Избор на лаптоп?

  • 2 800
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 794
MSI имат най-прилични параметри в ниския ценови клас (1300 лв) и дават 2 години гаранция  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 210
Тъй като ми предстои скоро да си купувам направих доста голямо проучване. Колкото хора питаш - толкова отговори ще ти дадат. Аз имам прекрасни впечатления от "Леново" на една приятелка, също и от Тошиба. Но са във високия ценови клас. За сега съм се спряла на Делл. Както са ти казали, много е важна гаранцията.
Има и още нещо, на което много държа и то е да няма инсталиран софтуер на него или поне да не е Уиндоуз Виста. Ако все пак ще трябва да излизаш с лаптопа зад граница легалния софтуер е задължителен.

# 17
  • Мнения: 6 167
Интересувам се коя марка лаптоп е по надежден.А често ли се развалят, защото знам че са много скъпи частите.
Слряла съм се на ACER, DELL,SAMSUNG.Имате ли наблюдения за тези марки?

аз съм работила на ACER, Toshiba, Fiuj-SIemens, и HP

като жена гледам първо дизайна, дали е 'лека' клавиатурата и изобщо да ме 'повика' компютъра.
после параметрите, каквито искаш,  препоръчвам ти да има възможност за добавяне на слот с допълнителна оперативна памет.

От всички марки без НР съм била доволна. ACER какъвто беше грозен така издържа какво ли не под моя терор. Но беше шумен и с много тежка клавиатура. Сега пиша от Тошиба, това е втората, много ги обичам, но батерията ми за по-малко от една година вече издържа около 15 мин.  Сименса беше страшна машина - нежна, тънка, много лека клавиатура... следващия сигурно ще е такъв, ако  не се пренеса на Апъл.

Лаптопите не подлежат много,  много на ремонти и смяна на части и метаморфози, както РСтата.
Каквото и да вземеш гледай да има сервиз, да не разливаш захар, кафе и тн. сладки неща в/у клавиатурата и го пази да не падне на пода ( както се случи с последния) - монитора много лесно се чупи.

# 18
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
И аз като се рових из нета прочетох хубави мнения за ACER 5920G
а за DELL  разбрах че много се самозапалват от прегряване.Точно това исках да разбера дали по - рядко се развалят, защото много често ремонтираме AMDто.Само за това бих си купила лаптом ако знам че няма да ми се разваля. newsm78
Иначе искам да го използвам само за вкъщи, много рядко ще се изнася навън.

# 19
  • Мнения: 7 605
В такъв слу4ай бих вzела РС.

# 20
  • DE
  • Мнения: 967
MSI имат най-прилични параметри в ниския ценови клас (1300 лв) и дават 2 години гаранция  Wink


Peace
Аз имам такъв и съм много доволна!

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В такъв слу4ай бих вzела РС.
при положиние, че нямаш много място къде да го сложиш (както моя приятелка) или пътуваш много като мен е невъзможно. Пък и щом авторката разпитва за лаптоп си е направила сметката.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 358
А може ли малко разяснения, гледах в Техномаркета по 800-900лв лаптопи. Аз искам да си взема едни за ровичкане в интернет и гледане на филми или музика евентуално ако не сме вкъщи. Иначе имаме голям и мощен компютъ за игри и т.н. ама ред от децата немога да хвана. И искам нещо да си ми е подръка в трапезарията и да си ровичкам. Та, мисълта ми беше:по колко трябва да са там разните Херца,,байти и незнам какво беше още?

# 23
  • Мнения: 7 605
В такъв слу4ай бих вzела РС.
при положиние, че нямаш много място къде да го сложиш (както моя приятелка) или пътуваш много като мен е невъзможно. Пък и щом авторката разпитва за лаптоп си е направила сметката.

Авторката каzа, 4е нямало да пътува и 4е искала лаптоп zаЩото се надява, 4е се раzваля по малко отколкото едно РС.

# 24
  • Мнения: 1 107
А може ли малко разяснения, гледах в Техномаркета по 800-900лв лаптопи. Аз искам да си взема едни за ровичкане в интернет и гледане на филми или музика евентуално ако не сме вкъщи. Иначе имаме голям и мощен компютъ за игри и т.н. ама ред от децата немога да хвана. И искам нещо да си ми е подръка в трапезарията и да си ровичкам. Та, мисълта ми беше:по колко трябва да са там разните Херца,,байти и незнам какво беше още?

Ако дадеш някой линк на лапторп, който ти е хареса ще е по-лесно, но най-основното e  да е с поне 1GB  RAM,  добър монитор и процесор(колкото позволява цената). Това ми хвана окото на пръв поглед-добър монитор, много добре ще се справи в ровене в нета, гледане на филми-основни неща, а и има и голям харддиск. За цената си е много добре-а съм ползвала марката и бях много доволна.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09034550

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз съм с MSI международна гаранция 2 години  Peace Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 889
аз съм с MSI международна гаранция 2 години  Peace Peace
  Ако е от тия 12-инчовите, са много сладки !  Heart Eyes Особено резедата ми пълни очите.  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 679
Не си споменала HP, но аз тях ти препоръчвам!!!

Нашият е HP - имаме го от няколко години - много сме доволни  Peace

# 28
  • Мнения: 476
Аз наскоро си купих НР и засега съм доволна. Досега съм ползвала само  DELL и само хубави неща мога да кажа за тях. А и на мъжът ми последните 10 години, независимо къде работи все DELL му осигуряваха като служебен лаптоп.
На последният ми лаптоп /DELL/ синът ми му лисна една чаша вода. Изсуших го и пак си работеше, обаче два месеца по-късно мъжът ми без да иска разля кафе и няколко капки паднаха на клавиатурата и оттогава някой клавиши не ми работят. Някой да има решение?

# 29
  • Мнения: 1 107
Аз на обикновена клавиатура съм правила този номер-просто има нещо като ел.схема отдолу, която като изгори и купуваш нова клавиатура-може да си поръчате смао клавиатура за лаптопа, няма да е сигурно колкото обикновенната, но пък ще ви работи културно компютъра

Общи условия

Активация на акаунт