Спа-център "Магнолия"-Варна

  • 10 328
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
Запитване до мамите във Варна.Посещавали ли сте спа-център Магнолия във Владиславово?Записах си час за козметик,въпреки че нямам впечатления от салона и се запитах данеби да направих грешка.Споделете моля ви впечатления от работата на екипа в центъра

# 1
  • Мнения: 71
Аз съм от Варна. Честно казано не съм ходила там и мои приятелки не са. Но аз не бих си записа час при козметик, за който не съм чула няккави отзиви. Казвам го от личен опит. Ходи така един път , два пъти и бях като червена ряпа няколко дена - поддута и настиска. Много кофти. Ако имаш нужда може да ти препърачам някой, обиколила съм много.
Всъщност на теб ако не ти е чувствителна кожата, няма от какво да се притесняваш. За мен е фатално, защото много почервенявам.

# 2
  • Мнения: 556
Василеса,права си,постъпих безразсъдно.Кожата ми е много чуствителна.И аз съм си патила от козметички.Засилих се така,защото попаднах на сайта им и всичко ми се стори толкова привлекателно.Работят с козметика,която отдавна искам да опитам...и не знам.Е,не че не мога да откажа резервацията.Имам време.Затова и побързах да пусна запитването.Иначе във Варна много суперлативи чувам за Таисия.Не съм ходила при нея,но навсякъде само добри отзиви съм чела

# 3
  • Мнения: 71
Аз там не съм. Вчера пробвах в Angel face за първи път (по препоръка на моя приятелка разбира се) и останах страшно доволна от обслужването и от работата им. Толкова добре работят, че след почистването лицето ми нямаше едно червено петънце. И не са като другите през цялото време да те зарибяват с козметични продукти, които да ти продадат. Просто се отпускаш, докато трае процедурата.

# 4
  • Мнения: 2 149
Бихте ли ми казали сайта им newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 917
От Angel Face и аз съм доволна, правя там ултразвуково почистване, само , че много чести ми звънят да ме питат кога ще си запиша следващ час и когато си на работа и си затрупан със задачи е малко дразнещо

# 6
  • Мнения: 556
Не съм била там.Аз от доста време си ходех само при една и съща козметичка и отначало бях много доволна от нея.Работеше много внимателно,много време отделяше.В началото дори работеше с бг козметика.След процедура лицето ми просто светеше.Мъжът ми винаги познаваше кога съм била на козметик.Напоследък обаче стана страшно.Всеки следващ път лицето ми беше все по-обезобразено и след козметик се лекувах със седмици.Страшна работа!Просто на жената й се отвори много работа,започна да претупва.За да запази добри цени,съкрати процедурите.И какво...По-добре сложи 2-3 лв отгоре и работи както преди,отколкото да гледаш да е по-евтино,пък да губиш клиенти.Не е ли така

# 7
  • Мнения: 9 095
я и тук да попитам Laughing ходих в AngelFace но след процедурата ми останаха 2-3 неизчистени места по лицето, нормално ли е? newsm78

# 8
  • Мнения: 556
Странно,очаквах повече реакции.Когато минавам оттам,постоянно виждам поток от дами към студиото,пък никой не пише.

# 9
Моя приятелка ходи но нещо не беше доволна.Всъщност незнам какво е очаквала но знам че не повтори.

# 10
  • Мнения: 556
ivoncheto,знаеш ли точно от каква услуга се е възползвала.Дали става въпрос за козметик?

# 11
  • Мнения: 71
я и тук да попитам Laughing ходих в AngelFace но след процедурата ми останаха 2-3 неизчистени места по лицето, нормално ли е? newsm78
[/http://www.angelface-bg.com/page.php?7quote]

# 12
  • Мнения: 556
и все пак някой да каже нещо  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 556
Пиша за жените,на които би им била необходима тази информация,както беше на мен.Днес отидох в "Магнолия".Направиха ми почистване на лице.Доволна съм.Козметичката е младо момиче,работи внимателно.След процедурата лицето ми беше леко зачервено и вече час по-късно не си личи,че е било манипулирано изобщо.Ще отида отново Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 672
За Магнолия съм чувала само рекламата по някое радио беше  newsm78
И аз съм от редовните в Angel face, за други процедури. Много са любезни наистина.
Първият път ми поискаха телефона, аз отказах да го дам ( бях предупредена от приятелка, че звънят често ). Сега си записвам час, отивам, плащам и си тръгвам. И най-важното е, че съм доволна  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт