Кампания "НИЕ ЧАКАМЕ БЕБЕ"

  • 4 318
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте мами,
аз вчера ходих на събитието в Пещера.Пътувах от Пловдив до там, защото после и без друго имах работа в този район. Бях единствената бъдеща мама............и аз много се изненадах,но е факт. Оказа се,че в града е нямало достатъчна разгласа за събитието и вероятно мамите не знаят. Та идеята наистина е добра и аз не съжалявам, че пътувах и отидох. Но си мисля,че колкото и да са по-ощетени от към училища за бременни, тези мами все пак имат достъп до интернет,телевизия,а ако щете и списания за бъдещи и настоящи майки. Нямам идея защо поне една не се "обърка" да дойде и да види за какво иде реч.

# 31
  • Мнения: 506
Купих си сп."По-здрави"..........
Обаче.........НЯМА КАЛЕНДАР! Thinking
На съдържанието пише:календар за бременни на стр.30,отиваш на стр.30,а там има талон,с който да участваш в някаква игра и една от наградите е календара за бременни!!!Така че,това което го казват в рекламата на практика не е верно!Разочарована съм....Живея в малък град-тук не се организират никакви подобни събития и кампании,а за училища за бременни и дума не може да става!Е кажете ми тогава,след като този календар е направен за "бъдещите майки в по-малките населени места"как можем  да се сдобием с него????
Аз имам интернет и съм горе-доло информирана за тези инициативи,търсех календара в близкия град в пункт на Еврофутбол/защото тук и Еврофутбол нямаме/ и не успях да го намеря....А имам много познати бъдещи майки,които не ползват интернет.Споделих с тях за календара и те също имаха голямо желание да се сдобият с него,да обаче се оказа невъзможно!!!
Е, кажете ми тогава по какъв начин точно тези инициативи са насочени към нас-бъдещите майки в малките населени места????????

# 32
  • София
  • Мнения: 413
penelopi ако искаш си го изтегли и го принтирай! Това също е вариант! Hug
http://www.eurofootball.bg/downloads/Dnevnik_kalendar.pdf

# 33
  • Мнения: 45
ДАМ, и аз вчера си изтрих подметките от обикаляне, за да намеря поне едно списание със заветния календар  Crazy  
И наистина НЯМА КАЛЕНДАР.
pepelopi e напълно права...за съжаление  #2gunfire

# 34
Здравейте на всички,
много бих желала кампанията "Ние чакаме бебе" да разреши всички проблеми на бременните жени в България, но това практически е невъзможно.
"Еврофутбол" не претендира, че кампанията ще достигне до всяко кътче на родината, но  поне се опитва. Все пак не са малко нашите усилия да подпомогнем бременните като правим:
1. 15 безплатни училища за бременни
2. дневник-календар за бъдещи родители
3. хепънинги с много изненади и награди в София, Бургас и Велико Търново

Поради огромния интерес предвиждаме в скоро време да качим на сайта на Еврофутбол- www.eurofootball.bg- Изтегли и дневник-календара в неговата онлайн версия.

За повече информация- посетете http://eurofootball.bg/pechelish_i_pomagash.php?menu_elem_id=115

Поздрави!
Еврофутбол

# 35
  • София
  • Мнения: 1 535
ДАМ, и аз вчера си изтрих подметките от обикаляне, за да намеря поне едно списание със заветния календар  Crazy  
И наистина НЯМА КАЛЕНДАР.
pepelopi e напълно права...за съжаление  #2gunfire

Днес и аз направих същото - хората, които го продават дори не бяха чували, че има календар към списанието.
Някой знае ли кога е излязъл този нов брой?

# 36
  • Мнения: 616
Много глупаво това със списанието и дневника... Рекламата действително е подвеждаща!
Аз посетих събитието в Казанлък, и за разлика от Пещера, залата не можа да смести всички кореми  Joy
Имаше вероятно 40-50 бременни, и десетина татковци!
Беше интересно, макар и двата часа да са доста ограничено време; заради голямото присъствие на бащите се засегна темата за отглеждането на бебето през първия месец; научих неща, които незнаех, макар да се имам за информирана, и съм доволна! Смятам да отида пак на някое от училищата на 9месеца, ако мога!

Имам си вече дневника, но половината ми бременност вече мина, и ще си го запазя за следващата, или ще го подаря на някоя приятелка!

Поздрави!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 185
Кампанията е  Peace
Календара си заслужава да се отделят малко парички за принтер и подвързване! Бих го подарила на бременна приятелка  Grinning, ама за сега около мен няма!

# 38
Дневник-календарът за бъдещи родители на "Еврофутбол" засега се разпространява само на инициативите от кампаниите. в списание "По-здрави" ще се раздават бройки на принципа на жребий- изпращате талона и стискате палци да бъде изтеглено името ви, за да го получите по пощата. Освен това можете да го получите като участвате в анкета на адрес:
http://deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML?frame=http://deteto.i … akame_%20bebe.htm

Благодаря на майката от Пещера, която дойде в Казанлък. Страшно се радвам, че имаше толкова хора. Можете да видите повече информация на адрес:
http://eurofootball.bg/news.php?v=fulltext&c=47&itm=1282#1282

С пожелание за хубави дни!
Еврофутбол

# 39
Много добра идея!Браво за кампанията  bouquet А този дневник е супер, аз сега търся да се сдобия отнякъде с него, след време ще ми е интересно да прочета какво съм мислила и чувствала докато се роди бебчо... Simple Smile Simple Smile Simple Smile newsm10

# 40
Този календар е наистина много хубав, аз си водя дневник в един тефтер, но не е толкова подробно, колкото е представено в календара. Ако го имах от самото начало щеше да е много по-добре, защото в след години със сигурност няма да помним много факти.

# 41
В тази тема не успяха да допишат къде са останалите училища за бременни от кампанията. Ето и техните точни местоположения:
05.03.2008 г. – сряда   Лом, 11 – 13 ч.   Многопрфилна болница, АГ отделение, ул. „Каблешков” 2
06.03.2008 г.– четвъртък-Монтана, 11 – 13 ч.   Център за социални услуги - (сграда на бившия социален патронаж), ул. „Извора” 30
07.03.2008 г. – петък   Берковица, 11 -13 ч.    Община „Берковица”, зала на Общински съветник
12.03.2008 г. – сряда   Свищов, 11 – 13 ч.   Салон на Многопрофилна болница за активно лечение, ул. „Петър Ангелов” 18
13.03.2008 г. – четвъртък   Горна Оряховица, 11 – 13 ч.   Салон на ДКЦ, ул. „Отец Паисий” 72
14.03.2008 г. - петък   Павликени, 11 – 13 ч.   Народно Читалище "Братство", пл. „Свобода” 7

Поздрави!
Еврофутбол

# 42
# 43
  • Мнения: 556
тези календари само в училищата за бременни които провежда Еврофутбол ли се раздават?защо не се пуснат безплатни в букмейкърските пунктове за да се сдобият с него всички които го искат,като гледам не са никак малко

Общи условия

Активация на акаунт