Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 апр. 2005, 17:10 ч.

Първия рожден ден!

• 771
  • 11
  •   1
Отговори
  • Sofia
Момичета помагайте, в къщи е много тясно, а искам да поканя няколко майки с малки дечица(с родата ще се празнува отделно), спряла съм се на два варианта:Ментов Носорог или Смехорани, че са ми най-близо...някой ходил ли е?някакви мнения за организираните там рожденни дни?изобщо всякаква информация ми е полезна, в техните линкове даже и за цените не се ориентирах добре...

# 1
  • София
Били сме на рожден ден в Ментов носорг и беше много хубаво, препоръчвам ти го. В линка ми долу има снимки от там в аблумчето "Тео на рожден ден". Но за цените нямам представа.

# 2
С две ръце за Ментов носорог,много ми допада там. coolcool . Anicat, това в новият Ментов носорог ли е?[/b]

# 3
  • София
Сигурно е новият, защото беше съвсем скоро, на 2 април т.г. До Южния парк е, а аз изобщо не знаех, че е имало и друг. Къде се е намирал?

# 4
Навътре в Стрелбище ул. Траянови врата в посока към бул.България.Там беше в етаж от къща+двор,но хазяите им правели проблеми че било шумно,ами много интересно с много деца на едно място какво да е?Много добре изглежда ще го видим на 8май и ние сме на парти.Весело изкарване на празниците! Grinning  Grinning  Grinning

# 5
  • София
Ясно, значи са близо старият и новият. Обаче толкова трудно го намерих, че не искам да си спомням как обикаляхме двамата с дребничкия. Аз също исках да празнуваме там, но го отложих за догодина, защото са много малки още бебетата, които ще каним и не могат пълноценно да се порадват на съоръженията. Приятно изкарване и на вас!

# 6
  • Sofia
Много благодаря, значи направо отиваме в Ментов Носорог, искренно се надявам, че ще се повеселим добре на 16.05 Simple Smile
Весели празници на всички

# 7
  • София
Вече си решила, но все пак имай впредвид и "Мики Маус", ако нещо с Ментовия не стане. Почти всички, които са празнували там, казват, че какичките най-добре забавляват децата - организират им игри, танци, моментът на духане на свещичките е особено тържествен.
тук са снимките на моята Цвети от рождения й ден там:
http://www.birthday-cveti.hit.bg

# 8
  • София
Страхотни са снимките от рождения ден на Цвети в Мики Маус! То самата Цвети си е страхотна! Личи си каква веселба е паднала, браво!
А свекъра и свекървата ми живеят на първия етаж в същата кооперация и аз да не знам, че е толкова готино това място..... Догодина сме там!
Лекси, а как и по колко се плаща? Предполагам, че е на дете някаква такса и отделно тортата?

# 9
А къде се намира"Мики Маус"?

# 10
  • София
На партера на ул. Княз Борис I, No 58, зад църквата св. Георги.

# 11
Да бе, леле колко съм задръстена. Преди месец на кумата ми детето имаше рожден ден там.Извинявам се за въпроса.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт