Тайната на дългата и здрава коса-26

  • 39 199
  • 513
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 922
хайде и аз в клуба Hug

току що звъннах в една вет.аптека и ми казаха,че има АД 3 Е.След работа отивам.А става ли да прибавя в маската масло от гроздови семки?

# 16
  • Мнения: 1 179
На мен утре ми е ден за маска и се чудя дали да не сложа мед и може би някаква изсушаваща съставка, че косата ми този път много се омазни и стои на клечки  Sick. Имате ли някаква идея, какво мога да сложа за повече обем? Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 965
Живанка, добре дошла в клуба   bouquet
 А защо да не става да прибавиш маслото от гроздови семки?! Става, разбира се!  Peace То доколкото си спомням регулира омазняването  Party


Aera, единственото, за което се сещам за обем (защото го прилагам върху себе си) са хумата и меда. Но, това, само в случай че ти понасят добре на косата. Не си спомням ти беше ли ползвала хума и какви са ти отзивите от нея  newsm78 Ако не си останала доволна, тогава пробвай с мед и ще кажеш после как е  Peace

# 18
  • Мнения: X
Викче, ти ли си на снимките от страницата (в зуум). Ако да - имаш си достатъчно дълга коса и 2-3 см въобще не са проблем. Wink
И моя аватар видях там Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 16:32 от Анонимен

# 19
реших се да се намажа и аз с тази маска с тривитаминол.сложих съставките обаче ми се вижда мн малко количество и едвам го сложих по цялата коса.и при вас ли е така?сега даже сам с нея и чакам да минат 2 часа  Grinning

# 20
  • Мнения: 965
hasi1, приготвяш съставките като количество съобразно дължината на косата си.  Peace Щом не ти е стигнало, за да нанесеш по цялата коса, значи увеличаваш мъничко и така   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз нито с хумата, нито с меда постигам обем. Rolling Eyes Засега с нито една съствка не съм го постигала. Tired Зелената хума като че ли ми правеше по-обемна косата, но пък тя много я изсушаваше и нямаше никакъв блясък след нея. С бялата хума не виждам абсолютно никакъв ефект и напоследък не слагам. От меда също не забелязвам някаква полза поне засега. Peace

# 22
  • Мнения: 1 365
Прясно изцеден сок от плод със сигурност ще се отрази по-добре на косата. Аз слагах яйце за обем, но и без него след последната маска имам страхотен обем. Обикновено на вторият ден след маската косата ми бързо се омазнява, но това е когато слагам мас. Този път ще видим колко дни ще изглежда свежа. Май ще се откажа от яйцето и алкохола.

# 23
Anelia85, четах че не трябва да се прекалява с тривитаминола.най-много 2 с.л. От другите съставки ли да слагам повече?

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 18:32 от hasigill1

# 24
  • Мнения: 1 282
Аз току- що се изкъпях. Направих си маска, но само от банан, рициново масло и тривитаминол. Косата ми е супер!

# 25
  • Мнения: 2 631
Абе да ви кажа, замислям се и аз дали днес да сложа мас или да не слагам...  Thinking Макар, че с тия пусти мъгли и дъждове не мога да разбера кой е най - явният фактор за омазняването на косата ми на 3 дни...  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 4 496
Викчето, много ти е хубав блога! Особено частта, където е целият първи пост от тази тема!
Фрау Зазин може да започва да се гордее в момента, в който бъде споменат Форума като източник! Crossing Arms

И това не беше вместо "запис". Wink

# 27
  • Мнения: 422
Викче, ти ли си на снимките от страницата (в зуум). Ако да - имаш си достатъчно дълга коса и 2-3 см въобще не са проблем. Wink
И моя аватар видях там Mr. Green
За жалост не съм аз #Crazy
Викчето, много ти е хубав блога! Особено частта, където е целият първи пост от тази тема!
Фрау Зазин може да започва да се гордее в момента, в който бъде споменат Форума като източник! Crossing Arms

И това не беше вместо "запис". Wink
Еми зеших да сложа темичката в сайта да помогна на някои като мене с тънки коси Wink

# 28
  • Мнения: 1 179
Хума ползвах и като, че ли имаше повече обем. Ще пробвам да сложа пак и ще видя резултата. Благодаря за отговорите момичета   bouquet За прясно изцеден плодов сок не се бях сещала, а може и банан да сложа и ще докладвам за резултата при мен.

# 29
  • Мнения: 4 496
Еми зеших да сложа темичката в сайта да помогна на някои като мене с тънки коси Wink


Дори и в тази тема когато копи-пействаме инфо, пишем източника и даваме линк за тези които се интересуват.
Ако решиш да бъдеш коректна към всички нас, които сме писали и пишем тук, и към Фрау Зазин, която пуска темата и първия пост с всичката информация и линкове е нейно дело,  напиши източник:Форум БГ МАМА.

Извинете ме за спама, дами, надявам се да не се повтори. Wink

Общи условия

Активация на акаунт