ФДТ с бляскав ефект

  • 2 806
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 885
Имам блясък за лице на Манхатън и Максфактор. Слагам ги над фон дьо тена. На манхатън прилича на лак за нокти, а на Максфактор  е като стик.

# 16
  • Мнения: 2 414
На Манхатън не се ли малко като течен руж? newsm78

# 17
  • Мнения: 2 489
Уфффффффффф мислех си да погледна на Ревлон, /тъй като адски съм доволна от Colourstay/ жалко,че са го спрели от прозиводсвто

# 18
  • Мнения: 1 885
На Манхатън не се ли малко като течен руж? newsm78

Мдам ама единия който имам е по-светъл от кожата на лицето, така че не би могло да се нарече руж. Казват му още кристали за лице.

# 19
  • Мнения: 880
Уфффффффффф мислех си да погледна на Ревлон, /тъй като адски съм доволна от Colourstay/ жалко,че са го спрели от прозиводсвто

Виж в Бонжур,може да им е останал някой.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 749
Уфффффффффф мислех си да погледна на Ревлон, /тъй като адски съм доволна от Colourstay/ жалко,че са го спрели от прозиводсвто

Виж в Бонжур,може да им е останал някой.

По Коледа го продаваха в комплект с още някакви неща, май с гланц. Може все още да ги има.

# 21
  • Мнения: 57
Аз имам точно този на Римел и много ми допада.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Миналата година и аз изчетох доста по въпроса за фдт с бляскави частици...купих си на Римел, но не бях очарована...на Ревлон Skinlights (кремчето го имам, но сякаш ми прави кожата по-скоро мазна, отколкото сияеща)...а пудрата е невероятна точно мечтания ефект се получаваше...за жалост я има само в 2 цвята, ако мога така да кажа светло и тъмно (тъмното е като златни частици, а аз не искам това), но светлия вариант е перфектен...ползвала съм ги и двете...сега си взех една пудра на La Praire и съм много доволна от нея...придава точно блясък на лицето  Heart Eyes като цяло за себе си съм установила, че този ефект би могъл да се постигне много по-лесно с пудра, отколкото с фдт... Peace

# 23
  • Мнения: 35 960
като цяло за себе си съм установила, че този ефект би могъл да се постигне много по-лесно с пудра, отколкото с фдт... Peace

съгласна съм с теб, с пудра не само ефекът повече ми харесва, но и самото 'покритие' на лицето е по-леко и малко се омазнява кожата

# 24
  • София
  • Мнения: 4 749
Забравих Max Factor Sheer Radiance. Лятото мислех да си го взема, но по-скоро за да си го слагам върху моя си ФДТ, само на скулите, а не върху цялото лице.
Струва ми се прекалено иначе.

Общи условия

Активация на акаунт