Избор на лаптоп?

  • 2 802
  • 44
  •   1
Отговори
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Интересувам се коя марка лаптоп е по надежден.А често ли се развалят, защото знам че са много скъпи частите.
Слряла съм се на ACER, DELL,SAMSUNG.Имате ли наблюдения за тези марки?

# 1
  • Мнения: 386
Не знам къде си ги гледала тези лаптопи на SAMSUNG, но това което видях в сайта на Техномаркет е на невероятно висока цена за параметрите, които предлагат!
Аз бих препоръчала ASUS или ACER.

# 2
  • Мнения: 18 542
Не съм специалист в тази област, но от малкото което знам, гледай на първо място какви са параметрите и производителите на чарковете, а не под каква марка се продава самия лаптоп.
Най-добре се посъветвай с някой познат, който е в час и заедно го изберете.

пп и още нещо, много зависи за какво ще го ползавш - за игри, за пишещамашина, основно за интернет или за работа с тежки графични програми.

# 3
  • Мнения: 1 107
пп и още нещо, много зависи за какво ще го ползавш - за игри, за пишещамашина, основно за интернет или за работа с тежки графични програми.
Това е най-важното като начало- много често се слагат скъпи графични карти в някой модели, но азко на теб не ти трябва няма смисъл да се спираш на такъв модел. Много е важно да питаш как са условията за гаранцията- какво става като се повреди, колко време е гаранцията, коя е фирмата коя го поддържа гаранционно, а някой от тях предлагат и ако си платиш определа такса да ти се удължи гаранцията примерно с година.
Това, което за мен има значение какви са компонентите, как е монитора( важно, защото е скъпо да го смениш след време)- вече повечето модели са с т.нар. Cristal View, който е с  по-яръки цветове.
От марките, които си изброила бих предпочела Dell, но от по-ниската цена Аcer - мой познат има такъв и е доволен за момента....
Късмет в избора!

# 4
  • Мнения: 1 775
Аз съм с Тошиба - за мен беше най-добрата цена за съчетанието от компоненти, които исках. Съпругът ми го купи от компютърна фирма и излезе около 100 лева по-евтино от големите маркети за техника.

# 5
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Благодяря на всички, които ми  отговориха.  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 080
Не си споменала HP, но аз тях ти препоръчвам!!!

# 7
  • Мнения: 74
Не съм специалист в тази област, но от малкото което знам, гледай на първо място какви са параметрите и производителите на чарковете, а не под каква марка се продава самия лаптоп.
Най-добре се посъветвай с някой познат, който е в час и заедно го изберете.

пп и още нещо, много зависи за какво ще го ползавш - за игри, за пишещамашина, основно за интернет или за работа с тежки графични програми.
Не е точно така Големите марки HP/аз съм с такъв -мноогооо доволна/,Тошиба,Делл имат по добра сервизна база ,компонентите в тях са по качествени/за което говори и цената/Фуджицо-сименс бяха марка преди сега всички се оплакват затова не ги споменавам при големите

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 193
Ние си купихме преди няколко дни Toshiba Satellite. Всеки, който съм питала има различно мнение относно марката. Наш приятел ни препоръча този, а момчето което дойде да инсталира разни програмки, каза че били най-големите боклуци Shocked
Така че „всеки луд с номера си„.  Колкото повече хора питаш, толкова повече мнения събираш и най-накрая се объркваш тотално.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 193
Същият този, който ни инсталира програмите спомена DELL като един от най-добрите.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не си споменала HP, но аз тях ти препоръчвам!!!
Peace
и аз съм с такъв и съм много доволна, от както го имам не ми е давал никакви ядове Peace

# 11
  • Мнения: 491
Ние си купихме преди няколко дни Toshiba Satellite. Всеки, който съм питала има различно мнение относно марката. Наш приятел ни препоръча този, а момчето което дойде да инсталира разни програмки, каза че били най-големите боклуци Shocked
Така че „всеки луд с номера си„.  Колкото повече хора питаш, толкова повече мнения събираш и най-накрая се объркваш тотално.
И аз имам такъв,и си ми харесва Mr. Green.До сега съм нямала проблеми

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
Важното е параметрите да отговарят за това, което вършиш.
Един ЛапТоп се сменя на 3-4 години - повечето са достатъчно качествени, за да издържат това време.

Аз съм с LG като основното ми изискаване беше да е възможно най-лек /моят е 1100 гр./, защото го нося навсякъде с мен. Доволна съм. Старият ми ЛапТоп, който е сглобяван в БГ с части на Сони /мисля/ още си е жив и здрав след 5 години употреба. Сега вече понижен до ранг да служи на дъщеря ми за детски филмчета. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 605
Аz съм със Самсунг от една година и съм иzклю4ително доволна. ТрябваШе да ми сменят клавиатурата, но сама си бях виновна, раzлях капу4ино  ooooh!
Мъжът ми от години има служебни Делл....ами не са много иzдържливи, при всеки модел се наложи да му сменят някоя друга 4аст, но трябва и да отбележа, 4е той го полzва много и постоянно пътува.
За Ейсер не съм 4увала дори отzиви  Sad

Успех  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз съм с ACER и съм доволна, мъж ми е луд на тема техника и месец преди да го вземем чете разпитва и това беше най доброто като характеристика и цена, работим също така и с едни момчета които имат фирма за PC и също казаха, че е доста добър модела.
ACER 5920G / това е модела ако искаш намери го и му виж данните/

Общи условия

Активация на акаунт