Телетъбис

  • 40 296
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
детския блок на BBCPrime,но сега нещо не мога да го улуча като час Sad Да не би да има промени в часа?
Всеки ден си има детски блок по BBCPrime - започват от 6.30 и са до 10.00 часа. За началния час не съм много сигурна защото толкова рано не сме започвали да ги гледаме но в 7 часа вече има детски предавания.
към коя кабелна телевизия сте?Аз нещо одавна не съм го засичала..Sad

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз не бих отказала БГ варианта. Малко говорят, но все полезности за бебоците. Преди ми се струваше супер безумно (Танти беше новородена), но след това се улавяхме, че точно като тях й говорим, за да се научи. "Чао-чао, Тинки-Уинки, чао-чао, Ляля...."  Mr. Green

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
в момента към Булсатком.Като го гледахме бяхме към Евроком май newsm78

# 18
  • Мнения: 293
детския блок на BBCPrime,но сега нещо не мога да го улуча като час Sad Да не би да има промени в часа?
Всеки ден си има детски блок по BBCPrime -
към коя кабелна телевизия сте?Аз нещо отдавна не съм го засичала..Sad
Преди BBCPrime го гледахме по Кейбълтел, но после програмата я преместиха при цифровите пакети и сега от там я гледаме.

# 19
  • Мнения: 394
Дадохте ми голяма идея аз преди 5 години ги записах всичките сирийки на видеокасета за дъщеря ми а сега тази касета е захвърлена на някъде! Ако я открия да я сваля на ДВД!
Е голяма будала съм а аз мъча детето да глема на английски испански и немски!

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
От известно време се мъчиме в къщи да се сетим, но не успяваме, а ще се пръсна от мислене. Не можем да се сетим за името на единия Телетъбис-Тинки-Уинки, Лала, По и....?

# 21
  • Варна, България
  • Мнения: 729
Дипси  Wink

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Уф, мерси!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 446
Нареждам се и аз за български Телетъбис. Моите много го харесват (имаме на френски и английски). Вече могат да броят на френски до четири. Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
А на английски откъде може да се сдобием с филмчето?

# 25
  • Мнения: 9 052
телетубитата ги намерих само на френски zа сваляне, много глупаво  Sad на мен ми трябват на английски, немски или български. На немски мога да ги купя, zанм от къде, но предпочитах да ги сваля  ...

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
на френски и аз съм ги свалила.....

# 27
  • софия
  • Мнения: 432
А на английски откъде може да се сдобием с филмчето?
аз си го свалих от тук
http://www.axelbg.net/details.php?id=16008
днес го свалих, пише, че е на английски

# 28
  • Мнения: 653
има една тема в този подфорум за Торенти, там има линк за две серии на английски
няма лошо да го гледат на чужд език, то няма много приказки, а така ще свикват с чуждите езици и ще им е по-лесно
тяхното поколение ще им се наложи да знаят доста езици, няма да е като при нас - с един английски и си готов

# 29
  • Мнения: 791
и аз искам на БГ

Общи условия

Активация на акаунт