мнения: 14 616
Още има във Фантастико-с халатчето.

# 7
  • Мнения: 299
Още има във Фантастико-с халатчето.
И са от старите Peace

# 8
  • Мнения: 74
И моето от "Памперс"получи гъбички.Смених ги с Хъджис и Либеро.Сменям памперсите много често и с кремче се оправи.

# 9
  • Мнения: 4 381
преди коледа в метро видях от старите памперс

# 10
  • Мнения: 3 092
Лично аз махнах Памперс заради леко зачервяване на дупето и защото започна да пропуска ...много се изнервих .
Много съжалявам за ситуацията при твоето детенце ! Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
За съжаление,чух от много майки за проблеми с дупетата след като пуснаха новите ароматизирани Памперс.Ние слава Богу нямаме реакция от тях,но според мен е скандална недомислицата на прозиводителите!След като толкова много деца са с оплаквания,има съставка в лосиона на тази пелени,която очеизвадно не става за бебета!

# 12
  • Мнения: 3 092
DoGma_PrObe и така да е за съставката , за което съм съгласна ,мен си ме гложди и въпроса доколко истински са тези Памперси , който ние си купуваме .... Thinking
Имам си едно инфо че малко са се разминали с Памперс , ама  Tired

# 13
  • Мнения: 73
И аз махнах Памперс, защото редовно ми прпускаха и малката беше беше все подмокрена. Минах на Либеро, а сега взех Хъджис за да ги пробвам.

# 14
  • Мнения: 4 447
Много неприятно...

Ние сме на Памперс и нямаме никакви проблеми. Има много деца,които са чувствителни. Явно вие сте от тях. Дано се оправите по-бързо!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт