Как прекарвате почивните си дни заедно?

  • 2 282
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Ние напоследък си седим вкъщи и това много ме изнервя.Преди излизахме повече и някак се подготвях за новата работна седмица,зареждах се с положителни емоции и се чувствам по добре.Дори само ако излезнем с колата на разходка из София.Обичам да се качваме на Витоша,а скоро това не ни се е случвало.Незнам,но това че си седим у дома ме кара да се чувствам зле,може би защото съм свикнала постоянно да сме на някъде!

# 1
  • Мнения: 2 005
Ние пък дори и в къщи да си стоим си намираме занимания , не скучаем и е много весело  PeaceПросто се отпускаме и оставаме на страна проблемите Joy

# 2
Завиждам ти:)но на мен ми е скучно и някак ми е подтиснато

# 3
  • Мнения: 516
Стараем се да не си пречим.

# 4
  • Мнения: 71
Стараем се да сме заедно през почивните дни (обикновенно уж ходим за малко до офисите, пък то заминава целият ден).
Няма значение дали сме навън или вкъщи - винаги си прекарваме приятно.
Е, предпочитам да излезем някъде извън града, малко на тишинка и спокойствие, но рядко го правим.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят мъж обикновено е на работа, когато аз не съм, така че паднем ли се свободни задно в почивните дни, нито ми се излиза толкова, нито ми се прави нещо конкретно. Просто му се радвам Hug Иначе като цяло уикенда преминава в домакинстване, защото през седмицата нямам време нито да готвя, нито прах да бърша, нито нищо Embarassed

# 6
  • Мнения: 2 000
И ние си стоим вкъщи през почивните дни. Но ние сме домошари и така си ни харесва Simple Smile

# 7
То и аз гледам да посвърша нещо вкъщи,което немога през седмицата,но знам ли,явно трябва да измисля начин да не ми е толко скучно,пък и малкия като неходи на детска сега и като по цял ден е вкъщи в лошото време,ми се иска да му разнообразявам тези поне тези дни

# 8
  • Мнения: 4 965
При нас зависи от сезона.
Лятото сме всеки уикенд на вилата - децата тичат по поляните, ние с мъжа ми си гледаме градинката или правим нещо по къщата, ходим на пикници до реката, ходим за гъби, събираме се с неговите братовчеди на барбекю и т.н. Отиваме още от петък вечер или събота сутрин и се прибираме късно в неделя вечерта.
Пролет и есен - редуваме ходене на вилата с екскурзии /най-често ходим на Копривщица или Мелник; понякога в чужбина; често до Солун; понякога за 1 ден на Витоша; до Хисаря, до Дупница на басейн и т.н./. Ако сме в София - единият ден най-често си вземаме разни хапки, пийки и топки и отиваме в Западния парк, където изкарваме почти цял ден. На другия ден отмаряме пред телевизора.
Зимата - обикновено в събота сутрин ставам по-рано и "извъртам" няколко манджи /обхванала ме е готварска муза от 1-2 месеца/; после стават половинката и децата, обличаме се и отиваме в МОЛ-а или в Арена - гледаме филми, обядваме, пазаруваме, пием кафе /децата сок Laughing/, после се виждаме с приятели /или отиваме на гости вечерта/. В неделята стоим вкъщи - гледаме телевизия, редим пъзели, понякога работим следобед, привечер пийваме по питие, играем с децата и т.н. Късно в неделя вечер е моето време за подготовка за седмицата - половинката и децата си лягат, а аз се "правя красива".

# 9
много добре си изкарвате Вие:)така ми се прииска да е лято и ние така обикаляхме хасам натам.Солун е много красив град Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък се изприщих от движението в Солун. Все си мислех, че София е зле, но се убедих, че още има накъде да се осираме, с извинение. Кракът ми няма да стъпи повече в това меле Sick

# 11
  • Мнения: 4 965
Аз пък се изприщих от движението в Солун. Все си мислех, че София е зле, но се убедих, че още има накъде да се осираме, с извинение. Кракът ми няма да стъпи повече в това меле Sick

Е, движението им е свинско, ама таверните на крепостната стена са невероятни. И лунапаркът. И разходките по крайморската алея. И съботният пазар...
Обожавам този град, ама той ми е и в кръвта, та това е разбираемо. Sunglasses

# 12
  • Мнения: 127
Има уикенди (когато сме без детето) сме като полудели да излизаме . Срещаме с приятели , ходим по други градове на разходка , има и такива в които ми се стои в къщи ,гледаме филми , каним си гости и така пак се зареждаме с енергия .Общо взето обичаме да се събираме с приятели , дали в къщи или навън и това най- много ме зарежежда.

# 13
  • София
  • Мнения: 406
Завиждам ти:)но на мен ми е скучно и някак ми е подтиснато

Вземи нещата в свои ръце и му направи изненада.Заведи го на вечеря или я приготви вкъщи на свещи 1dating,направи нещо различно или нещо,което не сте правили отдавна.Така хем ще се разтоварите,хем на него ще му е приятно,че си го изненадала. luvbed

# 14
# 15
  • Мнения: 474
Лятото обикновено на вила- нашата или на приятели. Сега зимата в събота следобед сме на пазар, а вечер си организираме гости- у нас или у сестра ми, брат му, братовчедки, приятели... Докато ги изредим все има кой да дойде или къде да отидем. Преди да имаме дете през събота играехме карти до посред нощите с кумувете. Сега чакаме малкия да стане по-голямо детенце и възобновяваме традицията. А неделята, ако не оставим дребния и да се хукнем по магазини, аз си домакинствам, а мъж ми поема детенце- играят, ходят на разходки, на детски клуб и така. Обикновено неделята ми минава ужасно бързо, докато свърша всичко и успея и аз да се погледна в огледалото.  Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Когато можем мързелуваме дружно Laughing Кеф ти вила, кеф ти спане цял ден пред телевизора, кеф ти мотане в Пловдив, кеф ти Габрово... Няма значение какво, важното е да сме заедно, тримата и да не бързаме за никъде. Ама от НГ насам на моя мъж му се налага да работи и от вкъщи #Cussing out И нищо на правим, само аз се сърдя (не съм права, ама...) Close Още едим песец поне ще е така #2gunfire #Cussing out

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
Как прекарвате почивните си дни заедно?

различно - в готвене, пазаруване, срещи с приятели, но най-много обичаме да правим лешперлък като днес например - цял ден пред компа и телевизора, без напрежение.

# 18
  • Мнения: 5 940
играем с бебчо, разхождаме се, посрещаме приятели, гледаме филми

# 19
  • Мнения: 1 172
Излизаме заедно, готвим заедно, пазаруваме заедно.
Срещаме се с приятели и роднини. Ходим на почивки за по уикенд.



# 20
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ние пък дори и в къщи да си стоим си намираме занимания , не скучаем и е много весело  PeaceПросто се отпускаме и оставаме на страна проблемите Joy

и ние сме си така, обичаме да сме си заедно в къщи,
все намираме с какво да се занимаваме  Peace

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
От както се изнесохме от София няма значение дали сме си вкъщи или не - винаги си изкарваме приятно свободното време. Или сме на кафе с приятели, или имаме гости, или ние сме някъде на гости, гледаме си филми, играем си на компютрите, и т.н.

# 22
  • Мнения: 2 751
И аз не обичам да си стоя вкъщи.
Имате ли деца?-не разбрах.
Когато нямахме дете, изобщо не си стояхме вкъщи. Или се разхождахме из центъра по магазини, или на Витоша правехме преходи, или на кафе с приятели.
Вечер-излизахме всеки петък/събота.

Сега с дете се виждаме със сем. с деца, или ни идват на гости-това поне един път седмично.  Crazy

Ако някой ни вземе детето-пак като когато нямахме дете  JoyИзлизаме с приятели вечер, денем бродим някъде из Сф.  Crazy

Вкъщи изобщо не си стоим, ако имаме взъможност.
Пък като сме с детето, докато спи, гледаме филми. Или спим  Mr. Green

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Отивам на кафе с приятели а жената чисти и готви из къщи  Twisted Evil
.............. понякога

# 24
  • Мнения: 188
Почиваме си заедно и поотделно  hahaha

# 25
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 725
Ако е лято - правим нещо по къщата или двора, ходим на тенис, излизаме с колелетата или на пазаруване.
Зимата - ако е много студено в къщи иначе на ски.
И задължително събота на закуско-обяд с приятели. И едната събота по женски ( съответно мъжете по мъжки) някъде на закуска.
Сега съм намислила да спретна и кино вечер посветена на българските филми, ама да видим кога ще стане.

