обезкосмяване на порастнало дете...

  • 6 517
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 800
Ох каква хубава тема
ние сме на 9 и половина и гледам че на крачетата до коляното ще има какво да се маха. Чакам да мина прави намек и да се чудя как да ги махаме. Дано не прилича на мен, ние в нашето семесйтво сме с много тънка и чувствитлена кожа предраположена към алергии. За себе си опитвах със кола маска - боли страшно, така че се спрях на епилатор .но пак боли много. Дано детето не прилича на мен ...

# 16
Благодаря ви мами ,моята дъщеря не я боли много с епилатора,издържа.С депилатоара не става добре,и още на другия ден почват наново да излизат. newsm78Незнам какво да правя,а май и краката ще трябва скоро да ги почваме,има доста косми до коляното аз все и сазвам,че и е рано още,май лятото живот и здраве ще трябва да почваме,мисля с епилатор.

# 17
  • Мнения: 13 800
Забравих да пиша, че  е възможно като временно решение първо да се обезцветяват с перхидрол. Аз лично опитвах на ръцете, космите стават светли и изтъняват ...

# 18
Това с обезцветяването вече го правихме миналото лято като беше по-малка Laughing

# 19
  • Мнения: 8 999
Не са ли малки още да се обезкосмяват? 9-10 години ми се вижда много рано. Но знам ли пък, те сега се развиват със страшна сила /какво ли ме чака след 2-3 години?/.
Да споделя, че под мишниците винаги съм махала космите с епилатор. Първо ги обръснах, за да не са много дълги, че се заплитаха в пружината и много болеше, а като израснат 2-3 мм. за 1 минута ги изтръгвам. Изобщо не боли. Има модели епилатори, които имат специални приставки за подмишници, точно заради лимфните възли.

# 20
  • Мнения: 10 758
Не са ли малки още да се обезкосмяват? 9-10 години ми се вижда много рано. Но знам ли пък, те сега се развиват със страшна сила /какво ли ме чака след 2-3 години?/.

Абе малки са, ама много ме дразнят бе.Едни такива чернииии, брррр Sick
Мойта на краката няма, но тия подмишниците много ме дразнят.

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На себе си и аз действам с епилатор. Не съм имала възпаления. За дете обаче, не знам  newsm78 но пък щом не я боли  newsm78

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз почнах на около 15 год. под мишниците, на краката и по-рано даже, щото се виждаха. Съветвам да почнете с кола маска, ама по-добре преди да отидете на море, че на мен първите 2 пъти такива пъпки ми станаха  ooooh! а от морската вода минават за 2 дена  Peace Толкова дебели ми бяха, че чак кръв ми потече, но много бързо оредяха и изтъняха, а с тия кремове и бръснене стават по-дебели, поне при мен беше така.

Общи условия

Активация на акаунт