Спането мит остана, вече съм ЯНУАРСКА мама!

  • 13 593
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 51
И ние сме сравнително добре, снощи малкия спа до 6 после се пули ту на баща су, ту на мен от диаван до 10, нали тогава будуваме, във ваната звук не издаде, нощес спа, въобще как да не смъ доволна, а сега пак спи.
Е как се радвам, че си намерихме момиченце от форума, ама тя Даная е голям бонбон, а моя мъж е мнго силен, ще я пази, ще ви сложа снимка да видите как си държи главата , като го обърна по корем, леле какъв бой ще имам да ядем с тати му као не слушаме... :ooooh
Чао за сега, по-късно пак ще пиша.

# 286
  • Мнения: 719
Алекс, как се справи с кризата?
Освен че си слагала малката по-често на гърда, какво ядеше? Аз от вчера имам чувството че гърдите ми са "празни" Sad

mushmi, честито бебче. Да папка и слушка много.  bouquet
мики, добре дошла отново сред редиците. чакаме да се включиш. Hug

# 287
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Шушони, пия чая на Хип по два пъти на ден, започнах да ям жито, и слагах на гърдата през час и половина-два, когато поиска. Не съм се цедила обаче.

Ето и новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261013.0

# 288
  • Мнения: 6 274
Здравейте и от мен . Да се похваля и аз : ние нощес , след последното хранене в 12.00ч. спахме дооо ...05.00ч. което за нас си е рекорд. Дали "Еспумизана" , дали шишетата на "Др. Браун" - не знам , но каквото и да е - има ефект . Бях забравила какво е да спиш повече от 2 - 3 часа .
Шушони , и аз имах момент в който гърдите ми бяха "празни" , но не чаках изобщо . Веднага се запасих с чай на "ХИПП" за кърмачки , ям много овесени ядки ,орехи , бадеми , пия по 2 - 3 литра сокове на ден и нещата се оправиха . Но задължително трябва да се храниш , поне 4 пъти на ден . Иначе каквото и да правиш , ако не се храниш - няма кърма . Надявам се да съм ти била полезна .

# 289
  • Мнения: 82
Само да уведомя Grinning.Тази сутрин,в 6,17 часа Angelche1 роди готин и гласовит пич на име Георги smile3504!Раждането се осъществи в болница Токуда,по естествен път и без никакви усложнения.Гошко тежи 3,45кг. и праща целувки и най-добри пожелания на всички БГ-мами,както и щастливият татко,пишещ тези редове!  love001 newsm62

# 290
  • Мнения: 143
Честито-да ви е жив и здрав Гошко,да ви носи само радости,да ви слуша понякога и да ви направи най-щастливите родители.

Общи условия

Активация на акаунт