Препоръчайте ми фризьор, моля!

  • 2 280
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 091
Като имате предвид каква съм маймуна, как "обичам" да ходя на фризьор, моля Ви да ми препоръчате такъв някъде в центъра!
Имам дълга коса - искам боядисване и подстригване! Кажете вие къде ходите и колко ви струва това "удоволствие"!!!
Мерси Stuck Out Tongue

# 1
  • Мнения: 8 163
Аз ходех в Дана-Анна. Страшно бях доволна. Първият път прекараха повече от час в това да ми търсят подходяща прическа и ме подстригаха великолепно. По понятни причини не мога да ти кажа актуални данни за ценоразписа.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 158
И аз се ослушвам за добър фризьор в София, по възможност центъра или Разсадника, Красна поляна и околните.
Хайде момичета, моля, споделете ни за някой изпитан от вас магьосник на косите!

# 3
  • Мнения: 2 567
Препоръчвам ви Боби в салон "Света София" на ул."Парчевич" (ако не се заблуждавам в името на улицата  Embarassed ). Миене, постригване и сушене беше около 25лева преди година. Телефонът му е 9897893.
Дано останете доволни. Аз винаги като съм си в София ходя при него.

# 4
  • Мнения: 562
Васил Атанасов! Салонът му е на "Петър Берон" и "Фритьоф Нансен", срещу клуб "Боло", тел. 9800987, миене, подстригване и сушене 25 лв.

# 5
  • София
  • Мнения: 325
Ваня Георгиева,бул."Стамболийски"81,02/9884014;салона се казва "Господи,колко си хубава";мноооого съм доволна и подстригването е 7-8лв(народни цени, особено с оглед на качеството и работата)

# 6
И моят фризьор се казва Боби, но работи в Лозенец - 9620173. Работи бързо, а за подстригване и сешоар ми взима 18лв.

# 7
  • Мнения: 7 837
Грета от салона на Душкин срещу пилоните на НДК - измиване, подстригване и четка - 25 лв.

# 8
  • Мнения: 3 861
Ами аз ще похваля ВИП салона на Адриан Лолов. Сега са се преместили преди централна гара на бул. Христо Ботев. Незнам как се казва пряката ама има едно кино(било е май кино) и те са там. Това е и мястото където снимат "огледала"(за ориентир) ако ти говори нещо. Правят чудеса с косите ама не са евтини. За съжаление не съм ходила от година и половина и не мога да ти кажа актуални цени...

# 9
  • Мнения: 4 176
Цитат на: Pola
Васил Атанасов! Салонът му е на "Петър Берон" и "Фритьоф Нансен", срещу клуб "Боло", тел. 9800987, миене, подстригване и сушене 25 лв.

И а зпри него ходя ( когато имам време). Страхотен е.

# 10
  • Мнения: 5 255
Препоръчвам ти моя фризьор  Flutter .
ул.Парчевич 55 /чупката, преди СДС - нова кооперация/, тел.989-21-64
HARI HAIR DE SIGH

# 11
  • Мнения: 1 338
В салона в подлеза под Ректората - Елена Тодорова. Страшно добре подстригва!

Общи условия

Активация на акаунт