Днес съм щастлив(а) / тъжен(на),защото....5

  • 10 749
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 280
Бърди... ей ся на пролет шЪ сЪ опраиш Heart Eyes

Аха и аз така мисля, затуй и аватара си смених  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 863
мда, много ти е хубав, сега му обръщам внимание Mr. Green

# 47
  • Мнения: X
До тука само една.
Питате ли се понякога:
-  Какво ми трябва , за да бъда щастлив(а) ?
Как мога да отстраня, или поне да игнорирам това, което ме прави нещастен(а)?
стресът е голям затова
по принцип в бг всички живеят трудно
ако към това 'нормалното' трудно добавиш самостоятелното трудно, демек всичко сам прави човек, ам работа, домакинство, дете... ами курсове по немски съм замислила.... да търся по-добра работа, да сме по-добре материално, после ще има курсове на дете. образованието вече е почти изцяло платено и бла бла .... пътуванията по 2 часа във всяка посока в Сф почти независимо от кола или гр.транспорт или просто двойката .... еми трудно е да си щастлив, а пък като си и сам сам..... ама сам сам.... незнам... случва ми се понякога.. напоследък по-често, но постоянно... надали ще го доживея...

А тези, често отчитащите се като щастливи, си имат причина. Да ти кажа под сурдинка де. Можеш сам да се досетиш за причината....

# 48
  • Мнения: X
И понеже ви обещах, че вече няма да си трая, та да си кажа мойто:

мрън, мрън, мрън

# 49
  • Мнения: 1 809
Birdy ,aз като начало от днес съм на диета,а спорта в къщи.Като легне ученика се замятквам-преси и разни от сорта за стягане на това онова,че съм се отпуснала много ConfusedТа така,запалих се и се надявам да не ми секнте ентусиазма.Пролет,лято идат...ми трябва да съм опъната като струна Flutter
П.П.аватарът ти е много свежарски  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 17 280
Малвина, значи сме съвсем на една вълна с теб  Grinning
Ха дано гладуването, спорта и слънцето помогнат.

# 51
  • Мнения: 1 809
Малвина, значи сме съвсем на една вълна с теб  Grinning
Ха дано гладуването, спорта и слънцето помогнат.
Ми ха дано PeaceА верно ,че съвсем се една вълна-диети,спорт,първокласници...ехеее купонът е пълен PartyВзаимно ще си даваме стимул в борбата с килограмите,нали ?Аз имам едни 4-5кг да махна,ама то не е като преди за 2 седмици и да влизам във форма. ooooh!

# 52
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Днес ми е нервно ,тъжно и пак нервно и ядосано.
Писна ми,писна ми от всичко и от всички и съм на крачка да взема много ама много лошо решение и ме е страх,че под въздействие на емоцията и умората ще го направя. Sick

# 53
  • Мнения: 1 732
Днес ми е нервно ,тъжно и пак нервно и ядосано.
Писна ми,писна ми от всичко и от всички и съм на крачка да взема много ама много лошо решение и ме е страх,че под въздействие на емоцията и умората ще го направя. Sick
Какво ще направиш? Rolling Eyes
Ако последствията ще са за БНД-то на Мария, смело и безотговорно! Twisted Evil

# 54
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Нещо,което съм на крачка да направя,когато съм много ядосана Twisted Evil ....Знам само ,че това няма да е в полза на Мария и затова се спирам. StopИначе как бих нарушила душевното и всякакво друго равновесие на боклучеца.. Sick.Но .....вече ми поотмина до....след малко .... Mr. Green

# 55
  • Мнения: 21
Здравейте момичета и майчета!И аз днес съм много тъжна, първо бях ядосана, яростна, бясна (това вчера) днес вече съм адски тъжна! Повода за това? Ами вчера бащата на бебчо ми се появи за да се похвали че следващия месец с изгората си заминават на почивка в далечната топла чужбина която ще им струва по 5000 лв. на човек. Онемях! А за сина ни се пазари за някакви 100 - 150 лв. на месец!!!!???? Нормално ли е това, защо изобщо е необходимо да ми казва такива неща или просто му доставя огромно удоволствие да ме вижда как страдам и се самосъжалявам както той се изрази представете си! Аз се чудя как да свържа двата края, върнах се на работа когато малкият беше на 4 м. гледам го отстрани как расте, какви ли не гимнастики прилагам та да изкарам допълнително някой лев и да имаме що годе нормален стандарт, а той нашия има наглостта да се нарече родител с 2 пакета памперси на месец! Оф, ненавиждам тези си състояния, но е факт че не мога да ги превъзмогна все още! А най - ужасяващото в случая е това, че той се изказа че онази другата "голямата му любов" всъщност му плащала, което потвърждава моето убеждение, че той там се поблазни заради пари и някакъв псевдо стандарт! Седя и се питам какво харесвах в този човек, как му оказах честта да стане баща на детето ми. Как някой може да се промени за нула време на 180 градуса......и още толкова много въпроси....   

# 56
  • Мнения: 9 990
Малвина, значи сме съвсем на една вълна с теб  Grinning
Ха дано гладуването, спорта и слънцето помогнат.
Ми ха дано PeaceА верно ,че съвсем се една вълна-диети,спорт,първокласници...ехеее купонът е пълен PartyВзаимно ще си даваме стимул в борбата с килограмите,нали ?Аз имам едни 4-5кг да махна,ама то не е като преди за 2 седмици и да влизам във форма. ooooh!

С риск да ви подтисна аз пък за това фук-фук съм смятам ок.В момента съм на килограмите, на които забременях с първата мома.Демек съм в моминската си форма.Влезнах да раждам малката малко над 80 килца, сега съм скромните 53-54. BlushДа се годрея или как? Crazy
 
Виванова-този  твоя на колко години е??? Money

# 57
  • Мнения: 2 863
Aз влезнах да раждам 70, сега съм 53.. ,диети и спорт помогнаха само на половина, другата половина от дертове...
И за да съм в унисон с общото настроение днес, скапано ми е,   сдухано, тъжно и ми се реве... всъщност ревах де, ама се сетих, че нямам хубав противобръчков крем, та за днес стига толкоз Mr. Green

# 58
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз като Джали,родих Мария на 82 вече на 4 ият и месец бях на старите си кг. само с малко диета и много ,много ядове. Mr. Green
И аз ревах,Джали,ама истерично Sick отдавна не ми се беше случвало,ей така просто бебето в столчето аз седя и от яд и от насъбрано в мен се разревах,а тя се смее.
Днес цял ден ми прави на инат,оставих я така без да яде,от сутринта си е изпила само млякото и псле нейска да яде нощо,ами ако иска..... CrazyМоже и лоша майка да съм ама на сила няма да яде. Naughty
Инати се за всичко днес,да е само в мен,да не мръдна никъде без тя да не ме вижда,оставих я в креватчето и ,голям рев,няма да е нейното Naughty,просто така не става,не става. Naughty
Ако трябва цял ден ще седи само в креватчето си,но да нямам и минута свободна Stop,та ако ще да съм и най-лошата майка на света.

# 59
  • Мнения: 2 863
Гледай сега Славче, стратегия ти  трябва:))
Насила няма смисъл да храниш и  според мен, така децата стават злояди. Остави я, както  скоро писах няма дете умряло от доброволен глад, ще седи гладна, ще седи пък ще си поиска накарая.
За инатенето..  трябва постоянство.. ама наистина... няма нужда да посинява.. .просто тъпо и упорито дето се казва.... тя така ти пак иначе и така до откат.... аз така научих дребка, че пия кафа на компа.. тя идва с проходилката, дърпа ме за нещо.. аз ставам давам го и пак си сядам.. ама сигурно по  сто пъти така, обаче тя упорита, ама аз два пъти повече... и накрая се примири, че аз ще пия кафе там сутрин и тва е Mr. Green....
И стига  с тва лоша майка съм, лоша майка съм.. децата ти  нямат друга , така че каквато им се е паднала таква... сина ми много го е яд като му забия тоя аргумент Joy

Общи условия

Активация на акаунт