САМОКОВска мама форума обича, час по час в темата наднича

  • 5 730
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мими та как няма да свикне на шум. Аз цяла бременност спях на пуснат телевизор, в колата багажник почети нямаме - една огромна бас каса и преди бяхме с 2 усилвателя, ама единия го махнахме, че много ни гърмяха колоните. Готвача ни на морето казваше, че като идваме се чуваме от 3-и пресечки hahaha Joy Joy Joy Може би това оказва влияние, а ако е така значи добре сме го дресирали Ники още в зародиш hahaha

# 16
  • Мнения: 24
Сега да честитя и 5-та месечинка на Радостинка! Да е жива и здрава и много да ви радва. Да ми се грижите за снахичката!

# 17
  • Мнения: 18
Хайде нова тема - нов късмет! И аз да се присъединя към вас : Казвам се Искра / и съм познайте от къде  Wink / Имам едно момченце на ОСЕМ години и живи и здрави в разгара на лятото ще си имам и бебче. Направо съм очарована колко активна самоковска дружинка си имаме във форума  Hug
Поразгледах снимчиците и предишните теми и май познавам някои от вас. Ани bravy със сигурност и Дани mimi_baby. А пък Мими на Поли ми изглежда страшно позната   newsm78  Wink  Heart Eyes

А няма ли други бременни "у наше село" - сама ли ще си нося тумбака ?

Хайде поздрави на всички  smile3525

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Sparky.b   не наблюдавай а се записвай и викай другата мама която си открила тук Peace

# 19
  • Мнения: 18
Sparky.b   не наблюдавай а се записвай и викай другата мама която си открила тук Peace

Eй,как те изпреварих  newsm53   
Не че "наблюдавам" , но днес ми е много скапан нета и от обяд се потя да си публикувам "представянето" и все прекъсва....
Е вече съм на линия

# 20
  • Мнения: 307
 Добре дошла, Искра!

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ииииииииииии 1 нещо го пиша по 100 пъти #Cussing out

Добре дошла Sparky.b   bouquet викай другата мама която си открила тук Wink
Не си единствената и мама Диди има коремче, още 2 месеца Peace

# 22
  • Мнения: 463
Искра, добре дошла при нас! Ей, вече сме 14 на брой!

# 23
  • Мнения: 24
Sparky.b - Добре дошла при нас! Дай ни повечко инфо за теб за да те добавим в началната страница.
Да ви се похваля, че вчера и днес правя пюре от картоф и морков на Цвети и го яде много лакомо. "Каза", че на мама пюрето е по - хубаво от купените!

# 24
  • Самоков
  • Мнения: 561
Честит първи рожден ден на Габи! Да е жива, здрава и много послушна. Да радва мама, тати и всички около нея.


 newsm59 nbirthday newsm67  ura  bigdance2

А това е за мама Ели

# 25
  • Самоков
  • Мнения: 561
Честита месечинка на Радостинка.

Добре дошла на новата мама Искра.

# 26
  • Мнения: 79
Добре дошла на мама Искра.
Ние днес си хапнахме манджички от кухнята мн са вкусни,но Мими яде всичко с голям зор.Струва ми се обаче,че тук там се мярка черен пипер и това малко ме притеснява.

# 27
  • Мнения: 463
Поли, може да не е черен пипер, а да е нещо от съставките и да изглежда така пасирано. Не  ми се вярва да сложат пипер. То в храната на обществени места зца големи не слагат подправки, за да си ги подправиш сам, камо ли в млечна кухня.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ууууу направо и завиждам благородно на Мими, спомням си, че когато брата беше малък манджичките му от детската кухня бяха много вкусни Laughing

# 29
  • Мнения: 79
Мими,тя храната е по принцип за детските градини,но аз като ходих до "дусмсн"ме увериха,че става и за Мими и имало и др малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт