Подсечено - каква козметика ?

  • 3 565
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 83
Мустела - има ефект дори само след едно намазване
Peace

# 31
  • Мнения: 325
При всяко дете е различно. Аз ползвам Бюбхен и много бързо успокоява. От Бочко не съм доволна.

# 32
  • Мнения: 351


 Аз съм много доволна от крема на Бюбхен против подсичане.
Ползвам само него и досега не се е подсичал!

# 33
  • софия
  • Мнения: 257
Аз ползвам крема на Мустела и съм много доволна.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 190
За подсичане ли става въпрос, или за втвърдена кожа?
Ако е първото, аз съм най-доволна от Sudocrem. Донесоха ми го от Англия, но мисля, че съм го виждала в Mothercare.

# 35
  • Мнения: 102
Аз ползвам Nivea и съм доволна

# 36
  • Мнения: 1 596
Всички кремове са добри,
но ще ти кажа че преди седмица реших да взема Пенатен крем,такъв с какъвто ме е мазала мен майка преди 36 години Simple Smile и трябва да ти кажа че има страхотен ефект.Вечерта му намазах дупето и на другия ден няма и следа от подсечено. Peace
Така че може да го пробвате.

# 37
Ползвала съм само Seba Med против подсичане по препоръка на педиатърката и съм много доволна.

# 38
  • София
  • Мнения: 627
Ние сме с Бочко и един правен, който съдържа вазелин, ланолин и 2 витамина.

# 39
  • София
  • Мнения: 44 084
Заведе ли детенце на лекар? Какво казаха?

# 40
  • Мнения: 565
Ползвала съм Бюбхен и Здраве, но когато се подсече се наложи да купя крем Универтан. Само от него мина. Сега я мажа с Бейби Тан. Наистина зависи доколко е подсеченото

# 41
  • там някъде...
  • Мнения: 235
аз лично съм много доволна от Бюбхен...мазах 2-3 пъти и вече нямаше проблем  Peace

# 42
  • Мнения: 689
А пък аз съм страшно доволна от Бебетан, помага много.

# 43
  • Мнения: 4 451
При много тежко подсичане при нас помага единствено Тридерм, мвхлем, който се продава в аптеките. Изписа ни го педиатъра. Иначе си я мажа с Витасин и съм много доволна. Имам и кремче против подсичане на Хип, но резултата е нулев.

# 44
  • Мнения: 1 186
Пиклата като беше бебе се подсичаше зад ушичките и под гушката... и от какато започнах да ползвам ПАВЛОДЕРМ съм много доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт