Борислав или Михаил?

  • 4 966
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Борислав.А ако съвсем не можете да се спрете на едно от двете,защо не пробвате с Борил? Хем Борислав,ама с елементи на Михаил Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 169
Борислав.По добре Боби отколкото Мишо.

# 17
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
И двете ми харесват, но сякаш Борислав повече. Боби ми звучи по-добре от Мишо.  Simple Smile
Съвпада 100% с моето мнение Peace

# 18
  • Мнения: 3 695
Борислав, но повече ми харесва Борис.
Щом ги чета и им отговарям, май не ме дразнят.  Wink

# 19
  • Мнения: 1 195
И двете имена ми харесват.ьИ Боби и Мишо ми харесват  ooooh! Труден избор Simple Smile
Не не ме дразнят такива въпроси даже са ми любими Peace

# 20
  • Мнения: 11 003
Михаил Peace
Обичам да гласувам в такива теми!

# 21
  • Мнения: 1 586
И двете ми допадат но се спрях на Михаил,защото на Борислав може да му викат Борко,което не ми харесва много.Е ти си решаваш,разбира се! Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Борислав ми е любимо

# 23
  • Sf
  • Мнения: 978
Борислав
Борис ми харесва повече.

# 24
  • Мнения: 8 999
Михаил. Или просто Борис.
И не, не ме дразнят темите за имената. Особено, ако има колебание между конкретни имена.

# 25
  • Мнения: 605
И двете са много хубави имена.

Моят съвет е да не решаваш сега, а след като родиш и видиш бебето. Тогава веднага ще разбереш кое име му "отива" повече.

С голямата дъщеря имах дилема между две имена и уж й бяхме избрали едното.  На операционната маса, докато ми правеха разреза, ме попитаха какво име сме избрали и аз казах името, но след няколко минути, в момента в който я видях, реших, че това не е ..... Просто изобщо не й отиваше името.

# 26
  • Мнения: 6 461
Борислав ми допада повече.
Между другото не ме дразнят анкетите. Grinning

# 27
  • Мнения: 194
От двете повече ми харесва Михаил. Не харесвам Борислав като име... Ако обаче анкетата беше Борис или Михаил щях да избера Борис  Peace

# 28
  • Мнения: 7 474
Борислав

# 29
  • Мнения: 745
не ме дразнят.Борислав ми харесва повече.дори тогава ми се въртеше в главата като име за сина ми ,но мъжът ми не го харесва.

Общи условия

Активация на акаунт