Добър уролог?

  • 9 343
  • 25
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!Може ли някой да ми даде тел.на добър уролог в София?Проблемът е,че единия ми тестис е по-голям от другия,и съм страшно притеснен.Вече от толкова много време е така че даже не си спомням.От страх се примирявах че може да си е така,нали казват че в човешкото тяло няма две еднакви неща,но сега вече ме е страх много и от един месец имам чувстото че ще полудея.Какво ли не ми минава през главата.Толкова ме е страх от резултата.... ,а това не ми дава мира Sad

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 71
За София не знам, но за Пловдив с две ръце съм за д-р Делчев (пещерски хирургии)

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
Д-р Костадинов от Света Анна /Окръжна/. Ако искаш тел, пиши ми на ЛС.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
да са леко различни е едно, но ако е болезнен и по-твърд е съвсем друго и даже много си се замотал. Заминавай веднага на уролог. Като те е страх ще ти се размине ли? Близо ти е Св. Анна там са добри уролозите.

# 4
Вчера ходих на лекар,и доктора каза че имам хидроцеле.Гледа ме на ехограф.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 658
е, не е страшно. Разбрахте ли се за операцията? Ако не се махне течността, ще продължи да се трупа. Успех Peace

# 6
Тря да ми вземат кръв първо.А иначе то ми е така от години,не се натрупва повече.

# 7
  • Мнения: 233
Д-р Костадинов е супер и като човек, и като лекар. Млад, знае и се интересува много. Той и д-р Лазаров оперираха мъжа ми от тумор на тестиса през 2004 година. Резултатът е на година и осем месеца почти. Peace

# 8
Какви му бяха симптомите на мъжа ти?И как го установиха че е тумор?

# 9
  • Мнения: 233
Първоначално го болеше много, също така беше много твърдо. На ехографа излезе образувание с нехомогенна структура, и вече при самата операция се разбра окончателно. Историята можеш да прочетеш тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3880.0. Успех!

# 10
  • Мнения: 3 453
Трябва ти уролог-андролог. Д-р Милен Кацаров е един от най-добрите специалисти в България. Препоръчвам го!  Peace
Не отлагай прегледа!

# 11
Значи мен ме гледаха на ехографа,и доктора каза че за него е хидороцеле.А за мое успокоение да си направя един туморен маркер за да съм 100% сигурен,защото аз от това най-се притеснявам.И утре ше ходя да ми вземат кръв.Въпреки че нямам тези симптоми все още много се притеснявам да не е това. Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 2 658
е, спокойно, щом доктора е сигурен за диагнозата. Ти къде ходи? Няма лошо за маркера, поне ще си спокоен като го направиш. Трудно може да се сбърка хидроцеле с тумор.

# 13
Ходих във военна болница

# 14
Днеска ми излезнаха изследванията,и всичко си е във нормите.Пълна кръвна картина и два туморни маркера.

Общи условия

Активация на акаунт