Отговори
# 15
  • Мнения: 233
Много хубава и полезна тема! Ще я следя, че аз пък идея си нямам още как се гледа бебе... та, един от начините да се научиш е, да знаеш грешките на другите. Кой знае и аз колко грешки ще наравя... малееее  ooooh! не ми се мисли просто! Баби поне нямам наоколо!  Whistling

# 16
  • Мнения: 17 407
Тези грешки за едни  са такива, за други- не. Аз искам да знам как може да се научи бебе да не се буди нощем.

# 17
  • Мнения: 3 447
Аз моето си го гледам като второ Simple Smile

И аз  Laughing

# 18
  • Мнения: 46 508
Обърках кърменето.
Нямаше да я къпя всеки ден като новородена.
Нямаше да я мия на всяко акане.
Нямаше да захраня на 4 месеца, а на 6 навършени.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Хубава тема записвам се да следя, за да може да пропусна повечето от грешките ви.

# 20
  • Мнения: 377
1.Приспиване на ръце до към 2 години от там нататък сам ,но  да съм при него
2. Докато спеше в количката бутах я постоянно дори и да спеше (после ми се отрази ай съм сряла и се е събудил)
3. не кърмих много
4.много му купувам и да ден днешен ме очаква с пълни ръце
5.че го дадох рано на градина като имах възможност още малко да си го погледам
Сигурно има още ,но сега не се сещам.Поздравления за авторката за страхотната тема и ти пожелавам скоро да ни изненадаш с положителен тест!

# 21
  • Мнения: 17 407

Второто, ако го има, като трето ли ще гледате или само да се гледа? Mr. Green
Никол, аз пък второто точно го мия след всяко... Laughing

# 22
  • Мнения: 636
1. Не я научих да си спи в леглото, а в количката.
2. Често ми се случва да не съм толкова търпелива, колкото искам да бъда.

# 23
  • София
  • Мнения: 672
За сега имам само едно, но за второто няма да се откажа така лесно от кърменето, няма да му слагам захар във водата, няма да слушам педиатърката за захранването и ще му спестя "бабиното" дундуркане и гледане.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 090
мммм
1.  Не бих се двуумяла толкова за нещата, който вярвам, че са правилни, само защото майки и свекърви и т.н. ми казват , че не са....
2. Първия 1-2 месеца малко се колебаех на поискване ли да кърмя, на часове ли...от една ли, от др, да цедя ли, да давам ли вода....с второто със сигурност ше ми е по-лесно в това отношение....
3. Ще се постарая повече да не науча второто дете и то с нас да спи...че първото още не може да го отучим...
4. няма да къпя новороденото си всеки ден...и то със шампоан за тяло и коса..... - всеки ден...ужас....още ми е тъпо като се сетя...
друго не се сещам....

# 25
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ако даде Господ да имам второ,няма да:
-Повивам с пелени,преди 11 години така беше...
-Да пера на ръка със сапун,щото не трябвало с прах за пране.
-Да чакам 40 дни,за да изляза с бебето,щото знаете защо ooooh!

# 26
  • Мнения: 774
Vanelii3 и Gabriel2, благодаря ви за милите пожелания! Hug

# 27
  • Мнения: 27 524
Ще опитам да кърмя до 6-ти месец или малко повечко и ще захраня на 6 навършени месеци, само това  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 108
извинете ме за невежеството и за мястото на моя въпрос, но не се ли къпят новородените бебчета всеки ден newsm78, през ден ли, как ????????

# 29
  • Мнения: 27 524
извинете ме за невежеството и за мястото на моя въпрос, но не се ли къпят новородените бебчета всеки ден newsm78, през ден ли, как ????????

Не. Не е невежество, слабо информиране.  Hug Новородените се къпят около два пъти седмично. Кожата им е много нежна и се изсушава от често къпане. Освен това колко се цапа едно толкова мъничко бебче  Hug Не се къпят и след раждането, само се поизбърсват леко и се обличат. И чак след 2 дни се къпят за първи път  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт