Ягодка - информация за пратки, поръчки, плащ&

  • 39 125
  • 1 062
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 1 111
А парите дръпнали ли са?

# 1 051
  • Мнения: 1 986
Момичета,нали доставката от Ягодката е безплатна ThinkingПоръчах си комплекта на Каролина Херера/парфюм,душ гел и боди лосион/ за 76$/ преди 2 седмици/,вчера го получих,но днес, при проверка по кредитната ми карта,излиза че са ми таксували 85$ newsm78

# 1 052
  • Мнения: 1 111
За парфюмите взимат 10% от стойността,но не повече от 15 долара

# 1 053
  • Мнения: 1 986
За парфюмите взимат 10% от стойността,но не повече от 15 долара
  bouquet

# 1 054
  • Мнения: 686
От скоро открих вашите темички, а оттам и сайта на Ягодката. Набелязала съм си да взема някои нещица, но преди това искам да попитам, дали правилно съм разбрала условията им за доставка: 1) примерно, мога да си поръчам едно червило и доставката му е безплатна; 2) обаче ако си поръчам парфюм или лосион за тяло или душ-гел, доствката се таксува 10 % от стойността на продукта, но не повече от 15$; 3) по какъв курс долар/лев се смята цената на продуктите?

# 1 055
  • Мнения: 6 615
От скоро открих вашите темички, а оттам и сайта на Ягодката. Набелязала съм си да взема някои нещица, но преди това искам да попитам, дали правилно съм разбрала условията им за доставка: 1) примерно, мога да си поръчам едно червило и доставката му е безплатна; 2) обаче ако си поръчам парфюм или лосион за тяло или душ-гел, доствката се таксува 10 % от стойността на продукта, но не повече от 15$; 3) по какъв курс долар/лев се смята цената на продуктите?


Доставката ще ти е 10% от цената само на парфюма.Козметиката и парфюмите ги пращат отделно .Плащането е по курса за деня.

# 1 056
  • Мнения: 6 584
Аз да се похваля, че ми пристигна най0накрая известието от пощата:)После ще давам от зиви за Есте Лаудер-а Laughing
Благодаря на всички момичета за инфото Hug

# 1 057
  • Мнения: 686
Илиана, благодаря ти!  newsm51

# 1 058
# 1 059
  • Мнения: 599
А парите дръпнали ли са?
Не съм проверявала,но днес вече и това ще направя.

# 1 060
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Здравейте,първо искам да се извиня че пиша в тази тема,но не знам къде е подходящо.Благодаря на всички за инфото,което давате за Ягодка.Искам да попитам някой пазарувал ли е от този саит newsm78,ако има такива-споделете мнение.Благодаря предварително!!!!  bouquet
http://www.beautive.com

фема поръчват от там ако ти хареса нещо и не можеш да се  справиш може да им пишеш
само че не знам колко е доставката а и като гледам цените са същите като в  ягодата

# 1 061
  • Мнения: 3 372
Здравейте,първо искам да се извиня че пиша в тази тема,но не знам къде е подходящо.Благодаря на всички за инфото,което давате за Ягодка.Искам да попитам някой пазарувал ли е от този саит newsm78,ако има такива-споделете мнение.Благодаря предварително!!!!  bouquet
http://www.beautive.com

фема поръчват от там ако ти хареса нещо и не можеш да се  справиш може да им пишеш
само че не знам колко е доставката а и като гледам цените са същите като в  ягодата
доставката е 10% от стойността на поръчката Peace Феми преди така ми обясниха Peace Струва си само за парфюмите, защото и в Ягодка се плаща така

# 1 062

Общи условия

Активация на акаунт