pomosh imam vaprosi

  • 1 161
  • 18
  •   1
Отговори
zdravei te nadqvam se nqkoi da mi pomogne i da mi dade otgovori na moite vaprosi.do kolko kilograma e pozvoleno da se vgiga?,koga moze6 da si napravi6 parviqt test?,koga zapo4va da si povgiga?,kogase xodi na lekar?.blagodarq vi predvaritelno

# 1
  • Мнения: 5 026
Не вдигай тежко;
около седмица, след закъснението;
може и да не започне да ти се повдига;
2 седмици, след закъснението.

# 2
  • Мнения: 1 335
Тест можеш да си направиш когато искаш след като се съмняваш за бременност; колко килограма - не ми стана ясно какво имаш предвид - ако питаш колкото тежко можеш да вдигаш: зависи дали имаш проблемна бременност, тогава и едно шише от 2 литра може да ти навреди. Не е желателно да се напъваш да вдигаш тежко през бременността, всичко килограми точно не може да кажат, но като цяло избягвай.
На лекар се ходи, когато си решиш - например след като си направиш теста и се окаже положителен отиваш. Може и без да си правила тест да отидеш разбира се Simple Smile После за консултация, ако всичко е наред се ходи веднъж месечно.
Не е задължително да имаш гадене или повръщане, но обикновено това е през първите три месеца след което отшумява.

# 3
mersi  za otgovora a sledkato razbera 4e sam bremenna prezceliqt li period ne moga da vdigam tezko poneze rabotata mi e takava

# 4
  • Мнения: 5 026
Не е желателно да видгаш тежко, но се консултирай с лекар  Peace Той най-добре ще ти каже.

# 5
az rabotq kato sypervaizor i vdigam 6tandove ot tezi reklamnite

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
Зависи колко тежко е тежкото и какво ти е състоянието.По принцип си се пази и не се прави на героиня.

# 7
  • Мнения: 114
Не е желателно да видгаш тежко, но се консултирай с лекар  Peace Той най-добре ще ти каже.
и това е вариант, но най-вече се води по себе си. ако усетиш и най-малко неразположение или болка- спирай работа!
аз до последно си вдигах тежко, мих вана и какви ли не щуротии, но родих здраво и хубаво дете!

# 8
  • Мнения: 181
За доброто умствено и езиково развитие на бъдещото ти дете, да е живо и здраво  Grinning, е много важно да се научиш пишеш правилно и то на кирилица Peace

Знам, че не е препоръчително да вдигаш нещо от земята, т.е. можеш да носиш, но не и да вдигаш.

# 9
  • Мнения: 64
Не вдигай много тежко. Тестът може да го направиш и ден два след закъснението ти. Не е задължително да ти се гади. А на лекар трябва да отидеш до третия месец.

# 10
  • Мнения: 8 999
На лекар - около 20тия ден след датата, на която е трябвало да ти тойде мензисът.
Лекарят ще отговори на всички останали въпроси, след като те прегледа и прецени.

# 11
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
а да Ви попитам Rolling Eyesи аз, ако например вдигаш детето си, което е около 10-12 килограма Crazyпоне 2-3 пъти на ден може ли да се отрази зле Sad

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
а да Ви попитам Rolling Eyesи аз, ако например вдигаш детето си, което е около 10-12 килограма Crazyпоне 2-3 пъти на ден може ли да се отрази зле Sad
Сигурно се отразява, но аз нямам избор........  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 4 575
а да Ви попитам Rolling Eyesи аз, ако например вдигаш детето си, което е около 10-12 килограма Crazyпоне 2-3 пъти на ден може ли да се отрази зле Sad
При мен нямаше проблем. Наско беше на 9 мес, когато забременях 2-я път. Вдигала съм го постоянно, че и го учих да ходи. Всичко е индивидуално. Ако е рискова бременност, трябва пазене.
кокле, консултирай се с лекар, той най-добре може да ти каже кое как.

# 14
благодаря ви на всички малко се паникосах от жсичко което изчетох но мисля че просто всички трябва да го правим с любов и всичко ще бъде наред

Общи условия

Активация на акаунт