# 26
  • Мнения: 24 467
Гледаме да запрашим на някъде с колата и затова се молим всеки петък за хубаво време.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Лятото от петък до неделя сме на вилитем. Зимата спим събота до късно, после излизаме на пазар или до практикер и бриколаж. Мъжът ми е пристрастен, после се прибираме той започва да чука и да тропа. Вечерта излизаме с приятели , всяка събота. Задължително.

# 28
  • софия
  • Мнения: 3 379
Дойде ли петък-на вилата.Мир,спокойствие,пълен релакс.И зиме и лете е много хубаво.Особенно тази зима с многото сняг голямо пързаляне падна. Nature Snowman

# 29
  • Мнения: 2 908
Рядко сме напълно заедно почивните дни,или той ходи на лов,или ако няма лов,ходи на изпити,или е на работа...Ако сме заедно е много уютно,ставаме,той пали печката(на локално парно сме),храня детето,играме си с нея и двамата,тя поспива,ние гледаме телевизия,гушкаме се,четем вестник,след това,обядваме,излизаме на разходка с количката,освен ако времето много не го позволява(дъжд,вятър,мъгла),разхождаме се до градинката,на люлките,из града...и се прибираме.Понякога пък палим сутрин колата и заминаваме на разходка в друг град-например Търново или Габрово.Понякога в Плевен-просто за разнообразие,ако времето е по-слънчево и хубаво.Лятото почти винаги ако сме заедно гледаме да разнообразяваме града.

# 30
  • в Низината
  • Мнения: 705
Напоследък често се случва мъжът ми да го няма през почивните дни. Иначе, когато си е вкъщи тримата пазаруваме, ходим в някой детски център, слушаме музика, играем с детето. През лятото често пътуваме и извън града. Когато сме тримата никога не скучаем.

# 31
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
В събота обикновено спим до късно,после ходим да пазаруваме и на разходка,срещаме се и с приятели,ако е хубаво времето ходим някъде с колата по-далеч.Неделята за мен е ден за чистене,готвене и по-малко почивка.

# 32
  • Мнения: 2 270
Спим до късно, следва основно чистене и пазаруване и след обяд кафета, разходки, кино - когато е хубаво времето екскурзии. Неделята - горе-долу същото - след обяда разкрасителни процедурки за мен

# 33
  • Мнения: 6 167
Според времето и настроението.
Ако е хубаво ходим на плаж, разходки, шопинг , кафенета и тн.
Ако е лошо си седим вкъщи на компютрите, или гледаме филми.

# 34
  • Мнения: 1 925
Зависи от сезона...
Зимата - правим си "филм уикенд" примерно 7-8 филма за двата дена, ходим на гости, идват ни гости... общо взето не е кой знае колко разнообразно, но пък не умираме от скука.
Лятото - излизаме на разходки с приятели извън София или в някой парк, общо взето лятото по цял ден и вечер сме в парка с децата и приятели - много ни е весело + това което правим и зимата.

# 35
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
И зиме и лете ние почти сме си в Пловдив,повечето навън с деца и с приятели,събота вечер е отредена само за излизане с компанията без децата,неделя обикновенно сега зимата сме си само в къщи.Благородно завиждам на имащите вила(искам и аааааз  #Crazy).

# 36
лелееее
че повечето от вас хич не се спират...
направо ви завиждам...
ние преди излизахме по често от Пазадржик съм
ходихме из пловдив или батак, бачковския манастир
или из п-з на кафета и разходки........
но напоследък.... стоенето и моткането в къщи
е направо ужасно.......
гледайте да нестава така че е кошмарно....

Общи условия

Активация на акаунт