прах за пране?

  • 2 555
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 258
с Тео бебе и омекотител Sensitive различни марки - винаги в отделна пералня, така е и до ден днешен, може би по навик.
Така или иначе, аз често и пера дрехите и винаги има достатъчно като за 1 пералня.

# 46
  • Мнения: 2 498
прах и омекотител Сано максима
И аз това изпилзвах Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
прах Тео бебе, за омекотител ползвах Силан сензитив.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 391
От самото раждане на Ния ползваме същия прах какъвто и за нас, но в началото пускахме допълнително плакнене на нейните дрешки. И сега с бебето ще процедираме така.

# 49
  • Мнения: 6 441
Прах -Сано Максима и съм много доволна от него.Омекотител все още не ползвам.

# 50
  • Мнения: 2 000
В началото купувах Тео бебе и перях на децата дрехите отделно. Но не повече от 6 месеца. После перях заедно нашите и техните дрехи.

# 51
  • Мнения: 702
До 6м перях с Тео бебе,после с Персил и омекотител Силан и нашите пера с такъв,но все още отделно!

# 52
  • Мнения: 43
омекотител не ползвам,в началото (или понякога,когато има малко дрешки)бебешки сапун,прах за пране използвах на Сано-максима,от Тео не съм доволна-смърди ми,непоносимо,натрапчив мирис,в момента пера с праха на Пиджин-не мерише така натрапчиво,доволна съм как пере  bouquet

# 53
  • Мнения: 173
Ползвам Тео бебе,омекотител не.Пералнята ни е нова,но въпреки това пускам допълнително изплакване.

# 54
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз като Блонди Peace .И на двете деца съм си прала дрехите им заедно с наште и с праха ,който ползваме ние.Не съм имала никаки проблеми и при двете деца.От първите им дни в къщи е така.

# 55
  • Мнения: 86
Първоначално с бебешки сапун,а после със Сано или Persil sensitive!

# 56
  • Мнения: 268
ползвам праха на Pigeon Peace,омекотител не. Flutter

# 57
  • Мнения: 367
С прахо и омекотител за пране Сано  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 627
Teo bebe

# 59
  • Мнения: 521
Тео бебе и Силан сензитив

Общи условия

Активация на акаунт