хигиена

  • 734
  • 3
  •   1
Отговори
 Здравейте, моля за помощ! От месец имам перяща прахосмукачка Делонги пента. Все още обаче не мога да работя пълноценно с нея. Не уцелвам явно точната четка за различните операции. Пробвах и сухо почистване и пране, но нещо не се получава, до парочистачката така и не съм стигнала. Проблем, е че упътването е на чужд език и явно бъркам различните приставки. Както и препаратите, единият е шампоан, но вторият - не знам. Благодаря предварително.

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и с какво може да ти бъдем полезни?
Освен български, какъв друг език разбираш?

# 2
  • На село
  • Мнения: 873
Аз имам Делонги Пента Вап от 9 години, но упътването не го пазя. Никаква философия не е почистването с тази прахосмукачка, ако става въпрос за същата - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000372. А тези препарати, за които говориш, бяха подарък към  прахосмукачката ли? Такива не съм имала със сигурност. Ползавам единствено шампоан Tuba напоследък - той става и за ръчно, и за машинно пране на килими и дамаски. Бих могла да ти бъда полезна, ако задаваш по-конкеретни въпроси.

# 3
  • Мнения: 734
Здравейте, моля за помощ! От месец имам перяща прахосмукачка Делонги пента. Все още обаче не мога да работя пълноценно с нея. Не уцелвам явно точната четка за различните операции. Пробвах и сухо почистване и пране, но нещо не се получава, до парочистачката така и не съм стигнала. Проблем, е че упътването е на чужд език и явно бъркам различните приставки. Както и препаратите, единият е шампоан, но вторият - не знам. Благодаря предварително.

А от къде е закупена прахосмукачаката? Ако е от България, по закон задължително трябва да имат упътване на български, иначе можеш да сезираш комисията за защита на потребителя. В една друга тема се оплакаха от подобен случай с електроуред и дамата беше им се скарала, до колкото помня и те й бяха изпратили ръководство на български по и-мейл. Така че - търси си правата. Такъв хубав, скъп уред трябва да се ползва с лекота, а не да си полигот, за да си почистиш дома..
Според мен погледни на сайта на комисията самия Закон за защита на потребителите http://www.kzp.bg/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=250, Раздел 1 - "Общо задължение за предоставяне на информация".
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт