В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 25 746
  • 696
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 819
Лорче,защо на Търмънд книгата?Аз днес се убих да търся на Дюкан.Няма и няма. SadНа Търмънд към нашия режим ли е или не?Уф че се обърках.Бачи мила,моля те обясни,че аз съм от Варна.... JoyИ руса.... hahaha

# 691
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, този път желираното ми кисело мляко се получи! Благодаря ви за съветите и ценните напътствия, без ваша помощ нямаше да се справя! Hug
Черпя ви с едно желирано кисело мляко с манго:
Лека нощ, милички! Hug

# 692
  • Мнения: 3 202
С поздрав:
Йолита Саралийска
Маркетинг отдел на ОМК АД.
 
Laughing Как неочаквано стана известна Йолита Simple Smile)) Прочетох писмото до край! Благодаря ти Човече, че си си направила целият този труд за полза на дюканските ни редици.   bouquet

# 693
  • Мнения: 3 202
Лорче,защо на Търмънд книгата?Аз днес се убих да търся на Дюкан.Няма и няма. SadНа Търмънд към нашия режим ли е или не?Уф че се обърках.Бачи мила,моля те обясни,че аз съм от Варна.... JoyИ руса.... hahaha
Да обясня де Simple Smile Тама какво  newsm78
Книгата на Лора е за позитивната нагласа.

# 694
  • Мнения: 33
Здравейте на всички!
Чета вече от един час, изтекоха ми очите, но разгледах всичко изписано.
Странно е, когато се получавт такива конфликти, защото обикновено при дюканки атмосферата е съвсем различна  Simple Smile, но аз знам че отново ще има мир и хармония.
 Мишле, тъкмо си изядох чашката с кисело мляко със степче мултивитамин - оказа се вкусно, въпреки по-киселия вкус  Whistling. Аз никога не мога да го изчакам тоя желатин да стегне и си карам без да желирам  Embarassed
Аз си държа на същите килограми, нямам промяна никаква от събота сутрин, сега почнах от днес и Пз дните и до четвъртък пак надали нещо ще сваля, най-много да кача  Embarassed

Искам да ви попитам относно рецептите..аз сътворих инцидентно едно десертче, но се получи добре, направих снимки, обаче да питам къде да я напиша рецептата.Питам по-конкретно за сайта с рецептите, знам че има отговорници, ама не знам системата  Mr. Green В темата с рецепти ли да я драсна?  Thinking

# 695
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Оййй буря днес има...то щото  е каръшки ден...
Хайде мацки ..нека продължим да отслабваме заедно...щото аз нещо от началото на годината 1/2 кило само меткам нагоре надолу  Joy Joy Joy

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Извинявам се на момичетата, на  които съм давала съвети насила. Момичета, моля ви, тези, които не искат да се обръщам  към тях да ми пишат, за да не им досаждам повече. Две от тях няма нужда да ми  го казват, заявиха ми го преди ден-два и оттогава съм им обещала да не го правя.
Извинявам се, че пускам чак сега темата. Не е защото съм с подвита опашка и съм се скрила. Не мисля, че има за какво. Не съм обидила никой - просто казах, че съм подпалила метлата (буквално си го цитирам), защото видях копи-пейстнато нещо, написано тук от много хора, които са работили върху него. Не съм обидила никой. За сметка на това получих доста обиди, съжалявам, че някои от вас бяха обидени и заради мен. Извинявайте много момичета   bouquet
Пътувах извън Пловдив, имаше гъста мъгла и минах 100 км за повече от 2 часа, после мястото където пристигнах нямаше нет и сега съм  в зала да видя какво става и да пусна темата. Ето я и нея:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259838.new#new

Общи условия

Активация на акаунт