Кога посетихте гинекологът?

  • 1 739
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 745


 Срещнах се с него за първи път в 7г.с.Водеше ми бременността от началото.
Peace
и аз така!!! newsm10

# 16
  • Мнения: 922
Много Ви благодаря за отговорите. Аз все още се колебая между двама лекари в две различни болници и предстои да ги проуча по-подробно.

всяка бременност си има специфични особености и е хубаво гинекологът да ги е следил. Успоредно можеш да си ходиш при доктора, който те гледа и в момента!

Точно така смятам да направя.  Ще се чувствам по-сигурна ако предварително сме се запознали. А е и почти сигурно че ще раждам със секцио и ще имаме въпроси за доизясняване. Та затова се чудя кога да се срещнем.

# 17
  • Мнения: 922
За първи път отидох при гинеколога ми в 7 г.с. В началото на 6 месец реших, че ще раждам при него и се уговорихме.

За съжаление нямам такъв вариант.   Weary  Иначе и аз предпочитам така.

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И аз съм като теб ходя на ЖК при много добра гениколожка , но тя не изражда . От средата на 5 месец ходя при гениколога , който избрах за раждането.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 603
Три седмици преди термина.

Също.
Но те съветвам по-рано да се ориентираш - аз просто до тогава не бях решила къде да раждам, а това е много изнервяшо.

# 20
  • Мнения: 2 000
Аз раждах при гинеколожката, която ми следеше бременността от самото начало.

# 21
  • Мнения: 3 695
Аз май никак не съм за пример в това отношение - някакси си знаех, че ще родя лесно, последно се занимавах с какво ли не - работа, дипломна защита, а и чаках до последно да ми кажат дали съм за нормално раждане или за секцио, за да знам какъв специалист да търся. В крайна сметка се уговорих с лекарката, при която реших, че искам да раждам 8 дни преди термина и 3 дни преди раждането.  Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 627
15 дни преди да родя  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 367
Колкото по-рано започнеш да посещаваш доктора, който ще изражда бебето ти, толкова по-добре. Така той ще има възможност да се запознае добре с особеностите на развитието на плода, както и с твоите. Най-малкото което мога да изтъкна като аргумент е това, че ти самата ще свикнеш повече с него, което е важно, все пак той е човека, който присъства на един доста интимен момент от живота ти  Simple Smile!

# 24
  • Мнения: 3 932
Някъде къмто седмия месец се представихме един на друг и започна да присъства на консултациите. Най-големия майтап обаче е, че терминът ми беше на Гергьовден (раждането започна на 8-ми), а моят сладур беше на вила...аз съответно като отидох в родилното се оказа, че съм му забравила телефона...нещастие пълно...запознахме се навреме, но не довършихме започнатото, раждах при случаен екип...

# 25
  • Мнения: 2 005
Срещнах се с него още в 6 г. с.  Peace

# 26
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
ходих при един,който ми водеше бременността в болницата ( безплатно , с направления) , както паралелно си ходех и при докторката, скоято се бяхме разбрали! Но си ходя и при двамата още от началото! Две мнения не са излишни Wink

# 27
  • Мнения: 6 441
Лекарят,който ми следеше бременността ме изроди.С него се срещнах  4 г.с.

# 28
  • Мнения: 6 274


 Срещнах се с него за първи път в 7г.с.Водеше ми бременността от началото.
Peace
и аз така!!! newsm10
И аз мисля , че колкото по-рано  -  толкова по-добре! smile3521

# 29
  • Мнения: 1 986
Колкото по-рано започнеш да посещаваш доктора, който ще изражда бебето ти, толкова по-добре. Така той ще има възможност да се запознае добре с особеностите на развитието на плода, както и с твоите. Най-малкото което мога да изтъкна като аргумент е това, че ти самата ще свикнеш повече с него, което е важно, все пак той е човека, който присъства на един доста интимен момент от живота ти  Simple Smile!
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт