ПОМОЩ! ИСКАМ ДА НАДЕБЕЛЕЯ!!!

  • 12 981
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
Опитай с:
 апетонин(пчелно млечице)
витамини комбинирани на сироп с аминокиселината Лизин(не помня сиропа как се казваше), но от фармацевт го знам.
бирена мая
или пък
рибено масло
Успех Hug  bouquet

# 16
Скъпа, аз имам същия проблем, че даже и по-зле..........40 кг и 162 см-пробвах всичко, но гена си е ген, затова се харесвай такава каквато си!Мн момичета ти завиждат,да знаеш!!!

# 17
  • Мнения: 226
Скъпа, аз имам същия проблем, че даже и по-зле..........40 кг и 162 см-пробвах всичко, но гена си е ген, затова се харесвай такава каквато си!Мн момичета ти завиждат,да знаеш!!!
По принцип си се харесвах преди, въпреки че се се намираше някой да ме тормози с "Уууу я се виш колко си слаба не приличаш на човек и т.н." , но сега вече нещата стоят малко по-различно- останала съм само на кокъл  Sick гррр
Опитай с:
 апетонин(пчелно млечице)
витамини комбинирани на сироп с аминокиселината Лизин(не помня сиропа как се казваше), но от фармацевт го знам.
бирена мая
или пък
рибено масло
Успех Hug  bouquet
точно апетонин почнах наскоро мерси  Hug

# 18
  • Мнения: 10 758
Ох, с удоволствие бих ти дала от мойте килца колкото си поискаш Hug

# 19
  • Мнения: 226
Ох, с удоволствие бих ти дала от мойте килца колкото си поискаш Hug
Аидеде  Laughing прати ми малко на ЛС  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 10 758
Ох, с удоволствие бих ти дала от мойте килца колкото си поискаш Hug
Аидеде  Laughing прати ми малко на ЛС  Mr. Green
колко искаш?10-15? Уцели момента, днес съм на прИмоция Wink

# 21
  • Мнения: X
Та ти си само на 18 Shocked,има време да напълнееш,но ако все пак смяташ,че искаш да наддадеш ма килограми,наистина както те посъветваха момичетата не е зле да се обърнеш към диетолог.

# 22
  • Мнения: 226
Ох, с удоволствие бих ти дала от мойте килца колкото си поискаш Hug
Аидеде  Laughing прати ми малко на ЛС  Mr. Green
колко искаш?10-15? Уцели момента, днес съм на прИмоция Wink
Лелеее колко си щедра  Hug

Та ти си само на 18 Shocked,има време да напълнееш
Абе на 18 ама ако знаеш на кво съм заприличала  ooooh! А и дрехи от къде с тея минималистични размери  Wink

# 23
  • Мнения: 410
Щом си само на 18 и изследванията ти са ок, значи всичко е в рамките на нормалното, все пак това е възраст, която все още се води за пубертет. Според мен ще запазиш фигурата си до към 23-27 год. Тогава щеш-не щеш започваш друг живот (следуниверситетски), с мн.повече стрес и натоварване, отговорности + лични ангажименти и т.н., които неминуемо ще повлияят теглото. При мен нещата се стекоха така, че без да съм боледувала, бях фина до 24г., после лекичко напълнях, а след приема на ОК тотално се напомпих. Пожелавам ти го!
Нямаш основание да се притесняваш!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 658
и аз съм така и даже през бременността пиех протеини, но сега докато кърмя не искам да ги пия. Иначе си взимах от американските от спортния магазин на Пиротска. По-скъпи са от българските, но се усояват много добре и са много приятни на вкус. Ако си взимаш от там ти препоръчвам да си вземеш не чист млечен, а яйчено-млечен, защото се усвоява много бързо PeaceАко имаш още въпроси, пиши.

# 25
  • Мнения: 4 362
И аз давам и аз имам 15-тина,ама ще ти дам само 10  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 29
И аз от месеци се опитвам да напълнея с 2-3 килограма. Мисля, че вече успявам. Моята формула е спокойствие, добра храна и спорт, колкото и тривиално да звучи. А при теб невъзможността да напълнееш се дължи може би на здравословните ти проблеми  и притесненията свързани с тях. Желая ти успех.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 226
На здраето ми се дължи това ,че отслабнах още, а това че не мога да напълнея винаги е било така.Просто в момента имам огромна нужда от някое друго килце , а ми е меко казно ужасно трудно.Благодаря все пак Simple Smile

# 28
  • Мнения: 301
Само да кажа ,че по-време на двете ми бременности бях качила по 12 кг и нито грам повече и след това ми се възтановиха моите 45 кг за 20 дни.А немога да кажа че е ген защото в нашия род няма слаб човек нито откъм майка ми нито откъм баща ми .Здрава съм от нищо не съм боледувала и съм си така от момиче.Ееех ако можеше така да се дават килца даите и на мен ,ще съм ви много благодарна

# 29
Има едно нещо наречено сусамов тахан-съдържа много мазнини и вероятно ще напълнееш от него.Купува се от магазини за здравословно хранене и струва около 4лв.
Тъй като знам че вкуса му не е приятен можеш да го взимаш заедно с мед-по 3-4 лъжици двевно.
И не на последно място-много е полезен!

Общи условия

Активация на акаунт