Урина

  • 1 175
  • 8
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Някой може ли да ми даде насоки, защо урината може да е с цвят на портокалов сок?

За две седмици се случва за втори път.
Правих изследвания, уж всичко беше наред..........но това някак си пу пу пу да не ме чуе дявола, не ми се чини да е не ред.
Да, настинал е, но както казах по-горе вече правихме кръв и урина....
Пие Хустажил/дано не греша изписването/, Имунобейби, слагам капки за очи Окацин/бяха тръгнали да капят/, Олинт в носа и Тамтум Верде в гърлото.
Първият път когато пишка същото, пиеше Саностол, Хустажил/само 2 или 3 пъти по 5мл/, капки за нос Виброцил, Тамтум Верде и противоалергично Зиртек

# 1
Най вероятно щом изследванията са добре да е от лекарствата,Винаги като се взема някакво лекарство то дава отражение в урината или фекалиите,а пък ти все пак му даваш доста лекарства,такаче засега не се претиснявай.

# 2
  • Мнения: 2 092
от Саностол-а се оцветява урината

а всички порции ли са с такъв цвят,или една?

# 3
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Не, само единични 2 случая.
И на мен ми направи впечатление, че не е всяка.Другите са си наглед нормални.

# 4
  • Мнения: 2 092
 И урината на сина ми, половин-един час, след като е изпил саностола е такава,след това вече е с норм. цвят!

# 5
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
На сина ми е по никое време.Все някъде по обяд.Това означава ли нещо?
Аз прибрах урина в едно шишенце /стерилно/ в хладилника за да го нося утре.Е, ако изобщо може така де.
По едно време го погледнах, ми то има ужасна утайка, ако е това де - някъде около един пръст Confused

# 6
  • Мнения: 1 802
Аз прибрах урина в едно шишенце /стерилно/ в хладилника за да го нося утре.
Е, не! Така не може. Урината трябва да е прясна. Във престоялата урина се образуват бактерии и соли.
Би могла да занесеш урина утре сутринта, но току що изпишана  Simple Smile ако има нещо във нея ще си покаже  (бактерии, левкоцити и т.н.).

# 7
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добра вечер,

Елеонора_76 Знам, че не може.Просто понеже е единичен случай, както казвам по-горе, реших да я запазя - следвах логиката за изпражненията, че може да се държат в хладилник от преден ден.
Както и да е, важното е, че свърших работа  Simple Smile

Детенце е здраво Heart Eyes.Дадохме нова, но взеха и старата за всеки случай.Въпреки, че взимайки я бяха почти категорични, че е от престоя в гърнето.
Казаха, че са уретри или урети  Embarassed не е проблем.Получавало се от престой или от образно казано от топло на студено - нещо като пресичане се получавало Rolling Eyes
Новата урина е чиста Simple Smile

Благодаря, на всички отзовали се  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 802
s_sunny, радвам се че е здраво детенцето!  Hug
Може би урати имаш предвид?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт