Ясмин по време на почивката

  • 1 737
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Здравейте!Искам да попитам всички компетентни дали през 7 дневния период,в който се почива м/у опаковките с противозачатъчни,те все още предпазват,т.е. при полов контакт в този период с изпразване вътре има ли вероятност от забременяване...още повече,че е било по време на цикъл...В главата ми се върти и знам Simple Smile че предпазват и в този период,но искам да съм сигурна.
Ще бъда много благодарна на всички отговори! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Ами прочети си в упътването.

# 2
  • Провинция
  • Мнения: 509
Да,предпазват и по време на почивката,ако не се лъжа.Скоро бях попаднала на един сайт за простивозачатъчни съвсем случайно,но не помня как се казваше.

# 3
  • Мнения: 280
Ами прочети си в упътването.
Четох....не пише нищо Sad иначе нямаше да питам...

# 4
  • Провинция
  • Мнения: 509
Хвърли едно око тук http://www.yasmina.bg -има много полезни неща.... Тук пише обаче за хапчето на Ясмина,ама дали това е същото като "Ясмин" не мога да схвана и аз ...

# 5
  • Мнения: 280
Хвърли едно око тук http://www.yasmina.bg -има много полезни неща....
Много ти благодаря Simple Smile супер полезно сайтче Simple Smile Мерси!

# 6
  • Провинция
  • Мнения: 509
Няма за какво,нали за това сме се събрали тук-да си помагаме...

# 7
  • Мнения: 280
Няма за какво,нали за това сме се събрали тук-да си помагаме...
Така е Simple Smile Ето,намерих и нещото,което ме интересуваше Simple Smile Поствам го,за да е полезно и на други изпаднали в моето положение Simple Smile

Повечето хапчета се взимат по 21 дни, после следват 7 дни пауза. След 2 до 4 дни ти идва менструацията. И през тези дни ти си надеждно защитена от бременност.

# 8
  • Провинция
  • Мнения: 509
Няма за какво,нали за това сме се събрали тук-да си помагаме...
Така е Simple Smile Ето,намерих и нещото,което ме интересуваше Simple Smile Поствам го,за да е полезно и на други изпаднали в моето положение Simple Smile

Повечето хапчета се взимат по 21 дни, после следват 7 дни пауза. След 2 до 4 дни ти идва менструацията. И през тези дни ти си надеждно защитена от бременност.



Именно-точно за този цитат ставаше на въпрос в предните ми постове по темата... Peace

# 9
  • Мнения: 280
Няма за какво,нали за това сме се събрали тук-да си помагаме...
Така е Simple Smile Ето,намерих и нещото,което ме интересуваше Simple Smile Поствам го,за да е полезно и на други изпаднали в моето положение Simple Smile

Повечето хапчета се взимат по 21 дни, после следват 7 дни пауза. След 2 до 4 дни ти идва менструацията. И през тези дни ти си надеждно защитена от бременност.
Аха Simple Smile
Но сайтчето е невероятно!  Peace
Даже си направих аларма с SMS известяване за прием на хапчето в определен час Simple Smile



Именно-точно за този цитат ставаше на въпрос в предните ми постове по темата... Peace

# 10
  • Провинция
  • Мнения: 509
Е,щом си решила добре си направила аларма за известяванв чрез sms.Аз нямам много вяра на тези работи и за това съм си настройла GSM-чето да звъни на повтарящя се аларма всеки ден в един и същи час!

# 11
  • Мнения: 280
Е,щом си решила добре си направила аларма за известяванв чрез sms.Аз нямам много вяра на тези работи и за това съм си настройла GSM-чето да звъни на повтарящя се аларма всеки ден в един и същи час!
А даааа Simple Smile Освен алармата и SMS - чето нека ме подсеща Simple Smile В никакъв случай не разчитам само на него. Двойно подсигуряване Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 903
Ами прочети си в упътването.
Четох....не пише нищо Sad иначе нямаше да питам...

Напротив, чела съм упътване на Ясмин и съм абсолютно сигурна, че пише. Hug

# 13
  • Мнения: 280
Ами прочети си в упътването.
Четох....не пише нищо Sad иначе нямаше да питам...

Напротив, чела съм упътване на Ясмин и съм абсолютно сигурна, че пише. Hug
Възможно е да съм го пропуснала... Sad важното е,че в сайта намерих това,което ме интересуваше,за което благодаря на  kragovrat  Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт