САМОКОВска мама форума обича, час по час в темата наднича

  • 5 745
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 463
Чак сега успях да вляза във форума. ДО сега нямаше връзка със сървъра. А да други адреси ми е страшно бърз нета! newsm78

# 211
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Оф Мими и при мен беше така цял следобяд ooooh!

# 212
  • Мнения: 674
 Нета отдавна се върна! Къде сте бърборанкииииии?
 Това ли правите:         

# 213
# 214
  • Мнения: 674
Силве, само за теб бях сигурна какво правиш! Joy

# 215
  • Мнения: 463
Ели, всичко без последното!
Компа ми се е напълнил с вируси и постоянно се рестартира. Ще пусна да се сканира, така че тази вечер ви оставям сами!
За реванш да ви почерпя един безалкохолен коктейл!

# 216
  • Мнения: 674
 Аз пък искам алкохолен!  Crossing Arms Не кърмя, Габи заспива, а мажо отиде да играе карти! И съм самааааа! Затова.......наздраве. (допивам си шампанското от РД Joy)

# 217
  • Самоков
  • Мнения: 561
Диди правихме ваксината, която е на 2г. и 2м. давах и Нурофен и Панадол, вече не го боли, но мястото още е зачервено и подуто. Сега продължавам да мажа с мехлем, пък дано му мине по-скоро.
Дано и Мими и Митко се оздравеят по-бързо.

Ели наздраве и от мен  Wine Glass мъжо е на антибиотици и аз току що си налях едно винце.

# 218
  • Мнения: 674
Леле, Нели, на това дали не му викат битов алкохолизъм? Да си пиеш сам вкъщи?! newsm78 Joy
Браво на Бубчо, че се оправя от тия гадни ваксини! Аз наскоро пак гледах снимките, направо е опасен. Така съм се смяла с лопатата и с душа..... Laughing Ама сте го хванали чудесно просто!
А в сряда май няма да пътуваме заедно, че сигурно ще тръгвам в 6:30. Дано се смилят над нас и ни кажат от по-късничко, че да си ходя с теб!

(набарала съм едно местенце с емотикони, сигурно лошо ви става вече от мен Mr. Green)

# 219
  • Мнения: 463
Дано оздравеят всички мъници! Нели, радвам се, че Бубчо се оправя!
И ние с мъжо сме се отдали на битов алкохолизъм, на по винце! Ама така съм отвикнала да пия, че от няколко глътки ми се замая главата.
Качих нова снимка на Йони, с бебчо на моята приятелка - Мони!

# 220
  • Самоков
  • Мнения: 561
Ели,  Shocked какво е това чудо  smile3544 много рано.
Наздраве и на вас Мими.  Drunk  Joy hahaha

# 221
  • Мнения: 674
Ехаааа, заформя се групичка от мами бърборани пияни! hahaha

Нели, в 8:00 трябва да съм във факултета, а нали виждаш вече как се пътува в СФ? Май по-бързо така ще стигна:

# 222
  • Мнения: 79
Ох мами,Мими е с 37.5температура.Мисля обаче,че е от зъбките защото ръката и е постояно в устата и дъвче.Дадох панадол и дано спим ,че снощи не можахме.Лека нощ и приятни сънища.

# 223
  • Мнения: 674
 Лека, дано спинкате! И приятни сънища
 Тъкмо щях да питам къде изчезна напоследък, Поли!

# 224
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
айде, добро утро и слънчев  и усмихнат ден

Общи условия

Активация на акаунт