тестове за бременност

  • 1 697
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 454
Здравейте всички, имам един въпрос към вас и се надявам да ми помогнете. Цикълът ми закъснява с около седмица, което не се случва никога а от няколко седмици правим доста сериозни упражнения на тема бебе. Направих един тест за бремнност у дома, но беше отрицателен за съжаление. Въпросът ми е следния: доколко са надежни тези тестове и може ли да им се вярва. Предварително благодаря на всички, коятто ми отговорят.

# 1
  • Мнения: 370
На 22 декември 2003 година купих 5 теста. Резултатите бяха: три отрицателни и два положителни. На 6 август 2004 се роди бебето. Сещай се.  Laughing Най - добре е да отидеш на гинеколог.

# 2
  • Мнения: 7 803
аz имах 2 отрицателни чак на 10 ден някъде отчете положителен , аz си бях сигурна де zаЩото цикълът ми е доста редовен успех мила дано  EFP    Praynig

# 3
  • Мнения: 456
Ако е отрицателен, може да е дефектен. Виж, покаже ли положителен, няма грешка. Успех и дано е бил дефектен... preggo  newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 1 386
Много вероятно е да не е отчел правилно, и при мен беше така.  Чак след 10 дни, а може и повече да са били си направих втори тест "Жоро е невинен" Laughing и беше положителен. Най-искрено ти пожелавам да си бременна

# 5
  • Мнения: 93
На мен до сега винаги тестовете са ми познавали, даже когато правихме бебето при двудневно закъснение на М ми излезнаха две чертички. Сега М ми закъснява с повече от 20 дни правих 6 теста, който са отрицателни / искрено се надявам да е така/. На мен доктора ми препоръча като най - сигурни Шуър чек, пиша ти го на български, защото латиницата ми чезне. Пожелавам ти да видиш  EFP

# 6
  • Мнения: 2 327
Отрицателния резултат не е много сигурен:-)
И моя първия беше отрицателен, ама сега съм в 8-ия месец:-)
Късмет!

# 7
  • Мнения: 396
Тестовете ,които съм си правила до сега ,винаги са били верни,но разбира се като всяко нещо има и изключения,така че нищо чудно теста да не е верен.Имах приятелка на която пък и беше отчел-положителен и след един ден и дойде.УСПЕХ В НАЧИНАНИЕТО Grinning  Grinning

# 8
  • Мнения: 700
Аз имах 3 отрицателни и то все от различни марки и чак към 10 ден от закъснението се появи бледа линия. Все пак е добре да изчакаш поне 14 ден от закъсненитео за да отидеш на АГ.
А и винаги ги прави с първа сутришна урина!

# 9
  • Мнения: 114
Цитат на: aneliq_81
На мен до сега винаги тестовете са ми познавали, даже когато правихме бебето при двудневно закъснение на М ми излезнаха две чертички. Сега М ми закъснява с повече от 20 дни правих 6 теста, който са отрицателни / искрено се надявам да е така/. На мен доктора ми препоръча като най - сигурни Шуър чек, пиша ти го на български, защото латиницата ми чезне. Пожелавам ти да видиш  EFP
а попита ли лекаря си колко му плащат за да ти препоръча този тест, защото той в никакъв случай не е най-добрия, а дори по-скоро е съмнителен, но аз имам малко повече информация по въпроса.

# 10
  • Мнения: 922
Когато стане въпрос за тестове, моят гинеколог винаги казва едно и също: "Не вярвай на тестовете! Изчакай 10 дневно закъснение и отиди на лекар"
Стискам ти палци и успех

# 11
  • Мнения: 9 892
Цитат на: zwete
[ а попита ли лекаря си колко му плащат за да ти препоръча този тест, защото той в никакъв случай не е най-добрия, а дори по-скоро е съмнителен, но аз имам малко повече информация по въпроса.


какъв му е проблемът на Шуър чек?

# 12
  • Мнения: 6 315
Цитат на: тити
какъв му е проблемът на Шуър чек?


И аз това се чудя. По принцип наистина е точен...

# 13
  • Мнения: 5 239
Цитат на: zwete
а попита ли лекаря си колко му плащат за да ти препоръча този тест, защото той в никакъв случай не е най-добрия, а дори по-скоро е съмнителен, но аз имам малко повече информация по въпроса.


Имам позната аптекарка която е на мнение,че този тест е 95% реклама (която аз много харесвам). А при всички положения тя има изгода да го продава  Wink

Първия ми тест показа  EFP ,следващите 2  EFN (на един ден правих 3,като верен се оказа само 1-я)  Wink

# 14
  • Мнения: 9 892
на мен шуър чек ми показа бременност един ден преди очакваната дата, преди каквото и да било закъснение.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 100
Шуър чек 3 дни преди датата на очаквания цикъл ми показа абсолютно точно 2 тлъсти черти!
Добер е теста и рекламата е яка!
Успех!

# 16
  • Мнения: 1 107
Най-добре няколко теста от различни марки - през 2-3 дни. Ако има дори само един положителен, вероятността да си бременна е 90%. Дотогава ще е дошло време и за истински преглед  Grinning  Пожелавам ти  preggo

# 17
  • Мнения: 7 803
и на мен Шуър чек ми даде 2 отрицателни с 3 дни zакъснение

# 18
  • Мнения: 2 274
Шуър чек ми показа верен - положителен резултат 3 дни преди очакваната менст-я и то, направен следобяд!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Малко извън темата, но аз да си кажа. Случи се, че ми се наложи да пия Постинор Дуо два дни след края на менструацията ми след още три дни мисля, че пак ми дойде, а сега ми закъснява с 10 дни. Правих два теста и двата отрицателни. С тези ваши дефектни косъма ми се изправя Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 5 468
На мен тестовете са ми показвали 1 черта и наистина не бях бременна. Един път ми показа 2 черти и бях бременна. Но, както виждаш, има доста жени, които са бременни и при отрицателен тест. Може да с иго направила прекалено рано. Опитай пак. Пожелавам ти ДА СИ!!!

# 21
  • Мнения: 5 239
Цитат на: Sesana
Малко извън темата, но аз да си кажа. Случи се, че ми се наложи да пия Постинор Дуо два дни след края на менструацията ми след още три дни мисля, че пак ми дойде, а сега ми закъснява с 10 дни. Правих два теста и двата отрицателни. С тези ваши дефектни косъма ми се изправя Rolling Eyes


След 10 дни закъснение,според мен ако си бременна теста щеше да го отчете  Thinking Двата теста които ми показаха една черта,ги правих единия следобяд,другия вечерта(така че аз съм си виновна,пък и ги правих на деня в които трябваше да ми дойде),само първия с двете чертички го правих сутринта  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 779
Моята история е следната - при 1 седмица  закъснение EFP , на следващия ден втори тест( за по- сигурно)  EFP . И аз  dance . ОБАЧЕ отивам на лекар след 1 седмица (плюс-минус 2-3 дни) и тя ми вика" За сега нищо не се вижда, ела след 10 дни". Аз съобщавам на всички , че ще имаме бебче, защото при два теста и закъснение почти месец съм 100%сигурна. Отивам след 10 дни при въпросната "специалистка"( че даже улучих момента ,когато се сменяха смените и съответно ме гледаха и двете "компетентни")- "Матката е празна, НЕ си бременна, отивай на изследвания за да се установи проблема."  #Shocked . И аз реееееееев. Пак правя тест- НЕ , втори -пак НЕ!  #Crazy  НЕ ама ДА!!! Та моето НЕ на 6-ти става на 9 месеца. Така, че вече не вярвам на НИЩО!!!

П.П. Бременността ми я установи друга гинеколожка 2 дни след втория преглед.

# 23
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 901
Аз правих 2 теста, и двата бяха положителни. Въпреки това не се чувствах "напълно бременна" (ама и аз един израз измислих;) ) докато не ми го каза гинеколога. Laughing

# 24
  • Мнения: 129
Spored mene testovete sa dosta nadejdni,izhojdaiki ot moq li4en opit. Sled kato mi zakusnq s okolo 10 dena re6ih 4e ima nesto podozritelno i si napravih test. kupih si "nqkakuv" s vtora rezervna lenti4ka i dvata bqha   polojitelni, koeto sled nqkolko dena potvurdi i doktora mi.
Sled kato obsudih vuprosa s nqkolko priqtelki se okaza 4e i na tqh polojitelniq test e bil 100% veren.
Tova e v moq slu4ai

# 25
  • Мнения: 2 407
Аз като си направих теста ми излезе че съм бременна, но за всеки случай отидох и на генеколг за по сигурно.

# 26
  • Мнения: 6 472
Ами с първата бременност теста ми стана положителен към 15 ден от закъснението. Сега с втората - положителен резултат в деня, в който трябваше да ми дойде Grinning

Общи условия

Активация на акаунт