Момичета помощ - магия ли е?

  • 10 644
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Що е ''копанар''?

# 16
  • Мнения: 25 599
Това май е копанарска магия. Изнасяйте се, няма разваляне.  Tired

И Кеазим ли не може да помогне?  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 8
Копанарите са румънскиговорящи роми. Копанар идва от копаня. Изработвали са дървени лъжици, вретена, корита, копани. Те са християни и не са страшни. Добри са в гледането на ръка.
Би могло да е магия, но с конец - надали.
Понякога мъжките дупета скубят разни работи от бельо и панталони и правят от отскубнатото топчета. Може да е изпаднало от нечий крачол. Провери мъжът ти да няма разпран панталон на гъза. Ако всичките панталони му са наред, провери съседа.

# 18
  • Мнения: 25 599
Понякога мъжките дупета скубят разни работи от бельо и панталони и правят от отскубнатото топчета. Може да е изпаднало от нечий крачол. Провери мъжът ти да няма разпран панталон на гъза. Ако всичките панталони му са наред, провери съседа.

 Joy

# 19
  • Мнения: 4 733
 Когато подобни теми са шегаджийски се разбира още в първия пост. Подигравате се отвратително. Топки-мопки, някои хора вярват в подобни неща.

# 20
  • Мнения: 25 599
Топки-мопки, някои хора вярват в подобни неща.

И това трябва да е проблем за мен?  Shocked
Някои вярват, че чуват и гласове на извънземни...  Whistling

# 21
  • Мнения: 8
Когао се шегувам, използвом ухилени емотикони, търкалящи се от смях и ритащи във въздуха. Те подсилват изразните средства на речта допълнително.
Топка от косми е по-вероятно да е магия, но не всяка топка косми, запушила сифона на банята е магия, все пак. И аз вярвам в подобни неща. Топките от сифона се вадят най-лесно с електрод за електрожен. Пийте си ракията спокойно, неделя е - почивен ден за магьосници и магии.

# 22
  • Мнения: 4 733
Сийко, ничий проблем не е освен на момичето. Това означава ли, че трябва да и го набутат с думи при положение, че просто търси отговор?

# 23
  • Мнения: 25 599
А тук какъв отговор очакваш да получи?
Вярното място й го казаха още на първата страница.  Mr. Green
А и тя самата каза, че не вярва. Тогава?
Виж, ако ти самата се вживяваш в чуждата тема, това е твой проблем вече, не мой.
И да, смешно ми е, когато хора с претенции за интелигентност, вярват в бабини деветини. Нещо против?

# 24
  • Мнения: 2 386
Момент.. да разведря обстановката. Laughing
Кеазим, връщам ти жеста - първоописаните от теб се зоват ''гагалки''  Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 733
Не си сама. В този ред на мисли, абсолютно нищо против.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Шамански ритуали, трудно развалят такива, неточно дефинирани в литературата, "магии".
С яйце, обаче, се правят и развалят магии.
На очи (яйцето, не магията)!
Може и забулено, "по панагюрски".
Споделено и във вид на обяд има двойна сила (power x2).
Червен пипер и чесън, дават още +3 точки сила.
Страничен ефект от ползването на яйцето за подобни магарии е, че стимулира раждаемостта у жените.
Вярата в таквиз магии и подобни магарии, прецаква ефекта и удоволствието от изпълнението на горния, размагьосняващ ритуал.
Играй!
 Praynig
Опитах се да се сетя дума за разваляне на всички налични магии в такава ситуация.
Не успях.
Или съм я забравил, или никога не съм я знаел.
За рубриката "Не сте сами" пибликувам линк , към потребител с подобен проблем.
Хора, не си създавайте драми!
Заключвам!

Общи условия

Активация на акаунт