Гласуване за "Фотоманипулация с картина"

  • 3 599
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Гласувах и тук. Успех на всички!
3,5,6,10,14,15,17

# 31
  • Мнения: 2 270
ani69, ами след като ще се казва кой за какво е гласувал, то в такъв случай да върнем анкетите пак след гласуване да са видими - без право на промяна на гласовете, щото така става безмислено  newsm78
винаги досега така сме процедирали.Има страшно много хора,които просто гласуват без да дават мнение,така,че това ,че казваме за кого гласуваме не променя вота.
Аз лично ако бях учавствала би ми било интересно да видя кой как гласува за моите неща,дали се харесват и от кого

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
6,7,8,12,13,15,18

# 33
Тъй като съм 99% сигурен че няма да видим оригинал на снимката на модела на тази работа, реших да спретна набързо и аз подобно действие със модел, съпругата ми. Снимка 1 - Оригинал, снимка 2 - На участника в контролното, снимка-3:мое дело. Това което направих е да светна лицето на оригинала, да подменя очите (отчасти) и носа. Устата е леко раздърпана. Това което искам да кажа е, че тук няма подмяна на лице както се иска в условието ("Поставете вашето /или на друг човек /лице на мястото на това от картината"), а има само подмяна на части от лицето.


Правя всичко това, защото по този начин се получава добър ефект, но има наистина добри подмени на лица, с интересни идеи (като номер 11), и е гадно за тях. Но вие си гласувате, всеки да си решава сам. Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам да кажа БРАВО на всички които са се постарали!Силно съм впечатлена и избора беше страшно труден  Hug
Моите фаворити са 1,5,6,10,13,18 и 20 (15 ще я поогледам още малко Simple Smile )

# 35
  • Мнения: 3 050
и аз си дадох гласа  bouquet

# 36
  • Мнения: 950
Тук се затрудних, много са сполучливи.

# 37
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Гласувах  Peace

# 38
  • Мнения: 858
гласувах Hug

# 39
  • Мнения: 203
Поздрави на всички и едно голямо браво!!!Дадох своя глас и в тази категория!  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 029
  bouquetгласувах

# 41
  • Мнения: 952
Невероятни сте!
Поздравления за всички участвали   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 2 003
18 за мен е най-добра, но мисля са запазени оригиналните вежди и чело, освен ако няма някаква невероятна прилика
другите ми гласове отиват за 6, 7, 13, 15
и на последен прочит /тъй като ми останаха 2 гласа/ за 20 и 17

много хубава категория
съжалявам че не участвах Grinning

# 43
  • Мнения: 2 270
за тези които имат съмнения относно №18 ето-получих от автора и оригиналната снимка

ето и оригиналната снимка

# 44
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Гласувах Peace Браво на участниците  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт