"Дневникът 34" - една година заедно

  • 12 607
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 958
Лиде след като си се захванала ще успееш  Hug

Свежарки вземете да ме хелпнете с едно ново готинко заглавие на новата тема, а???  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 1 254
1.сваляме мазнини и гънки да се вмъкнем в по-малки дънки  Peace
2.забавляваме се всички, тука хапваме тревички Blush
 Hug

# 287
  • Мнения: 10 758
1.сваляме мазнини и гънки да се вмъкнем в по-малки дънки  Peace
2.забавляваме се всички, тука хапваме тревички Blush
 Hug
Joy Joy

Гънките мозъчни ли са Joy

А второто предложение ми звучи все едно сме крави Joy

# 288
  • Мнения: 1 254
Бомбе, само критика не се признава. Дай предложения Crossing Arms

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 15:16 от MissCaprice

# 289
  • София
  • Мнения: 1 950
Лиде след като си се захванала ще успееш  Hug

Заедно ще успеем!!!
С приказки и веселба сваляме килца!
Бомбе, как беше на купона?

# 290
  • Мнения: 10 758
Бомбе, дамо критика не се признава. Дай предложения Crossing Arms
е не се връзвай дееее, майтапя се Hug

Лиде, купона както обикновено беше ВРЪО Crazy
Нажмулих се яко ooooh!

# 291
  • Мнения: 1 254
е не се връзвай дееее, майтапя се Hug

и аз Wink ама сериозно искам подобаващо предложение
относно купона: снимки, снимки!

# 292
  • Мнения: 1 384
Ей ме на за малко се прибрах за обяд и след малко пак изхвърчам.
Закусих пл. кис. млекце и сега обядвах 100гр. пуешка шунка с извара и домат  Crazy
После ще мисля и вечерята  Thinking

La Bomba,  MissCaprice добре се е сетила - снимкиииииииии  Crazy

lideto70
, естествено, че ще успеем, миличка  Hug Само не трябва да се отказваме  Twisted Evil И колкото по-малко прегрешаваме, толкова по-бързо ще дойде този момент  Peace

Миранди
, ти сега къде живееш, че кроса ти е останал вкъщи  newsm78

Chocolata, нали щеше да ни наглеждаш, ама недей дамо да гледаш ела и да си полафим.....е поне вие, аз ще се включа по-късничко пак  Mr. Green

vodka_s_led, добре си се завърнала при нас  Heart Eyes И аз много съжалявам, че си качила обратно  Sad

valeria81
  Hug


До послееееееее  Crazy

# 293
  • Мнения: 6 958
Благодаря Ви за предложенията!!! Давайте глас кое да сложа, трудно ми е да избера сама...  Praynig Пускам новата тема след малко, така че незнам кое заглавие да сложа  Rolling Eyes

1. Сваляме мазнини и гънки да се вмъкнем в по-малки дънки 
2. Забавляваме се всички, тука хапваме тревички
3. Заедно ще успеем
4. С приказки и веселба сваляме килца



Крейзи в София живея вече...  Rolling Eyes Дай глас за заглавийце плийс    bouquet

Бомба прати ми пак мерките си на ЛС, за да те добавя в новата таблица     bouquet

# 294
  • Мнения: 6 958
Вемби, Гладнес, Ла Бомба, Клонка - само вие имате пропуски в мерките, ако може ги допълнете следващия път... Peace

Пускам новата тема сега и поради липса на гласове се спирам на 1'то заглавие - Мис Каприс бе първа, а и е готино това с гънките  Mr. Green

Междудругото, ако се чудите що съм се писала преди и след 80 кила, това е за стимул, за да се стегна да свалям и другата половина от теглото си за сваляне  Crazy

# 295
  • София
  • Мнения: 701
Привет, девойки! Пиша ви от службата.... Как сте днес?  Hug
За предложенията за заглавия, най ми допада последното: "С приказки и веселба сваляме килца". Много е свежо, пък и за нас тук си е веселба!  Heart Eyes
Аз сега съм на работа, написах си простотиите, които трябваше и сега чакам да си ходя...! И май ще е скоро!
 Hug на всички, които сте тук денс!  Heart Eyes

# 296
  • Мнения: 6 958
Пускам темата с 1'то заглавие, надявам се да сте съгласни с избора ми  Rolling Eyes

# 297
# 298
  • София
  • Мнения: 1 950
Пускам темата с 1'то заглавие, надявам се да сте съгласни с избора ми  Rolling Eyes
newsm51 Както и да го напишеш съм съгласна - важното е че купона е на 6.
abirena Hug кофти - на работа в неделя, но хубавите работи изискват жертви. Приятна почивка след неделния работен ден ти желая и да се похвалиш с някое минусче! Peace
Тиквичка, съгласна съм с теб! Hug
БомбеHug а това с нажмулването и аз го умея, само че напоследък с тия мои диети и нередовно пиене се притеснявам че съм позагубила тренинг - нажмулвам се от по-малко Joy Joy Joy
Аз днес издържах житната и зъбите ми все още са си по местата , а за утре ще видиме! То има още време да се проваля , но се надявам да не го направя.
 Hug Hug Hug на всички Сладки Дневничета! И приятна вечер!
аз пък не видях и пиша в старата темичка , идвам в новата!

# 299

Общи условия

Активация на акаунт