Енергийни напитки и кърмене

  • 1 011
  • 2
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Може ли кърмачка да пие например Редбул.Имам впредвид,да се пие сутринта при нужда Редбул,а следващото кърмене е вечерта около 18,00ч.Кърмачето ми е на 2год. и три месеца.Работата ми е много натоварена и понякога работя в къщи през ноща и естественно на следващият ден не издържам.До сега никога нищо не съм пила,но защо не ако не пречи на детето.
Моля дайте инфо. Hug

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
На прима виста - съдържат твърде много кофеин, това може да има отражение върху детето. Но предвид че до кърменето ще мине доста време, а и детето ти едва ли поема голямо количество кърма на този етап, можеш да пробваш - ако детето става твърде неспокойно и не спи добре през нощта, значи този вариант не е добър за вас.
Защо не пробваш с обикновено кафе - съдържа по-малко кофеин и няма да се притесняваш и за останалите съставки в енергийните напитки Grinning

# 2
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Hedra,благодаря за отговора,но когато не съм спала и след това трябва да попълвам и пресмятам важни документи то кафето не ми върши работа ,а и някак съм отвикнала от него.Разбира се тези напитки не са решение.Просто днес си купих за да пробвам как действат,но не посмях да изпия въпросният Редбул.Все още съм на линия,но вечерта с малкият ще ми мине трудно,като се има впредвид,че сама си го гледам.
Просто исках да съм подготвена с инфо,ако действително това бъде бързо решение за определена ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт