LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 46

  • 74 184
  • 2 145
  •   1
Отговори
# 45
  • DE
  • Мнения: 967
Записче!

# 46
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Момичета има ли някой от Варна, при когото бих могла да направя една скромна поръчка? Благодаря, предварително   bouquet Можете да ми пишете на ЛС.
Днес по късно ще пускам, пиши на лични.

# 47
  • Мнения: 590
Добро утро от мен, с пожелание за много пристигнали поръчки тази седмица.
Дайте моля кодове с хубави подаръци. Сешоара ми го приема,може ли отзиви от тези, които го имат?

# 48
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Добро и от мен. Laughing

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Хайде и аз в новата тема  Hug
Пловдивските мами - свиркайте, ако чуете за голеееееми колети на митницата  Praynig Praynig Praynig

Сешоарът е хубав - всички така се изказаха  Peace

# 50
  • Мнения: 281
 Алекс1, Благодаря за бързата реакция!   smile3525

# 51
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Добро утро от мен, с пожелание за много пристигнали поръчки тази седмица.
Дайте моля кодове с хубави подаръци. Сешоара ми го приема,може ли отзиви от тези, които го имат?
Страхотен е.
Ти прочете ли трите странички?

# 52
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Добро утро!  Hug
Вчера пуснах втората си поръчка.Всичко мина както трябва,но преди малко влизам в суиви-то и предната  и вчерашната поръчка сляни в една.Все едно е една поръчка.А предната я получих.
Да очаквам ли първата поръчка пак? newsm78

# 53
  • Мнения: 1 140
Добро утро и от мен и успешна седмица в пазаруването и получаването!
Опитах се да обявя неуспешните си покупки в продавалника от първа страница, но нещо не ми отваря линка, затова ще ги пусна и тук, ако някой иска. Просто се оказа, че малко съм се надценила и съм поръчала 46 номер вместо 44 (а може би и 42). Ето ги:
http://www.laredoute.fr/vente-le-jupon-3-volants.aspx?productid= … e&pagesize=12 - полата на воланчетата, цвят виолет, цена - 8,50 лв.
http://www.laredoute.fr/vente-jupe-longue-(55-cm)-stretch-femme- … e&pagesize=12 - дънкова пола на Едеис, цена 22,00 лв.
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme.aspx?productid=3240 … e&pagesize=12 - панталон, цвят райе, цена - 14,00 лв.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 740
Добро утро!  Hug
Вчера пуснах втората си поръчка.Всичко мина както трябва,но преди малко влизам в суиви-то и предната  и вчерашната поръчка сляни в една.Все едно е една поръчка.А предната я получих.
Да очаквам ли първата поръчка пак? newsm78
Не са ти слени, като кликнеш на датата ще видиш, че ще ти изкара само нещата от сегашната поръчка, те така си излизат в първата таблица нещата  Peace

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
За запис ще вметна...
нали имаше акаунт в снимка.бг за несполучливи покупки, а също има и папка покупки
За мен е много по-полезно да има някъде събрани на едно всички неща с реални снимки, а ако  има и коментар... ще е супер. Аз поне съм си запазила няколко от албумите с редутски неща  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 697
Май ще се изкуша от този тренч, дано си струва и не е мушама с качулка Joy

Маратонките за 23 евро с предишна цена 2.50 евро просто ме изстреляха в орбита hahaha

# 57
  • Мнения: 1 178
Интересуват ме размери на панталона, пепи7096  Hug

# 58
  • Мнения: 1 756
450 марш на митницата  да 4акаме отзиви откога е колета и колко са колетите Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 282
A мен - талията и дължината на полата с воланите

Общи условия

Активация на акаунт