Давате ли флуор?

  • 3 875
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 062
А аз давам. Естествено няколо пъти по-малко от препоръчаното. Но давам по малко.   

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Не давам. Още от раждането педиатърката ме предупреди, че е противник, послушах я.

# 32
  • Мнения: 27 524
Не знам, противоречиви са мненията. Моето педи ме караше да давам от 8 месеца до 2 годинки нон стоп, аз давах нередовно и по малко. Все нещо в мен се съпротивляваше. Даваха в болницата и на сина ми (на няколко часа роден) мултивитамини  ooooh! Никога с второто не бих позволила такова нещо, ама не знаех... И вит Д давах два пъти седмично и то не до 2 годинки, по-малко.

# 33
  • Мнения: 5 500
Евроком-България петък 25.01.08 г от 20.00 ч. предаването "Диагноза" ще участва д-р Атанас Гълъбов! Ще има доста време да говори, да не забравите Grinning да гледате!

# 34
  • Мнения: 2 242
Не, нито на сина нито на щерката
Зори се мие и с безфлуорна паста за зъби

# 35
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
не

# 36
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не давам. Още от раждането педиатърката ме предупреди, че е противник, послушах я.
И аз така.... Peace

# 37
  • Мнения: 941
не давам

# 38
  • София
  • Мнения: 593
Не давам сега сме почти на 10м. да и се събира всичко на всичко 20дни. После си викам то аз правя профилактика добре ама на какво я правя като то детето зъби няма вчера ни изби първото. Mr. Green Joy

# 39
  • Мнения: 520
Давам Зимафлоур,но много рядко.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 588
Не, не давам.

# 41
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Не, не давам.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 391
Нито с миналата, нито с тази бременност съм пила флуор или пък давала на Ния, както и не смятам да давам на бебето.

# 43
  • Мнения: 565
Аз питах педито дали да давам флуор и тя ми каза да не давам защото се натрупвало флуор и се получавали бели петънца по зъбите (с две думи разбрах само за тези петна от многото обяснения) така че и аз не давам.

# 44
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не съм давала, а и никой не ме е съветвал да давам или да не давам. Като малка аз съм пила, пък зъбите ми не са първа прелест. Щерката не е, обаче засега няма кариеси.

Общи условия

Активация на акаунт