Топче от салфетка в носа ...

  • 3 124
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 562
Мами, да ви кажа какво ни се случи днес.
Прибрахме се от парка, аз я оставих да си сваля сандалките в коридора и тичам да топля супата. Докато съм на печката чувам госпожицата как зверски киха - едно след друго  Thinking
Отивам до нея и какво си мислите - къса парченца от една салфетка прави топчета и в носа - чистила го  ooooh! Направо удар щях да получа, кажете как да ги извадя  Confused: Пробвах с клечка за уши, но без успех, доктора каза, че сама щяла да ги извади, но аз се притеснявам да не стане някоя беля  Thinking
Вие как мислите да взимам ли някакви мерки или да чакам ...

# 1
  • Мнения: 6 315
С пинсета можеш да пробваш, но може би сама ще ги издвади като киха. Не знам.... Обади се на друг лекар!

# 2
  • Мнения: 3 562
Ми тя вече спря да киха, в момента спи и аз само ходя да я наблюдавам как диша. А с пинсета ме е страх Neutral Face

# 3
  • Мнения: 6 315
Ами не знам, ама ми се струва малко ....... хъм ....... странно сама да ги извади! Как ще стане, като не може да ги стигне сама?  Rolling Eyes  Обади се на друг лекар да питаш какво да правиш.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 626
Аз пък като дете си бях завряла от върба, тези мекичките, нали се сещаш, викахме им котенца. И съм забравила, детска му работа. Ти добре че си видяла, но на мен баба ми като ми духаше носа на чешмата, то като набъбнало, ужас направо, и като изкочи. Баба ми Shocked , какво е това, аз не смея да си призная, викам само незнам, незнам. Кой знае каква беля съм можела да си направя, все пак е глава Sad .

# 5
  • Мнения: 2 792
Пробвай с пинсета, не се страхувай, друг начин няма или изчакай те ще си излезат сами и аз така съм чувала.
 Димана ката беше на около две години си беше завряла солета в носа, аз не бях и разбрала. Детето почна да киха, да кашля 2-3 дена, аз даже сироп за кашлица и започнах да и давам, защото си мислех, че се разболява Rolling Eyes. На третия ден, при едно много яко кихане, изхвърча нещо меко и дебело и аз като го погледнах, половин солета размекнала се от сополите Confused  
 Стискам палци, да ги извадиш.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 896
аз така си бях навряла костилка от череша в носа...след какви ли не опити накрая ме накараха силно да си издухам носа и тя излезе...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нали салфетките са като тоалетна хартия - от тия тънките, двупластовите? Аз си мисля, че ако престоят известно време, сигурно ще се разтворят от секретите. Най-вероятно ще излязат сами! Но за всеки случай се консултирай и с друг лекар!

# 8
  • Мнения: 1 399
Не искам да те плаша, но се консултирай с доктор уши-нос-гърло. Ако влезе навътре към синусите започва да се разлага хартията и стават възпаления. На братовчетката ми детето беше направило подобно възпаление от топче тоалетна хартия.
Аз пък бях навряла в носа на детето един памук от клечките за уши, докато уж го почиствах Embarassed Embarassed   GP-то ме изпрати веднага да го вадят в спешен кабинет. Бях опитала с пинсета, обаче тя се разрева, смръкна го навътре и станаа...
Може, разбира се, и сама да го изкара като киха, но поне я наблюдавай.

# 9
  • Мнения: 3 562
Излезнахаааа - две топчета едно след друго  Laughing
Секрета от носа се увеличи - явно от дразненето на хартията и излязоха, пък и тя се уби да киха  Laughing
Важното е че излязоха  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 3 626
Ех, хайде мама да се успокои вече Grinning

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво! Много се радвам! Знам как си ги чакала с нетърпение!!! Wink

# 12
  • Мнения: 3 562
Цитат на: chockolina
Браво! Много се радвам! Знам как си ги чакала с нетърпение!!! Wink

Нали  Laughing
Важното е оправия да има ...

# 13
  • Мнения: 2 792
Браво, радвам се, че всичко приключи бързо и безпроблемно Laughing  Laughing  Laughing

# 14
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз като дете си наврях обвивката на един бонбон в носа  и забравих. Майка ми го извади, ама то явно почнало да гноясва, че ходихме и на лекар. Казаха, че големи проблеми може да създаде такова нещо. Добре, че всичко вече е наред при вас. #Milti

Общи условия

Активация на акаунт