Studova alergia, cherveni buzki

  • 2 218
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Zdravejte,
Predpolagam che v tezi studeni vse nqkoj se e sblyskal s moq problem. Imam qrko cherveni petna na buzite . Prilicham na kloun. Dermatolozite izpisvat razlichni mehlemcheta, no ne pomagat. Daje zapochna kojata po busite da se lupi. Osven che boli i e mnogo grozno.
Molq spodelete mneniq!
Blagodarq vi predvaritelno.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 702
И аз имам подобен проблем: на дъщеря ми ръцете всяка зима първо загрубяват, после на едно място, долу-горе с размер на 20 стотинки се обриват и се лющят. Петната ту се зачервяват, ту избледняват, но си остават там чак докато започнем да ходим на плаж. И така, до следващия януари-февруари. Една година избиха и по-рано. Естествено, следя винаги да е с ръкавици, но не ни се разминава. Познат аптекар ми препоръча Nachtkerzen balsam. Той помогна на първата година, но на втората не подейства. Помагаше също накисване в отвара от смрадлика, но не премахваше проблема напълно.
Дано се включи някой със съвет.

# 2
  • Мнения: 770
Привет!
И аз преди 5-6 години имах студова алергия на ръцете обаче. Беше ужасно, червени, сърбящи петна. Ходих на доктор и ми предписаха мехлем по поръчка, ужасно мазен. Повече не ми се появява. Другото, което ме посъветва докторката е крем за ръце със силикон!

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ние със сина ми се оправихме с крем Авита. Дерматолог ми го каза, след като всичко бяхме измазали. Дебел слой на бузките крем преди всяко излизане, както и вечер преди лягане. На ръцете също.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 658
заведи детето на кожен лекар. Той ще прецени кое е най-подходящо за него.

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
заведи детето на кожен лекар. Той ще прецени кое е най-подходящо за него.
Чудя се petia_tag , ти не прочете ли поста на момичето. Тя го е водила на доста дерматолози. Сега иска само да споделим мнения. Не знам с твоето какво и помагаш

# 6
  • София
  • Мнения: 2 658
заведи детето на кожен лекар. Той ще прецени кое е най-подходящо за него.
Чудя се petia_tag , ти не прочете ли поста на момичето. Тя го е водила на доста дерматолози. Сега иска само да споделим мнения. Не знам с твоето какво и помагаш
Всъщност наистина не го прочетох хубаво и се извинявам Embarassed

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
заведи детето на кожен лекар. Той ще прецени кое е най-подходящо за него.
Чудя се petia_tag , ти не прочете ли поста на момичето. Тя го е водила на доста дерматолози. Сега иска само да споделим мнения. Не знам с твоето какво и помагаш
Всъщност наистина не го прочетох хубаво и се извинявам Embarassed

 Peace   bouquet

# 8
  • Мнения: 71
Благоадря за мненията.
Явно е нещо често срещано, както повечето алергии.
От снощи ползвам (по препоръка на една приятелка, без лекарско предписание) ELOKOM Крем.
Струва около 10 лева. След два пъти намазване - петната свиха диаметъра си и се поуспокоиха малко. Като че ли се концентрираха в по- малки петънца, както бяха преди месец (и в последствие се разрастнаха).
Не знам дали напълно ще изчезнат. Днес не се люпи кожата. Дано да помогне!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 702
От аптека ли се купува или от магазин за козметика?

# 10
  • Мнения: 71
от аптеката

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм с такава алергия. При мен ту затихва ту се появява.

Общи условия

Активация на акаунт