Момичета помощ - магия ли е?

  • 10 639
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 322
Първо искам да отбележа, че никога досега не съм вярвала на магии. Чудила съм се на хората как може да си мислят за такива неща и дори съм се присмивала. При гледачки и тем подобни никога не съм ходила. Но се случи нещо, което ме накара да си мисля, че ми е направена магия. Първо да поясня, че комшиите от съседния апартамент са цигани и сме в конфликт с тях. Вчера намерих пред нашата врата топче от конци. Мисля, че съм чувала нещо подобно за магии. Напръсках пред вратата и после целия апартамент със светена вода и измих моите и на мъжа ми очи. Добре, че детето е при нашите за събота и неделя.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ох, как ме болеше главата сутринта....
Веднага развалих магията с аналгин, цитросепт и тези три работи...

# 2
  • Мнения: 3 092
A05 нали не се връзваш сериозно на тези глупости и не вярваш че циганите наистина могат да ви направят нещо .
Я не си внушавай разни глупости , стига бе ...
Чувала съм за такива работи и знам че има хора , който вярват в тях .
Склонна съм да си мисля че именно тях ги"лови" магията или каквото и да е просто защото си повярвал как ще те се случат разни страшни , гадни , злокобни неща и ...те вземат че се случат.Подсъзнанието може всичко  да знаеш.
Хич не се връзвай на някакво топче от конци подхвърлено от съседите ти цигани .
Предполагам че си изплашена , но споко , слез на земята , отрезви се , плюй три пъти в пазва  Wink и си гледай спокойно неделния ден! Hug
Изобщо не се шашкай.

# 3
  • Мнения: 46 492
Не си вкарвай глупости в главата Laughing

# 4
  • Мнения: 1 322
Благодаря за успокоението Вили 1. Мъжа ми каза същото, че тези които върват на тях се случват такива неща. Аз това съм го писала - не вярвам в такива неща, но сега доста се уплаших.

# 5
  • Мнения: 5 940
черпи ги една гроздова и ще развалят магията

# 6
  • Мнения: 3 423
Според мен трябва редовно да
си чистиш пред вратата, за да
не се събират боклуци и прах.

# 7
  • Мнения: 4 726
 По-здравословно е човек да не вярва в подобни неща. Присъединявам се към писалите ти, да подминеш случката.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не ги слушай клюкарките. Пусни темата в Дом и семейство и ще видиш, че е магия, но и ще получиш практически съвети за развалянето и.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Със сигурност е магия. Даже ще ти кажа как се разваля. С прахосмукачка Peace Може и с метла, но не е така ефикасно Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 419
Аз лично не вярвам в магии, но съм чувала, че ако наистина вярваш - тогава със силата на самовнушението те ти действат. Така че най-добре тегли една майна на работата и наистина занеси една ракия на съседите, за да си подобрите атмосферата) Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 406
Благодаря за успокоението Вили 1. Мъжа ми каза същото, че тези които върват на тях се случват такива неща. Аз това съм го писала - не вярвам в такива неща, но сега доста се уплаших.


Така е.Какво предполагаш ще се случи на семейството ти,ако е магия?Разни дребни житейски неволи,гаф в службата и т.н. не са породени от магия така,че се успокой и спри да мислиш за това.  love001

# 12
  • Мнения: 5 622
Благодаря за успокоението Вили 1. Мъжа ми каза същото, че тези които върват на тях се случват такива неща. Аз това съм го писала - не вярвам в такива неща, но сега доста се уплаших.


И аз не вярвам( но и не ги отричам!) и въпреки това бих се изплашила също като теб. Чувала съм, че не трябвало да се пипат тия работи(не ония...  Crazy ) с ръце и че май трябва да се заровят в земята или нещо подобно. Но не съм веща и не претендирам за точност на казаното  ooooh!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Оливате се вече с подигравките. Има хора, които си мислят, че като намотаят кълбо косми, нокти и конци и ще сторят някому нещо. Мотаят кълбото, дърдорят си някакви неразбираеми глупости и си мислят, че така ще ти навредят. Бъди умна. Метни кълбото на боклука и не го мисли повече. Единственото, което има значение в подобни ситуации е самовнушението.

# 14
  • Мнения: 6 417
Това май е копанарска магия. Изнасяйте се, няма разваляне.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт